Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Omeśka

Ścianka działowa

Polecane posty

Słuchajcie,szykuje pokój dla syna z anexu kuchennego i musze zrobić ścianke działową,ale nie koniecznie z samej płyty.Może ktoś zna jakieś ciekawe stronki na których mogłabym podpatrzeć jakiś fajny pomysł na podzielenie pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wiesz, że żeby zrobić ściankę działową musisz mieć pozwolenie. W Urzędzie Miejskim lub Urzędzie Gminy powiedza Ci dokładnie jak to trzeba załatwić. Jeśli mieszkasz w bloku musisz dodatkowo poinformować administrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie doczytałaś.Ja nie pytam czy potrzebuje pozwolenie.pisze po to aby ktoś mi ewentualnie podał link do strony z której będe pogła coś podpatrzeć a nie porad prawnych itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166
to sie chrzań sama se szukaj !!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie potrafisz się podpisać .........właśnie takim durnym odpowiedziom dziękuje.Dzięki wam forum staje się bagnem.Jeżeli nie masz nic ciekawego do napisania na temat który założyłam to na niego nie wchodż.To chyba proste...?No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166
Sloneczko cyferki to tez podpis z ktorego kozystaja analfabeci ;) A dziekluje ze podobala Ci sie moja wypowiedz. A bardzo lubie blotne maseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omeska
Nawet nie zrozumiałaś o co mi chodziło z podpisem....typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omeska
Teraz kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166
wlasnie nie za bardzo chyba nie jestem na tak zaawansowanym poziomie intelektualnym jak Ty wytlumacz mi prosze bo topie sei w tym bagnie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za porady,opinie i linki które mnie interesował.Jeżeli trafi sie jednak ktoś kto wie coś na temat to bede wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×