Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aplet

PASTA NA KANAPKI

Polecane posty

Gość aplet

Mam zamiar zrobic pastę na kanapki, ale nie wiemjakich składników mam użyć, jakie do siebie pasują? Mam w lodówce jajka ser biały cebula ogórki kiszone i korniszony makrela w pomidorach w puszce tuńczyk w sosie własnym w puszce majonez, śmietana, przecier pomidorowy No i mam problema... Pomóżcie proszę, podajcie Wasze przepisy na ulubione pasty kanapkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ulubiona to jajka(3-4), tuńczyk(1 puszka), żółty ser, cebulka i majonez. tuńczyka rozdrobnic, jajka zetrzeć na tarce o grubych oczkach, podobnie ser, cebulkę w drobną kostkę, wymieszać z majonezem. myślę, że biały ser zamiast żółtego też będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplet
Dzięki Pirania, chyba skorzystam z Twojej pasty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj, myślę, że nie pożałujesz. jeśli masz blender albo taką blenderową końcówkę do miksera, to warto tego użyć do rozdrobnienia składników...tak, żeby rozetrzeć wszystko na gładką masę. ja się tym zażeram do nieprzytomności prawie. ze świeżym chlebkiem z masłem....pppoezja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplet
nie mam blendera ani takiej tnąco-mieszającej końcówki do miksera, ale myślę że widelec jakoś sobie z tym da radę. Dzięki za pomysła, juz gotuję jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej robię: konserwa rybna w oleju ser biały cebulka[pokroić w kostkę] Wszystkie składniki rozgnieść widelcem,doprawić solą i papryką do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam ci kilka przepisów: 1 ser bialy, sardynki lub tunczyk w oleju, cebulka lub szczypieorek,sok cytrynowy, sol pieprz do smaku. wszystko wymieszac razem doprawic 2 3 jajka, puszka tunczyka, cebula, majonez sol pieprz jajka scieramy na tarce lub rozdrabniamy(jak zetrzesz na malych oczkach bedzieszz miala konsystencje bardziej jak pasta) dodajesz tunczyka, majonez cebulke(siekana) sol pieprz do smaku. 3 ser bialy, makrela w pomidorach, cebula dol pieprz do smaku, i znow mieszkasz wszystkie skladniki. 4 ser bialy troszke majonezu lub smietany i ogorek kiszony cebula. posiekac cebule ogorek zetrzec na tarce, wymieszac z serem i doprawic. 5 czosnek, ser bialy majonez sol pieprz. rozetrzec czosnek dodac do sera dodac majonez sol pieprz i wyrobic gladka mase(zamiast czosnku moze byc tez chrzan) 6 ser bialy maslo, kminek mielony sol cebula. cebule posiekac dodac do sera dodac kminku wymieszac. 7 pasta z samych jajek zetrzec jajka na drobnych oczkach dodac majonez sol pieprz. 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam znam pyszną pastę rybną a makreli i łatwą do robienia :) No wiec Makrela wędzona masło- według siebie musztarda ostra- według siebie:) wszytko to mieszamy i doprawiamy piepszem i solą;) smacznego:) prosta pasta a jaka pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia20031
a może jakiś przepis na pastę bez tuńczyka, makreli i w ogóle ryb, bo za nimi strasznie nie przepadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotletka
bez rybki - proszę bardzo: jajko na twardo rozgnieść widelcem. dodać usmażone na masełku drobniutko pokrojone pieczarki (najpierw drobniutko kroje surowe, potem smażę, bo pokroić usmażone to nie lada wyczyn). do tego cebulka drobniutko pociachana. majonez, pieprz. można dodać odrobinę musztardy. Pyszności! smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki potrójny mix, czyli pasta z awokado, kraba i bita śmietana z makiem - rzecz po prostu wyśmienita, szczególnie jeżeli je się ją z tostami. Jakiś czas temu jadłam coś takiego w Le Scandale na krakowskim Kazimierzu i od tego czasu sama próbuję zrobić, ale niezbyt dobrze mi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ulubiona
to jajka, tunczyk, troche szczypiorku, ( dodaje czasami papryke jak mam , bardzo drobno posiekana ) +majonez, sól, pieprz, odrobina musztardy jajka+ szczypior+ majonez + odrobina chrzanu ser biały + makrela ( ale swieża , nie z puszki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBKA
JAJKA NA TWARDO POR PRZYPRAWA CURRY MAJONEZ SÓL. PIEPRZ PYCHOTAAA:) LEPIEJ SMAKUJE JAK TROSZKĘ POSTOI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rendda
Bardzo prosta. Jajka na twardo zetrzec na tarce, ser zolty zetrzec na tarce. Dodac majonez i przyprawy. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak robicie przecier
Jajka na twardo,awokado,utrzeć na gładką masę do tego wkroić szczypiorek,kilka kropli cytryny,łyzka zmielonego sezamu,dobruchna szynka w mała kosteczkę i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×