Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Gość ja tu jestem
niezakwalifikowany >>> 🖐️ jak wygladam ...mama 166 cm wzrostu 50 kg niebieskie oczy dlugie ciemnobrazowe wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co:-P charakter też wazny, jeśli nie najwazniejszy zarówno w zyciu jak i w łóżku co z tego że jakiś gościu bedzie super przystojny jeśli bedzie za delikatny i za spokojny w łóżku? wtedy bedziesz niezaspokojona pipko :-D i poszukasz sobie takiego, kto cie zerznie że aż kwiiczeć bedziesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty jak sam potwierdzasz jesteś mało inteligentny bo ani ironi nie potrafisz zauważyć ani nie wiesz co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian i Anna
26 lat, prawiczek, jestem tzw AS- em. W zwiazku z kobieta od 3 lat, ktora tez nie czuje popedu plciowego, nasz zwiazek jest wspanialy ale w ogole nie opiera sie na sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian i Anna
Chociaz zle napisalem. Bo sexu sprobowalem, nie raz. Ale zupelnie mi nie podszedl, jej tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyszło i sie zraziłeś tylko tyle ale seks jest wspaniały zwłaszcz jak sie kochasz z kimś kogo kochasz jast wspaniałym dopełnieniem związku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asexualizm to sie nazywa
sa ludzie ktorzy nie czuja potrzeby uprawiania sexu w ogole i nie zrazili sie ani nic, oni po prostu tacy sa, to nawet nie choroba a taka orientacja tzw asexualizm ludzie ci zakladaja zwiazki, kochaja sie i sa szczesliwi ale sex ich nie dotyczy i nie robia sobie z tego wyrzutow czy czegos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualizm to choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuu
puk puk :classic_cool: jestem tam kto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcze - a co robisz w wakacje? Może wtenczas kogoś poznasz... (choć bardziej możliwa jest wtenczas tylko krótka znajomość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuu
"choć bardziej możliwa jest wtenczas tylko krótka znajomość" przynajmniej sobie poużywa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo arturo na kobietach to może i się znasz ale na dziewicach to chyba wcale. tak tak wiem, wolisz doświadczone niemniej jednak - już wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuu
mylisz mnie z kims, moja droga :classic_cool: a na dziewicach znam sie jak na..... jak nie wiem na czym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artuu
A ty dziewczyna skąd jestes, sprobujemy cie wyleczyć z tej facetofobii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×