Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja cie...

upilam sie i mam dola

Polecane posty

Gość karolciaaaa
fajnie że jest ten topivc..akurat dla mnie:) miss-->> tak , mam kogoś..kochany facet...jesteśmy razem 2 lata...tyle że ostatnio coś nie gra między nami..brakuje tego dreszczyku...dlatego postanowiłam, ze trochę rzadziej będziemy się spotykać (to bylo zanim tamtego poznałam) i rzadziej będzie u mnie nocował, żebyśmy mogli się stędknić za sobą Bo o ślubie ani wspólnym mieszkaniu jeszcze mowy nie ma a z tym drugim - mam nadzieję że minie...MUSI minąć..nawet jestem w sumie zadowolona, że poszłam z nim do łóżka...przynjmniej nie ma już takiego ciśnienia, żeby zobaczyć jak będzie...żeby to się tylko nie powtórzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvVvV
sorki- missiu:P a nie misiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss colargol
VvVvV -->moze nie mialas oparcia w nikim, brakowalo Ci jednej zyczliwej osoby. Jak ja wspominam tych spotkanych facetów to czuję niesmak - wyglądam duuuzo mlodziej niz mam lat i te gnoje myślą, ze trafili pierwszą naiwną ...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VvVvV-----> widzisz, ten to choć tylko skończył jak cham a ja przez długi czas sobie wmawiałam że się on zmieni...ze będzie tylko lepiej...to się nawarstwiało a ja miałam klapki na oczkach... i wykorzystał to po prostu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss colargol
a żeby im nigdy więcej nie stanął!!! 😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciaaaa----> 2 lata to już kawałek czasu bywa w każdym związku chwila kiedy zanika uspokaja się to..relacje już nie są tak emocjonalne ale to przejściowe jedynie masz racje...to minie z tym grugim u mnie minęło stosunkowo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvVvV
myszka1706---> tylko ze wiesz po co o ni tak glowe zawracaja?? po co marnuja czas moj i swoj? nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaa
VvVvV --->> znajdziesz opiekuńczego i dobrego - mój obecny jest taki właśnie... ale żeby takich docenić trzeba parę razy dostac w dupę od takich 'bad boys' Mój kumpel zawsze się dziwił skąd my , baby, bierzemy takich palantów, gdy tylu normalnych dookoła? Bo ich nie dostrzegamy...dopiero po wielu latach męczarni z paroma idiotami poznałam normalnego, kochanego i potrafiłam docenić , co to znaczy. Inaczej wydawałby mi się nudny Ale nadal ciągnie mnie to 'niegrzecznych'. Holender...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss colargol
dziewczyny ide spać :* doczytam rano, pa;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VvVvV----> oni nie rozgraniczają i nie traktują tego jak my..dla nich to naturalne i normalne...ze coś jest a potem BOOm i żegnaj marnowanie czasu..wiesz wg mnie dla faceta każda okazja jest dobra by się zabawić czyimś kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvVvV
karolciaaaa--->zawsze tak jest ze to ci najwieksi popaprancy maja najwieksze >branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvVvV
to ja tez juz sobie pojde:P spicie dobrze dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VvVvV----->wiesz zazwyczaj tym popaprańcom uroku osobistego to nie brakuje.. z moim bylym kumpela ostatnio zaczęła pracowac i powiedziała ze wydaje sie taki miły i sympatyczny... jak jej powiedziałam co było i jak było..to myślałam że padnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaa
myszka--->> mam nadzieję , ze minie. Tym bardziej, ze już raz też miałam podobną sytuację i minęło. Trwało to pół roku (byłam wtedy zagranicą, a z tym obecnym dopiero się poznawaliśmy). No i stypendium się skończylo, ja wróciłam, a tamten przestał się odzywac po paru mailach... a ja już byłam gotowa wracać tam3, choćby zawalając studia.. Dziś jestem mu bardzo wdzięczna, że zerwał kontakt...przynajmniiej zostały mi bezbolesne wspomnienia... i potrafiłam bardziej docenić mojego obecnego...zakochałam się w nim jak na początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciaaaa----> do niegrzecznych zawsze ciągnie... nutka adrenaliny..odrobina ryzyka i spróbowanie może czegoś nowego ech to główne czynniki, które kierują naszymi poczynaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvVvV
a wiecie co jest najgorsze jak sie kolezanki zabieraja za waszych facetow. mnie sie to nie przytrafilo ale znam kilka przypadkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaa
chyba też pójdę spać...poprawiłyście mi humor, dizękuję...na pewno będzie dobrze trzymajcie się Życzę milości tym, które jeszcze jej nie doznały I jasności umysłu w trudnych chwilach dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz karolciaaa wydaje mi się, że kobiecie taak naprawdę niewiele trzeba do tego by się zauroczyła..by któryś facet ją zafascynował ale kurcze oni grają.,...nakładają coraz to nowe maski by później gdy już nasze ❤️się zaangażuje...pokazać własne prawdziwe oblicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VvVvV----> no ja to przeżyłam będąc jeszcze z nim...pisał smsy z mą kumpella, bo chciał się z nią przespać... no cóż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvVvV
myszka1706---->i to tez w sumie przez baby tak jest z facetami. nauczeni sa ze jak z ta nie wyjdzie to ma w obwodzie jeszcze ze dwie... ehhh zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvVvV
ja tez juz ide:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaa
faceci do świnie i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaa
myszko, ale twój to mial tupet ,naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaa
Witam..jest któraś? sniadanko jem, a potem zajmę się nauką...byle nie myśleć... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvVvV
jestem:) ale wpadlam na momencik bo jutro mam zaliczenie i tez sie uczyc musze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaa
VvVvV - to życzę owocnej nauki Ja słucham właśnie jakiś porażająco miłosnych piosenek...o straconych uczuciach..chyba stację zmienię:) ale za to- jak pięknie być młodym i mieć jeszcze wybór...z tego rzeba się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×