Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TenTom

Olejek różany - jaki?

Polecane posty

Gość TenTom

Witam. Do niedawna Avon miał w ofercie różany balsam do ciała. W sumie był to delikatny olejek z atomizerem. Ale niestety już tego nie sprzedają, a moja żona bardzo go lubiła. Czy znacie może coś podobnego? Żeby była lekka mgiełka, różany... Raczej nie w postaci mleczka, ale właśnie delikatnego olejku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Avonie różana była seria Sheer Rose, ale nie było tam olejku, tylko woda toaletowa, krem do ciała i żel pod prysznic. seria ta jest już wycofana. różaną serię ma w ofercie Oriflame, jest tam mgiełka do ciała z atomizerem, krem do ciała, krem pod prysznic, krem do twarzy, maseczka do twarzy, tonik, mleczko do demakijażu, mydło, olejek do kąpieli. http://www.oriflame.pl/images/brochureImages/pl/200616PL/im/35.jpg http://www.oriflame.pl/images/brochureImages/pl/200616PL/im/93.jpg co do Avonu, to opis przypomina mi olejek w sprayu z serii Skin So Soft, ale ja zapach określiłabym jako kwiatowo-pudrowy, a nie różany ;) możesz poszukać tego olejku na allegro, tam czasami można dostać wycofane kosmetyki, ludzie robią zapasy. jeśli chodzi o podobne kosmetyki, to jest np. brązujący olejek do ciała Bielendy ze złotymi drobinkami, ale zapach ma już zupełnie inny (orzechowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenTom
Dziękuję za poradę. W Avonie było to zdaje się pod nazwą Nawilżający olejek do ciała w sprayu - znalazłem po długich poszukiwaniach i zamówiłem w sklepie, gdzie może to jeszcze mają. Jesli się okaże że jednak nie ma tego już w ofercie, to zamówię tę mgiełkę Oriflame - powinno to być coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapachowo może jej się sposobać, jednak jeśli chodzi o funkcję, to są to 2 zupełnie różne kosmetyki. olejek natłuszcza skórę, mgiełka tylko nadaje zapach, nie nadaje się do nawilżania ciała, to raczej forma perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mgiełka z Oriflame jest rewelacyjna, pięknie pachnie i wielbicielce zapachu róży na pewno się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika D
Olejek różany zdecydowanie poprawił wygląd mojej twarzy. Często miałam wypryski i zaczerwienienia. Moja kosmetyczka poleciła mi czysty olej różany i postanowiłam spróbować. Kupiłam go w sklepie marokogust.com Używam już trzeci tydzień i naprawdę widać poprawę. Olejek różany ma ładny naturalny zapach, świetnie nawilża i działa przeciwzmarszczkowo. Jeśli ktoś się waha to ja śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w marokogust.com? Tam jest wszystko z Maroka, pięknie sfotografowane, więc można sobie online wybrać i zamawiać. Przedmioty na pewno oryginalne, już kupowaliśmy tam z mężem lustro i narzutę do sypialni (mamy trochę w orientalnym stylu urządzoną), a ja potem domawiałam jeszcze olejki do pielęgnacji, zwłaszcza uwielbiam arganowy i z opuncji figowej, bardzo dobrze nawilżają skórę, a co najważniejsze to są całkowicie naturalne kosmetyki, bez chemii, szkodliwych substancji itd.. I naprawdę skutecznie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×