Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoswiadczona ona

Wejdz prosze i wytlumacz pewne sprawy!

Polecane posty

Gość niedoswiadczona ona

W grudniu po swietach chcemy z chlopakiem przezyc swoj 1szy raz. Tzn moj bedzie pierwszy. Ja jestem wogole niedoswiadczona:( nie wiem co i jak... Jakie zabezpieczenie, jak to wszystko wyglada?? Ten caly sex?? czy on trwa cala noc? czy pol godzinki a potem spanie?? Nies miejscie sie i prosze potraktujcie to powaznie, bo tez kiedys pewnie byliscie na moim miejscu. On nie chcialaby uzywac prezerwatywy-bo mowi,ze bez niej jest lepiej.Ale ja sie boje bez, bo np plasterkom bym nie zaufala- plasterki tak,ale z prezerwatywa. A kapturek to co to jest?? Jesli chcialabym tez uzyc pasterkow, to jaki okres przed stosunkiem trzeba zaczac je uzywac?? Ile kosztuja?? /Jak bedzie ten nasz 1szy raz, to bede pare dni po okresie-wtedy chyba cos tam mniejsze ryzyko jest zajscia w ciaze??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko jest
malutkie co ty chcesz, w koncu wiekszosc dni u kobiety to dnie bezplodne, tydzien przed miesiaczka i tydzien po miesiaczce mozes sie kochac bez problemu i nic sie nie stanie. Mowie ryzyko jest znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spontan to podstawa
Eeee, po co planować swój pierwszy raz? Samo wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak on młody to będzie nie pół godziny tylko kilka minut :D :p i wybij sobie z głowy sex bez prezerwatywy. Tabletki i inne cuda - za młoda jesteś i nie współżyjesz regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko jest
mozesz bez prezerwatywy jak dobrze wyliczysz to nic sie nie stanie, w koncu bez prezerwatywy jest lepiej i dla chlopaka i dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze jaka jestem sexowna
ludzie co wy gadacie dziewczynie? dorosli a tacy nieodpowiedzialni.. sluchaj dziewczynko... bez wzgledu na wszystko lepiej kochaj sie w gumce.. sprawa nastepna medtoda polegajaca na pieprzeniu ze na 98 % nic sie nie stanie tydzien przed i po okresie to bzdura... musisz miec cholernie regularne cykle i wiedziec na 1)) % kiedy masz owulaacje.. u wiekszosci jest ok 14 dnia.. ale zdarza sie inaczej.. jak masz wydluzone cykle to owulacje mozesz miec bardzo roznie.. tak samo jesli masz a krotkie cykle.. poza tym uu mlodej dziewczyny nie wszystko dziala jak w zegarku.. a z reszta... wiekszosc naszego sloleczenstwa to imbecyle - co widac.. a potem sie dziwic ze 79 % dzieci to wpady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyko jest
No wez nie gadaj glupot, raptem pare dni to dni nieplodne i tyle, doliczyc trzeba tylko czas zywotnosci plemnikow i ok, a z ta owulacja to fakt roznie bywa, a powiez mi jedno jak to jest ze jedni zaliczaja wpadki a inni staraja sie o dziecko i cos trafic w owulacje nie moga i dopiero po [paru latach staran im sie udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne
gdyby kalendarzyk i prawdzanie owulacji było skuteczne to moje kolezanki nie zaszły by w ciaże! stres przed pierwszym razem tez moze rozlegulowac cykl! poza tym jak facet mówi ze bez gumki jest przyjemniej to znaczy ze pewnie tak jest ale wtedy on mysli tylko o swojej przyjemności a nie o bezpieczenstwie! nie boi sie o ciążę? a czy Ty mu na tyle ufasz by kochac sie z nim bez prezerwatywy? znasz jego cała przeszłosc? moze cie zarazic róznymi chorobami! z seksem jest róznie zalezy ile trwa gra wstepna... podczas pierwszego razu kobieta chyba nie przezywa orgazmu... a przy wejsciu członka do pochwy mozesz poczuc ból i leciec krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
wiem wiem, ze bedzie bol i krew-:( ale jestem gotowa na to bo pragne tego juz.... WMacie racje, lepiej z gumka, bo choroby, roznie moze byc... A dziecka jeszcze nie chce:) Mamy po 22 lata... Wiec ktos napisal,to to moze potrwac pare minut i co potem? koniec?? spanie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem mozecie
to powtorzyc na pewno bedzie troche dluzej, a potem nie wiem co wylizcie sie dokladnie po seksie zamiast mycia to dobra gra konczaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam rad
po seksie to miło jest od faceta usłyszec miłe słowa... miło jest tez gdy przytuli pocałuje czule i zasniecie przytuleni do siebie.. jak facet mówi po seksie kocham cie to raczej miał na mysli kocham cie bo seks z Toba był fajny. a dla faceta seks to podobno taki wysiłek ze po stosunku obracaja sie na drugi bok i ida spac! o tym jaki jest facet decyduje jak ciebie traktuje jesli bedzie sie czuły i delikatny to ok:-) a jak bedzie zwracac uwage tylko na swoja przyjemnosc to znaczy ze jestes dla niego zabawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
dzieki :) mowil, ze bedzie delikatny i czuly i mam nadzieje, ze dotrzyma slowa... mam nadzieje,ze bedzie super.... ze to bedzie niezapomniana zimowa noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
a najgorzej chyba bym sie poczula, gdyby odwrocil sie na bok i zasnal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
moze mi tez ktora powiedziec jak to jest z plasterkami?? jak i kiedy przed je stosowac? drogie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
tylko ze on wie, ze milosc francuska teraz w gre nie wchodzi :( rozmawialismy o tym i mu powiedzialam.... wiec mam nadzieje,ze nie zanudzi sie:( bo to bedzie pierwszy..taki ubogi troche sex:( ciekawaska myslisz,ze nawet bez takiego "wylizywania" sie moze byc super??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ryzyko jest
co ty za głupoty pieprzysz!!!!! jesteś zielonym w tej kwestii facetem czy babą która nie ma pojęcia na temat cyku kobiety????? Stąd się bierze tyle nie planowanych ciąż, bo pieprzyćto się chce tylko że zasad się nie zna!!! Oprócz owulacji czyli 14 dni przed okresem mogą ( i często wystepują) w tym samym cyklu jeszcze inne (utajone). Nie ma żadnych objawów zewnetrznych. Po porstu mówiąc krótko-w jednym cyklu wysepuje kilka owulacji oprcz jednej "głownej". I nie wie się kiedy to się odbywa. Może nastapić jeszcze jedna oprócz właściwej, mogą dwie... Poza tym wiele kobiet ma różne zaburzenia hormonalne, wiec pisanie że tydzień przed i tydzień po jest bezpieczne jest smieszne delikatnie mówiąc. Pewnie ty z tych co ma 12 dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno!!!!! Jak chce sie z toba kochac to niech zaklada gume! NNo nie,pierwszyraz,wyliczanie dni plodnych i tekie tam!!! Zybezpiecz sie jak sie da najpewniej a nie gdybaj!!! Polecam tabletki! No chyba,ze wolisz pozniej zakladac topik:czy jestem w ciazy? Nie wiadomo ile to bedzie trwac. Moze ciebie bedzie bolalo i potrwa 5 min. Raczej poczekaj jeszcze rok,jak dojrzejesz to nie bedziesz miesiac przed zadawac takich pytan!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
ciekawaska dziekuje Ci za pomoc:) a powiedz mi czy te plastry np do kapieli zdejmuje sie?? nie tyje sie od nich?? I je trzeba nosic zawsze na ramnieniu?? bo nie chce aby narazie rodzinka zauwazyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydwoje poznacie swoje ciało..jak na pierwszy raz i tak będzie dużo wrażeń i za pewne rozmowa do rana;)nie martw sie będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz nosić na ramieniu;) poza tym chyba lepiej zostawić plastry sobie na później..pierwszy raz zabezpieczcie się prezerwatywa-różnie może być wiem że mu ufasz ale faceci czasem więcej mówią niż wiedza..będziesz pewniej sie czuła ..a zbiegiem czasu nabierzesz doświadczenia i będziesz mogła stosować inne środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
wiem... ale i tak sie boje.. obawiam-ze moge zle wypasc.. itp itd.. Nie wiem czy kupic sobie tez plasterki jak bedzie prezerwatywa?! Ktos napisal, ze mam dojrzec- moze i powinnam.. ale takie obawy zawsze wiekosci beda towarzyszyly przy 1szym razie.... :( to chyba przeciez normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
wiem... ale i tak sie boje.. obawiam-ze moge zle wypasc.. itp itd.. Nie wiem czy kupic sobie tez plasterki jak bedzie prezerwatywa?! Ktos napisal, ze mam dojrzec- moze i powinnam.. ale takie obawy zawsze wiekosci beda towarzyszyly przy 1szym razie.... :( to chyba przeciez normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
wiem... ale i tak sie boje.. obawiam-ze moge zle wypasc.. itp itd.. Nie wiem czy kupic sobie tez plasterki jak bedzie prezerwatywa?! Ktos napisal, ze mam dojrzec- moze i powinnam.. ale takie obawy zawsze wiekosci beda towarzyszyly przy 1szym razie.... :( to chyba przeciez normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
dziekuje :) moze i racja-plasterki na pozniej-chyba za szybko chce to przeskoczyc.... Ale juz sie n ie moge tego doczekac a z drugiej strony boje sie:( choc mam nadzieje,ze nie bedzie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stosować?Pierwszy plaster nakleja się na skórę w pierwszym dniu miesiączki. Należy go bardzo dokładnie przykleić upewniając się, czy dobrze przylega. Nakleja się go na niezmienioną chorobowo, zdrową, suchą, czystą i nieowłosioną skórę. Najlepiej naklejać plaster na pośladkach, brzuchu, zewnętrznej części ramienia, lub górnej części tułowia. Plastry nakleja się raz w tygodniu, przez 3 tygodnie, potem następuje 7-dniowa przerwa. Potem, w 28 dniu cyklu nakleja się kolejny. Oczywiście nigdy nie należy mieć na ciele więcej niż jeden plaster. Należy także uważać, żeby plastra nie „traktować” kosmetykami, uważać przy ubieraniu się, oraz w czasie kąpieli. Jeśli plaster odklei się, należy przykleić go ponownie, lub nakleić nowy. twoje obawy są słuszne przecież to naturalne ,ze sie denerwujesz wcześniej czy później i tak to zrobisz..nastaw sie pozytywnie..zapytaj sie : czy na pewno chcesz teraz ,czy to ten..poczytaj troszkę na ten temat..i nastaw się na cos nowego ,przyjemnego ...pamiętaj ,ze pierwszy raz musi troszkę bolec następne będą lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona ona
dziekuje bardzo ciekawska.🌼😘 jestes wielka :) tak tak poczytam, przygotuje sie bo chce czyms go zaskoczyc,aby nie myslac ze ma do czyneinia z nic nie wiedzaca dziewczyna:):) a moze jakies rady jak mozna zaskoczyc faceta przy 1szym razie?? co zrobic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×