Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 768768

CZy ktoś skorzystał z poradnika Tajenice uwodzenia?

Polecane posty

o tu nie chodzi o optymizm ale o wiare w siebie:) ja tez mam kompleksy bo kto ich nie ma to jest normalne!! no ale sa lepsze i gorsze dni i wierze ze kazdemu sie nalezy szczescie i wierze w cieazka prace, w to ze zycie nic nie da nam za darmo:) masz bardzo zle podejscie ....zastanawiam mnie tylko jak Ci nie szkoda tych chwil ktore Cie omijaja...mnie sam ten fakt by zmobilizowala... tez miewam doly i jakos to mnie zawsze mobilizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nadzieje trzeba miec :) mam nadzieje ze ta moja szczerosc i odrobina prawdy Cie nie odstraszyly hehehehe:) zrobisz jak zechcesz oczywiscie, tylko pamietaj ze to jest Twoje zycie i Ty nim kierujesz :) naprawde zycze Ci wszystkiego naj, a przede wszystkich odzyskania wiary w siebie ( mimo ze wierz mi wiem , ze nie jest to latwe) Trzymam kciuki i Pozdrawiam cieplutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =-=-=-=-..................
Inny człowiek nie sprawi że człowiek będzie inny. Samemu trzeba się zmienić. Takie gadanie na kafe to jeszcze nikomu drogu życiowej nie odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze matali i rockemow zostawic w spokoju :P ale wymysl ze muzyka ma zwiazek z homo czy heteroseksualizmem hehehehhehehe dobre dawno sie tak nie usmialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh i nie wytrzymalam musze jeszcze cos skomentowac... ludzie spostrzegaja druga osobe tak jak ona chce bys spostrzegana to my tworzymy swoj wizerunek a nie ludzie nam go tworza:) ciiii obiecuje juz nie komentowac i nie draznic Cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idac tym tropem muzycznym to w kazdej grupie muzycznej jest szansa ze sa jacy homo:) nie twierdze ze nie ma satanistow wsrod metali ale ja akurat sie obrazam w tych kregach i jaks ani jednago nie spotkalam w swoim zyciu i dodam jeszcze, ze wszyscy ktorych znam to katolicy praktykujacy :) ale odbieglam od tematu sorki to taka moja mala dygresja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozczaruje Cie w Londynskich klubach gejowskich leci : techno, house,trance...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek hehehe taki urok mam juz jest ze sie troszcza o swoje dzieci wiec sie nie dziw jej hehehe:) no cwiczenia fajna rzecz ja uwielbiam cwiczyc w celach rozladowania negatywnej energi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niedaleko gdyni przy wyjezdzie w kierunku helu jest chatka goralska to moze z tych okolic jestes??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ze z Sopotu:) Trojmiasto jest super jakbym tam mieszkala na stale to bym do domu nie wracal chyba hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×