Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jadziunka

Robię wszystko by uniknąć spełnienia wróżby...

Polecane posty

Gość gość
Z magią zwłaszcza czarną nie ma żartów. Lepiej kierować się w stronę światła. Biała magia też działa, o czym sama się przekonałam. U mnie pomógł rytuał z http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na wróżbę na miesiąc MARZEC. Płacisz ile chcesz :-) Zapraszam również na rozkład całoroczny, we wróżbie zawieram miłość, karierę, finanse, zdrowie, można też zadawać konkretne pytania. Koszt 50 zł. godofrainbow@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na wróżbę na miesiąc MARZEC. Płacisz ile chcesz :-) Zapraszam również na rozkład całoroczny, we wróżbie zawieram miłość, karierę, finanse, zdrowie, można też zadawać konkretne pytania. Koszt 50 zł. godofrainbow@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy moja corka miala ok 3 lat , wczasie spaceru poseszla do nas cyganka i,spojrzala na moja dlon i powiedziala ,ze bede mieszkac w innym kraju niz moja corka .Zasmialam sie , bo nie wydawalo mi sie to mozliwe .Teraz sytuacja jest taka ,ze ona wyszla za maz w innym kraju i nie mam z nia kontaktu od kilku lat .

Jak konczylam liceum cyganka mi powiedziala ,ze wyjde za maz za blondyna ,ktorego imie zaczyna sie na W , tez w to nie uwierzylam bo bylam szalenczo zakochana w czarnookim i ciemnowlosym,mielismy pobrac sie po maturze .Na skutek intryg mojej rodziny moj zwiazek rozpadl sie a ja pozniej wyszlam za maz .Moj maz byl blondynem i nazywal sie wojtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×