Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość do tomka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
zazwyczaj uchodze za osobe raczej spokojna i opanowana. lecz dzisiaj mnie ponioslo,gdyz....dzwonie do mezucha trzy razy - nie odbiera. za czawartym razem - odbiera jakas laska z bajeroskim akcentem. za piatym znowu. pisze do niego sms-ke pt: idiote mozesz robic z siebie frajerze! wypierdalaj. w sekundzie zadzwonil do domu i pyta co mi sie stalo? jak mu powiedzialam co,to wysmial mnie i mowil,ze musialam sie pomylic bo nikt do niego nie dzwonil :D:D:D widzicie co sie dzieje po dwoch latach malzenstwa? hihihi,troche mi glupio za ten slownik ale co, raz to nieczesto,dwa razy- nie zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie-zazdrośc się kłębi i nawet nie sprawdzisz a już pogonić chcesz... :P bardzo ładnie mu wytłumaczyłaś...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
briggs - skad jestes? widze,ze tomus cos duma chyba,bo jakos go nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fak-sparuje miało byc:P byle w saunie potem razem nie siedzieli...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz psa imieniem andrzej i rano kazesz mu 53 sekundy przed tobą uciekać opdczas gdy udajesz brutalnego Brewstera :O jest deuś! 🖐️ mów co to za znaczek-a jak sie wstydzisz to na maila pisz :P gdybym taki tekst usłyszał...nie uwierzyłbym:P :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wersja z gazety: \"nie wiedziałem nawet że pokonał tego Liachowicza\" na realu:\"ja pierdolem, nawet się nie kapłem tej że on temu ruskiemu-no tak coś z lachą, liachowiczowi, O! dopierdolił...tzn no wiadomo ten go tam mu pyknął w dekiel...hehe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co miały udawać...:O jak ja nietutejszy :O :P :P :P oj no nie umiem i tyle no ja tej no... :( nakryłaś mnie:) ale czego sie wstydzisz-przecież nie powiem tu wszem i wobec że to cos swińskiego to byłby...(no właśnie co???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam że lubiem :classic_cool: może też byś polubił :P pogrążaj? wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spróbuj go opisać...domyślę się :P dlaczego nazwałaś mnie biggs? :P oj kosmate mysli :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty kurwa ostatni sprawiedliwy który ocenił stokrotke po zdjęciu że jest dupa jakiegoś mafioso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam człowieka który mając głupi ryj nie byłby głupi-i na odwrót :O a wszystko to pogłos tego że obawiasz się że masz głupi wyraz twarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej jeden worek...ja pierdolę... podobne wnioskowanie--> bokser-nieuk-bandyta-zabójca...chuj tam-bo to jeden worek... Ty masz po prostu zjazd edypalny-wszystkie laski sa wg Ciebie własnoscia jakichś groznych samców którym nie chcesz podskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem-ale głupota jeżeli dobitna-szopeci i ryj... co do \"biggs\"-na poprzedniej stronie :) haha-i kto ma te mysli? kosssmate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmata mysl dei
biggus-briggsus-dominatorus a zielone bo mi sie chce kossmicznie.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Do ad rem-u. No to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmata mysl dei
kicać :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
zmieniam nick- dawajcie propozycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupencja niezadowolencja wiem że wieś-sorry ale nie mogłem sie powstrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cieplej to dobrze-puchate? czy ja zapaśnik jakis czy sztangista??? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
briggs - wybacz,ale ja raczej z tych zadowolonych :D dea wie cos o tym...........,nieprawdaz? zapodawajcie dalej:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×