Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plastikowy klosz

mała czarna - odpowiednia?

Polecane posty

Gość plastikowy klosz

w tym roku mam studniówkę, jednak nie chcę wydawać kupy kasy na sukienkę, która de facto potem będzie wisiała w szafie. mam klasyczną małą czarną, gatunkowo bardzo dobrą, z benettona. długość ok do kolan, łódkowy dekold. chciałabym dokupić do tego żakiet a'la bolerko, czarne, ale nie jestem pewna, czy nie będzie to ubiór zbyt skromny w odniesieniu do kreacji niektórych osób na sali. czy prosta, klasyczna czarna sukienka będzie na miejscu? nie zamierzam ubierać się w tafty i tiule, bombki z gorsetami i tym podobne rzeczy. to nie mój styl. zastanawiam się tylko, czy ten strój nie będzie hmm... zbyt skromny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuliannna
bedzie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne, ze Ty bedziesz sie dobrze czula. zalozyc sie moge, ze Twoje kolezanki niektore przyjda w sukniach prawie slubnych. same sie osmieszaja, coz... kazdy ma swoj gust... jak dla mnie mala czarna jest ok, jakies fajne dodatki i do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna jest symbolem klasycznej elegancji. Dobierz sobie do tego bardziej wieczorową bizuterię, ja na przykład bardzo lubię do takie sukienki długi sznur pereł, taki w stylu szalonych lat międzywojennych. Ale oczywiście, możesz zaszaleć w innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowy klosz
właśnie o tym samym myślałam. ubiór klasyczny i skromny, za to większa rola dodatków. wszystko oczywiście w granicach dobrego smaku:) dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super elegancko
mała czarna to genialna klasyka, a ponieważ studniówka to taka namiastka balu maturalnego, sprezentuj sobie na te okoliczność jakiś lekko błyszczący szal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co sie zna
aha, racja. szal z jedwabnej tafty i bedzie super. mala czarna jest idealna na studniowke - zadne halki, klosze i inne takie nie beda ci sie platac pod nogami podczas tanca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli zdecydujesz sie na
skromne czarne bolerko to zaloz po prostu koronkowe czarne rajstopy i sznur perel i juz wszystkich bedziesz powalac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowy klosz
nie sądziłam, że ktoś zainteresuje się moim problemem, a jednak myliłam się :) dzięki za rady :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomaranczowym...
kochana- mala czarna jest ZAWSZE odpowiednia. to najwiekszy klasyk wsrod klasykow! powodzenia w szukaniu dodatkow i udanej studniowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna szyjka
przypnij tylko wielką czerwoną różę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mała czarna zdecydowanie... Ja takiej właśnie poszukuję na swoją studniówkę... I co najważniejsze, do tego możesz mieć dodatki jakiego koloru zechcesz... Moja jedna kumpela też miała małą czarną i miała do niej czerwone buty, czerwone kolczyki kulki i akie delikatne czerwone korale... Wyglądała prześlicznie... Ja mam zamiar do swojej małej czarnej mieć perłowe dodatki... Biżuterię już nawet mam, takie malutkie kolczyki perełki i łańcuszek z pereł na szyję... No, tylko kiecki jeszcze nie mam, a studniówka 6 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×