Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gogi

dobry ciśnieniomierz dla chorego

Polecane posty

Gość gość
To i ja mogę polecić Wam fajny konkurs od 1 września 2015 r. trwa ogólnopolski konkurs ciśnieniomierzy AND. Kupcie w aptece ciśnieniomierz tej marki i wygrajcie atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w sanatorium z osobą towarzyszącą, wysokiej klasy laptop Lenovo, rower Merida a także inne nagrody. Więcej informacji w opakowaniach ciśnieniomierzy AND oraz na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-and

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze kiedy bedziecie kupowac taki ciśnieniomierz skorzystacie z takiej okazji i wezmiecie udział w konkursie. Kupcie w aptece ciśnieniomierz tej marki i wygrajcie atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w sanatorium z osobą towarzyszącą, wysokiej klasy laptop Lenovo, rower Merida a także inne nagrody. Więcej informacji w opakowaniach ciśnieniomierzy AND oraz na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-and

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli macie ochotę wziąć udział w konkursie. wystarczy, ze kupicie w aptece ciśnieniomierz tej marki i wygrajcie atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w sanatorium z osobą towarzyszącą, wysokiej klasy laptop Lenovo, rower Merida a także inne nagrody. Więcej informacji w opakowaniach ciśnieniomierzy AND oraz na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-and

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro1234
Moi rodzice mieli kiedyś ciśnieniomierz rtęciowy. Działał bardzo dobrze przez wiele lat, ale pozbyli się go bo rtęć jest szkodliwa. Kupili ze 3 lata temu AND no i pomiary są takie same jak w przychodni. Jeśli ktoś by się zdecydował, to producent ma teraz konkurs i można wygrać fajne nagrody http://diagnosis.pl/en/ :) czemu by z tego nie skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również szukam jakiegoś porządnego. Jaki polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka33
W takim razie polecam kupić sobie taki ciśnieniomierz w profesjonalnym sklepie z wyposazeniem medycznym Moze nie jest to taki tani sprzęt ale na pewno będziesz o wiele bardziej zadowolona z jakości wykonania. Zerknij sobie tutaj: https://kredos.pl/cisnieniomierze Zamawiałam tam jakiś czas temu ciśnieniomierz dla meża. Jest chory na serce tak wiec zależało mi na czymś bardzo dokladnym. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio swojej babci kupiłam z firmy http://diagnosis.pl/ . maja tam profesjonalne cisnieniomierze róznego rodzaju. jako, ze babcia jest juz starsza, zdecydowalam sie na naramienny automatyczny, ktory jest zdecydowanie latwiejszy w uzyciu niz zegarowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla starszych ludzi zdecydowanie polecam taki automatyczny. Marka producenta ma tutaj już drugorzędne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj jest super konkurs od 1 września 2015 r. trwa ogólnopolski konkurs ciśnieniomierzy AND. Kupcie w aptece ciśnieniomierz tej marki i wygrajcie atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w sanatorium z osobą towarzyszącą, wysokiej klasy laptop Lenovo, rower Merida a także inne nagrody. Więcej informacji w opakowaniach ciśnieniomierzy AND oraz na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-and

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Ja polecić mogę ciśnieniomierz simple sanity. Lekki, poręczny, wykrywa arytmię i podaje dokładne wyniki. Moim zdaniem godny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli macie ochotę wziąć udział w konkursie. wystarczy, ze kupicie w aptece ciśnieniomierz tej marki i wygrajcie atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w sanatorium z osobą towarzyszącą, wysokiej klasy laptop Lenovo, rower Merida a także inne nagrody. Więcej informacji w opakowaniach ciśnieniomierzy AND oraz na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-and

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie w aptece ciśnieniomierz tej marki i wygrajcie atrakcyjne nagrody: tygodniowy pobyt w sanatorium z osobą towarzyszącą, wysokiej klasy laptop Lenovo, rower Merida a także inne nagrody. Więcej informacji w opakowaniach ciśnieniomierzy AND oraz na stronie www.diagnosis.pl/konkurs-and

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Szybko mierzy ciśnieniomierz Senior Sanity. Jak byłem ostatnio u babci to miałem okazję sam skorzystać. Wynik pojawił się ekspresowo i od razu też była informacja, czy wszystko jest okej, czy raczej powinienem się do kardiologa na wizytę umówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyga33
Mi przypadł do gustu ciśnieniomierz naramienny easy med GERATHERM. Bardzo szybko mam wynik, nie boli mnie ręka podczas pomiaru, bo często tak miałem że ciśnieniomierze mocno uciskały. Sprzęt medyczny, testowany, bardzo dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danss
Dla seniorów to fajną rzeczą jest ciśnieniomierz Senior Sanity. Ma wbudowane coś takiego jak klasyfikacja wyników pomiaru według WHO. Jeśliby się arytmia pojawiła to sprzęt zaraz o tym poinformuje. Moi dziadkowie z tego korzystają i sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia44
Myślę, że dla szukających niedrogiego, ale profesjonalnego sprzętu to dobrą opcją będzie ciśnieniomierz easy med. Mi się sprawdza bardzo dobrze. Mieszkam w domu wielopokoleniowym, z rodzicami i trochę osób z ciśnieniomierza korzysta. Ma przydatną funkcję zapamiętywanie pomiarów 3 osób – 3x30 dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33s
Z takich dobrych, ale nie najdroższych to ja bym polecała ciśnieniomierz Simple Sanity. Jest z półki cenowej 50-100 złotych. W pamięci zapisuje do 60 wyników, wyświetlacz oczywiście LCD, gwarancja 3 lata. Korzystam okazjonalnie, raz na jakiś czas i jeszcze nie miałam z tym modelem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Geratherm ciśnieniomierz easy med. Nie kosztuje dużo, a jest bardzo wygodny i łatwy w obsłudze. Na duży plus jest tutaj mankiet, który ładnie się dopasowuje do ramienia, nie uciska nadmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yagnaa
Moi dziadkowie korzystają z czegoś takiego jak ciśnieniomierz Desktop Geratherm. Byłem u nich ostatnio i sobie zmierzyłem ciśnienie – 120/80 ;-) Też myślę nad zakupem takiego aparatu i ten mi przypadł do gustu. Łatwy w użytku i nie ciśnie ręki tak jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz99
Funkcjonalny i komfortowy w obsłudze jest Desktop niemieckiej firmy Geratherm. Kupowałam go mamie parę miesięcy temu i widzę, że się jej fajnie sprawdza w codziennej kontroli. Sprzęt ma polskie oprogramowanie, duże guziki i generalnie sama obsługa jest dziecinnie prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaMarysia
Polecam te z diagnosis -dobre ceny i świetna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sklepy medyczne, to ja jestem bardzo zadowolony z oferty http://medisquad.pl/1003-sprzet-medyczny- , mają naprawdę świetny asortyment. Wydaje mi się, że bez trudu znajdziesz to, czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerwww
Kilka ciśnieniomierzy w życiu już zużyłem. Teraz mamy w domu model od Sanity -Senior. Jest okej, na pewno szybko mierzy zwłaszcza w porównaniu z tym co mieliśmy wcześniej, który pompował i pompował nim się wyniki pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniak
np diagnostic nano - bardzo dobry, solidny wygodny i niedrogi. Dostępny w większości aptek i sklepów medycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaWę
Diagnosis polecam z czystym sumieniem - bardzo, bardzo dobre mają produkty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaM
Ja też ten od Diagnosis polecam. MOżna go kupić np w aptece, czy zwykłym sklepie z akcesoriami medycznymi. Z tego, co pamiętam, nie był drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poradzić się np. w aptece albo specjalistycznym sklepie. W internecie jest mnóstwo badziewia, które po kilku użyciach przestaje działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinkaka
Diagnostic naramienny polecam. Dobry i niedrogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×