Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amant wszechczasow

dziewczyny jak testujecie facetow i wedlug czego ich oceniacie?

Polecane posty

Gość Urszula
może nie będzie tak źle... moda na metroseksualnych przemija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"były sobie kropki trzy ---> Max Zander vel klaun Do moich nawet znajomi nie mają szacunku.Zresztą jak wolisz maminsynków i mamincóreczki to inny problem.Do tego mam powody podejrzewać że mojej wybrance moja rodzinka nie spodobałaby się. To przykre co piszesz ale niestety rodziców się nie wybiera. W tej sytuacji szacunek do rodziców przestaje być tak istotny. Uważasz, że lubie mamisynków to jesteś w błędzie ale już pisałam o tym wcześniej i powtarzać się więcej nie będę \" Jeżeli wolisz żeby rodzice byli ważniejsi to TWÓJ problem:P.Może chcesz od mojego tatusia po dziobie zarobić:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smetttna
Kocham mojego faceta, ale ciagle musze mu mowic, jak sie powinien zachowywac. Kiedys przez kilka godzin opowiadal o swoich bylych dziewczynach (nie dajac mi dojsc do glosu) ze szczegolami opisujac ich anatomie itd :o przedstawia mi swoje kolezanki, mowiac;" z ta kiedys wyladowalem w lozku, ale do nieczego nie doszlo, bo bylem zbyt spiacy..."itd Meczy mnie to, jestem wsciekla i zazdrosna. On miele jezorem bez zastanowienia, gada co mu slina na jezyk przyniesie, a jak mowie, ze mi przykro i nie mam ochoty tego sluchac, to przeprasza i obieca, ze juz nie bedzie. Oczywiscie, gada dalej, a ja powoli robie sie obojetna, ulatuja ze mnie uczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były sobie kropki trzy
--> Max Zander vel klaun ja nie mam problemów ale widzę, że Ty masz wielki :P - naucz się czytać ze zrozumieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×