Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 768768

CZy ktoś skorzystał z poradnika Tajenice uwodzenia?

Polecane posty

mam kilka uwag jako ze jestem kobieta dodam cos od siebie:) po pierwsze - najlepszy dowodem na to ze facet moze byc totalnym brzydalem i zarazem cassanove jest Irek Bieleninik:) po drugie - facet atrakcyjny dla kobiety ( no dla mnie napewno i dla moich znajomyc tez wiec pozwalam sobie to uogolnic ) to taki ktory jest zadbany wie czego chce umie dbac o kobiete( kobiety lubia bardzo jak facet przejmuje inicjatywe i jak sie o nic troszczy tak w zwyczajny sposob pytaj jak minal dzien itp) i facet ktory ma swoje pasje jakis swoj swiat :) i naprawde nie wazne czy on jest brzydki czy nie!! po trzecie - to kobiete nalezy zdybywac a nie czakc az podejdzie i facet ktory ciagle siedzi i maurudzi jaki to on jest brzydki i beznadziejny nie ma szans u kobiety sami sie zastanowcie czy chcialibyscie kobiete ktora ciagle chodzi i marudzi jaka to ona nieatrakcyjna itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
o matko, Ty chyba sobie jaja robisz? tomek_1982 to chyba nie jest kompletny adres mailowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet__
ok, już kapuję, nie zrozumieliśmy się. No to podeślę Ci ten poradnik później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Kubanka - wszystkie tak twierdzicie w necie, w realu jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Zreszta, co to znaczy, ze facet ma miec "swoj swiat"? W moim srodowisku,jak ktos ma swoj swiat, to jest dla nas niezrozumialy, zyje w innym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale tak nie jest ja pisze tak jak podchodze do tego w realu ( nie obrazajac nikogo zapewne dziewczyny typu \"barbie\" ze mna by sie nie zgodzily wiec jezeli w takich gustujesz to masz racje one takiego podejscie nie maja :) ) przez pojecie \"swoj swiat\" mam na mysli jakies swoje pasje jedna lub kilka cos co go pochlania a nie jest moja pasja np chlopka kochajacy ale tak naprawde pasjonujacy sie chociazby czyms tak banalnym jak pilka nozna mnie to nie kreci nie znam sie na tym ale mnie to pociaga ze jest jakas taka rzecz dziedzica itp na ktorej ja sie nie znam, nie rozumiem jej a moj mezczyzna sie jej oddaje :) jest jeszcze jeden plus tego ze mezczyzna ma taka jakas pasje swoje ( to nie musi byc nic wymyslengo) a mianowicie to ze wtedy rozumie to ze kobieta tez ma takie swoje rzeczy ten \"swoj swiat\" i pozowli jej sie na nim koncentrowac bez robienia jej wyrzutow:) wiadomo ze wszystko ma swoje granice nie moze to bcy tak ze to sie odbywa kosztem drugiej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Tomek_1982
to znowu tylko marudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze metafora:P tylko ze z tego co czytalam Twoje wypowiedzi na tym topicu to masz jendak ten pwodo wymyslony tzn wymysliles co by bylo gdyby i tego sie trzymasz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co przeczytalam to Ty nie probowales ani raz byc z kims!! Ty czekasz az jakas suuuper ekstra dziewcyzna przyjdzie i Cie poderwie czy tobie aby sie cos nie pomylilo ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekowi to sie role w zyciu odwrocily on czeka jak ksiezniczka na ksiecia ta on czeka na ksiezniczke tyle ze nie znam takiej ksiezniczki ktora by na taki uklad poszla buahahahaha ehh nie ma to jak uzalac sie nad soba i to BEZPODSTAWNIE Pozdrawiam i znikam bo z Tomkiem to sie nie da rozmowy prowadzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dzikus jestes:p nie odezwiesz sie, nie usmiechniesz to jak maja rozmawiac??przeciez kobiety to nie sa jacys nadludzie zeby wiedzialy ze chcesz z nimi rozmawiac skoro sie nie odzywasz to nich to uwazaj ze nie chcesz z nimi rozmawiac i tyle bez zbednych filozofi:) a obserwacje smiechu warte i tyle rusz dupsko i zrob cos zagadaj niekt nie zagwarantuje ze odrazu trafisz na swietna dziewczyne ale czy nie uwazasz ze warto probowac?? pamietaj tylko smieci plyna z pradem rzeki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co studiujesz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co studiujesz
to niezle, powinno byc duzo laseczek. ja studiowalem informatyke, to bylo troche kobit, ale same pasztety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach najlatwiej w fajny kulturalny nienamolny sposob poznac czy tez poderwac dziewczyne :) takze zycze powodzenia :) ze tez ja wlasnie studia skonczylam buuu :( STUDIA TO NAJLEPSZY OKRES W ZYCIU:) ale poemat wychawalny strzelilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak co zrobic??zrobic wszystko zeby Cie zauwazyly!! :) zablysnij czyms madrym na cwiczeniach albo udaj ze czegos nie rozumiesz i zapytaj czy moglby by Ci wytlumaczyc albo jak jestes bardzo niesmialy to popros o notatki juz bedzie jakas rozmowa potem jak bedziesz oddawal to znowu zamien pare slow chociazby ze przegladales te notatni i naprawde ma fajnie zrobie czy cos takiego, mozna np skserowac je i wtedy bedzie pretekst zeby nastepnym razem jak ja spotkasz podejsc i zapytac o cos ze np nie mogles sie odczytac czy cos takiego :) i po tak szeroko zakrojonej akcji potem powinno isc latwo jakies czesc na dowidzenia jakies glupi tekst ze sie nie wyspales przed wykladem be ble no takie tam sytuacyjne i one Cie polubia ( jak sa fajne) i tez potem beda same zagadywac po jakims czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Tomek czy zdjecia na topiku o podrywaniu dziewczyny w tancu to sa faktycznie Twoje??:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu sadzisz ze czytasz w moich myslasz ?? nic takiego nie napisalam przeciez :) P.S. rozczaruje Cie nie to sobie pomyslalam po zobaczeniu tych zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest wysoki i niebrzydki
ma duże szanse większe od moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nastepny zakompleksiony bo niski ....no co sie z tymi facetami dzieje czy Wy nie macie innych problemow?? a tak w ogole to nie wierzycie w kobiety w to ze sa madre i nie powierzchowne!! chyba sie powinnam w imieni kobiet obrazic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka olenka
niewątpliwie jestes bardzo brzydki i glupi w życiu bym sie z kims takim nie zwiazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie widzisz ehh to jest juz inna sprawa podejscia raczej o czym juz pisalam zreszta... chociaz nie zywklam prawic facetom komplementy no ale to jest rozmowa przez internet wiec zrobie wyjatek:P no wiec ja sie wlasnie zdziwilam ze Ty masz taka niska samoocene bo bez zbednego podlizywania sie to naprawde wygladasz niezle!!a jeszcze jezeli masz faktycznie 190 cm wzrostu to kolejny wielki plus ( wizualny oczywiscie ) wiec przyczyna lezy nie w wygladzie takie jest moje zdanie ....szczere bo po co mialabym klamac??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek ale wez zycie w swoje rece!!Nie czekaj na szczesliwy rok i tego typu rzeczy bo to nic nie da przeciez to Twoje zycie!! Nie czujesz, ze przecieka Ci przez palce??ze cos tracisz?? co takiego wydarzylo sie w Twoim zyciu ze masz taka traume i unikasz kobiet i uwazasz ze my kobiety to samo zlo??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki ma lepiej niż niski
niski to gówno w oczach kobiet niskiego każda ma za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Tomek ja uwazam, ze milosci sie nie szuka... milosci tylko trzeba pozowili sie znalesc... ale jestem tez zdanie ze siedzac i czekajac nic nas w zyciu dobrego nie spotka.. nie mowie zeby za wszelka cene na sile itd ale trzeba probowac...:) P.S. a czemu teraz nie bedziesz szukaj dziewczyny tylko poczekasz?? P.S.2 i co tego ze studia sa daleko??przeciez widzisz te osoby codzinnie a tego co czytalam dopiero zaczales studia wiec przez conajmniej 3 lata bedziesz je dziwala 5 dni w tygodniu wiec to chyba wyimaginowany problem jakis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz, ze jej tam nie ma??:) a coz to sie ma w marcu wydarzyc co sklonic Cie do poznawania dziewczyn??) moze Ty jestes bardzo zamkniety w sobie i przez to niedostepny sie wydajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubanka daj sobie spokój
i tak mu nie przemowisz do rozsądku on wie swoje i juz wiele juz probowalo go przekonac do swoich racji i nie udalo sie tobie tez sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×