Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek84

to moj pierwszy raz na kafetreii

Polecane posty

witam wszystkich, właśnie założyłem internet podobno radiufke ale to co mi dali do komputera ani na dach nie przypomina radia, ale co tam.kolega pokazał mi jak pisać nowe temty i jak odpowiadać na wasze pytania i teraz jak juz to umie to będe często tu pisał mówił że to forum jest popularne i że tu moge sie dużo dowiedzic na różnych seksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo....
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreee
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupia prowokacja
bosz, ludzie postarajcie sie troche :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreee
Tygrysek84 >>>>> ja tez z kafeterii dowiedzialem sie o roznych seksach. to forum to kopalnia wiedzy................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za miłe przywitanie, szkoda że nie ktuży są tacy złośliwi i nie mili, a z tą prowokacją o to co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to było siedzę tu od wczoraj w chuj nie świadomych.... pozdro Psycho Killaz Biały Niggaz a teraz spadaj do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego jesteście tacy złośliwi, a Ty ciekawska to co sobie myslisz ze jestes jakas wyjatkowa ze mozesz mnie wysmiewac cytałem Twoje wypowiedzi na innych tematach i wnoiskuje ze inteligentna to Ty troche może i jestes ale tez hamska i złosliwa i jestes jakby to typem kurwiszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo dystansu do całej cafe-co nie daje ci prawa do wyzywania osób których nie znasz..ale dobra pokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×