Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość do tomka
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek powiedz ty mi
jak mozesz uwazac sie za takiego katolika, skoro wierzysz wrozkom, oddajesz sie lenistwu przed komputerem, wszystkie dziewczyny uwazasz za szatana. zakonnice tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaj że liczyleś że dea to facet...:P weż zatem Tomku nie oceniaj po wyglądzie dziewczyn na ulicy tylko podchodz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była ściema...tzn żartowałam :P żeby tu za duzo się nie przystawiało:classic_cool:...a Ty laski nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn zjebałam :O prawdziwą ❤️ ? jakież to piękne-tak rzadko się spotyka takich chłopców :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zjebałem bo w złych nawiasach wpisałem cool...i zamiast ziomka z rudą grzywką pojawił się ciężkostwór...:O ja już bym chciała wiedzieć teraz jak to jest dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu tak konkrety...a ja nawet nie wiem skąd jesteś... :O :classic_cool: bo lubię mężczyzn oglądać - wkręcam sobie że to omnie sie bija :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów w połowie rozmowy olew...:( :( :( ach ci menszczyzni... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz z rozpaczy i desperacji na rozkoszną 69 pojechałam... :( mineli my się... :O :classic_cool: ale wciąż mnie męczy co to za znaczek by był-Tomasza z akwinu już nie ma bo się boczy więc możesz mówic:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no deulek nie wstydż sięęęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tam sie nie wstydzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestem łoch i nie chce być sam? możliwe :P argumenty?sposób wypowiadania się, wyraz gęby nie skażony raczej głębszym mysleniem -czy to za mało?co zatem czyni łocha jeżeli to by było za mało? czy ja jestem łoch to już inny temat; a Ty jesteś łoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomku dlaczego się tak pienisz jak ktoś andrzeja honor plami? to Twój wujek czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
briggs - siemka facet :) podziwiam cie za cierpliwosc ;) ja znowu chora,juz drugi raz w tym tygodniu. kurwosci,a caly rok bylo tak ladnie,zdrowo,kolorowo :) chyba za malo alkocholu ostatnimi czasy. Golota to wyglada jakby go ktos zamowil i nie odebral,bez jaj. wiecznie jakby przerazony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku mam w chuju jesgo wadę wymowy-przecież w tym co napisałeś nie ma żadnych kurwa przesłanek mówiących że ma wade wymowy-po prostu jest jelonem...no ja pierdole a ty jesteś tolerancyjny- jak zobaczyłeś zdjęcie jednej laski to ześ stwierdził że pewnie daje dupy mafiosom... żonka--> jten topic juz dawno przestał być poradnią dla prawych... :P ale jak coś się pojawi to na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
nie mam nic do osob nieatrakcyjnych ( czy to wizualnie czy intelektualnie ;) ),ktorzy sa skromni i nie wystawiaja sie na publike. a golota zrobil z siebie posmiewisko i robi to dalej. jego sprawa,ale przeciez sam wystawia sie na krytyke. nie tylko na kafe ;) chociaz watpie,ze on wogole wie o jej istnieniu i moje zdanie na jego temat wisi mu i powiewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej gołota nie ma byc inteligentem ani myslicielem tylko ma dobrze po ryju bic-czaisz bazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
ide piwko " se " zagrzac ;) mezucha nie ma,wybyl po palonko a wiec................chata wolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mów tak-moze wie i czyta i doła ma teraz... :( a Tomek to pewnie mu nie jedzie bo się boi ze gołota po IP go znajdzie i go...zhańbi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×