Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gogi

dobry ciśnieniomierz dla chorego

Polecane posty

Gość magdabarabasz
Ciśnieniomierz Sanity Simple mamy od zeszłego miesiąca i mierzy bezproblemowo. Nie jest to jakaś szczególnie wysoka półka, są droższe aparaty ale nam w zupełności takie wystarcza. Ma nowoczesny wyświetlacz LCD, mankiet jest dobrze uszyty, sam przewód jest odpowiednio długi, a co do pomiarów to długo nie trzeba czekać aż się wynik pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są ciśnieniomierze kompaktowe. Widziałam takie na avans.pl, mieszczą się do torebki i zajmują nie wiele miejsca. Jak dla mnie to super rozwiązanie, bo nie każdy ciśnieniomierz ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaiza
Urządzeń do wyboru jest bezliku. Ja się zdecydowałam na polski sprzęt Sanity Simple. Działa fajnie, nie mam uwag, nie uwiera, nie boli podczas pompowania mankietu. Jest funkcja wykrywania arytmii, wyświetlacz jest czytelny, ładny LCD, nawet przy gorszym świetle w pokoju wszystko widać bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikk
W ciśnieniomierzu najważniejsze jest dla mnie to żeby był dokładny, reszta ma mniejsze znaczenie. Takim atestowanym, sprawdzonym jest na pewno Simple Sanity. Mam go rok i nie narzekam. Szybki, precyzyjny pomiar, bez jakiegoś przekłamywania, nawet jeśli musi pompować mankiet raz za razem to nie wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurka99
Dobre zdanie mam o Senior Sanity, kupowałam już jakiś czas temu i ciągle pompuje mankiet tak samo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinkaass
Zamawiałam niedawno SmartCardio i pierwsze wrażenie jest dobre, łatwa obsługa, bez kabla który by się gdzieś pod ręką zawijał i przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkax
Nieźle mierzy Simple jest dość szybki mocno pompuje ale nie tak żeby mankiet na ręce siniaka zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaff
Zadowolona jestem z tego jak mierzy Easy med, szybko i przy okazji dokładnie nie wypacza badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nauczyłem w tym roku mierzyć ciśnienie dopiero, choć pewnie powinienem i ze dwa lata temu – warto moim zdaniem zacząć szybko taki monitoring robić, człowiek bardziej świadomie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingajj
Mierzymy z mężem ciśnienie od niedawna i aparat mamy polski SmartCardio – spore przyciski, wyświetlacz w lepszym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą zniżkę na zestaw Smartcardio + Duo control daje Sanity od niedawna, poza ciśnieniomierzem jest tutaj też aparat do mierzenia saturacji o którym już mi parę osób mówiło że się przydaje choćby przy mojej astmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo baterie mi pracują w Easy med, a wiem że w automatach to ludzie często narzekają że muszą mieć od razu kupiony duży zapas baterii bo tak często trzeba je wymieniać przy codziennych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydałem trochę więcej kasy na Smart cardio ale nie żałuję, ma akumulator, nie trzeba się babrać z bateriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jakiś prosty ciśnieniomierz sobie kupić, przykładowo ten co my mamy czyli Easy Med jest taki dość uproszczony w obsłudze, nie ma większej filozofii w badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaklimek
Wymieniałam ciśnieniomierz na SmartCardio miesiąc temu i mogę polecic, nie blokuje się, pompuje ruwniutko i też nie doprowadza do przesadnego scisku renki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw SmartCardio+ DuoControl można tanio kupić u Sanity, dają dobre rabaty na takie komplety, a mi akurat oba sprzęty były potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniałem ciśnieniomierz niedawno, bo nadgarstkowy podawał złe wyniki. Okazało się po kalibracji u lekarza rodzinnego. Później brałem naramienny od sendpol24.pl. Trochę zapłaciłem, ale wynik jest idealny. Wiem, że mają sporo tego sprzętu medycznego, więc może akurat trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niezwykle zadowolony z ciśnieniomierza, który zakupiłem z pułtuskiej apteki http://aptekapultusk.pl . Odmierza wszystko tak jak należy a przede wszystkim został zakupiony za niezwykle atrakcyjne pieniądze. Służy mi bardzo wiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja trafiłam na ciekawy artykuł na ciśnieniomierzach http://galatea-spa.pl/blog/ w sumie to zabawna sprawa, jak ciśnieniomierz ma prawie rozładowane baterie, to może mocno przekłamywać. Pięć lat temu mieliśmy taki w pracy. Gdy mierzyłam sobie ciśnienie, to miałam 210 na 160, a byłam wtedy jak najbardziej spokojna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszstkich! Osobiście miałam kilka ciśnieniomierzy, a dziś nie mam żadnego, dlaczego? Otóż dlatego, bo pozbyłam się nadciśnienia. Poczytajcie sobie ten artykuł o wielu właściwościach zdrowotnych tlenku azotu i również wam pomoże http://synergypoland.pl/fakty-na-temat-l-argininy-i-jej-roli-w-produkcji-tlenku-azotu/ W tym artykule znajduje się niezwykle cenny fragment książki znanego na całym świecie Noblisty Doktora Luisa Ignarro, który dostał nagrodę Nobla za odkrycie niesamowitych właściwości tlenku azotu na organizm ludzki. Nie moge obiecać, że każdemu tlenek azotu pomoże ale informacje są o tyle ważne, że lekarze o tlenku azotu nie mówią, a powinni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj ciśnieniomierzy na http://rehabeat.pl ja tam kupowałam i bardzo dobrze funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciśnieniomierz znalazłem tutaj - http://rehabeat.pl może sprawdź czy mają jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×