Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

psikutas - a co Ci jest ? Dziewcze - jak kto lubi jeśli ma imię, to wtenczas czuję że jest bardziej ludzki a to z kolei wpływa na moje przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz Summaries, ze trzeba przebierac w pannach, jakbys byl niezlym podrywaczem. A skoro tu jestes to pewnie nie jestes (hehehe, ciekawe kto mnie zrozumial).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
ze od wczoraj nikt sie juz wiecej na liste nie wpisal:(...ehhh swiat schodzi na psy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaa
niezle - lista prawiczkow na 33 strony;) Przeczytalam tylko kilka z poczatku wiec nie jestem w temacie. Moge jedynie napisac, ze to naprawde dobrze o Was swiadczy, jezeli czekacie na te jedna jedyna by z nia przezyc swoj pierwszy raz. Ale jak tu ktos wczesniej napisal - dziewczyny nie lubia zakompleksionych frustratow, chca czuc sie bezpiecznie przy boku ukochanego dlatego radze popracowac przynajmniej nad teoria;) bo jak dziewczyna tez bedzie zielona w te klocki to przez cale lato bedziecie tylko po parku chodzic;) Kiedys sie zastanawialysmy ze znajomymi czy wolalybysmy prawiczkow czy doswiadczonych w sprawach seksu i musze przyznac ze zdania byly podzielone.. a jak powiedzialam ze chce byc pierwsza dla tego, ktory bedzie pierwszym dla mnie to zostalam wysmiana... Padl argument - prawiczkow juz nie ma, tak jak nie ma juz facetow po 20-tce, ktorzy nigdy z nikim nie byli. Dla nas zostali juz tylko "mezczyzni z przeszloscia" :P Przyznalam im wtedy racje bo jest w tym sporo prawdy, a tu prosze na jaki topik trafilam:) Tylko panowie - samo sie nie zrobi, troche Waszej inwencji tworczej by sie przydalo, bo samymi marzeniami i rozmysleniami oraz wyczekiwaniem nic nie zdzialacie!;) Zycze Wam zebyscie w koncu spotkali swoje milosci! I wiecej pewnosci siebie! Powodzenia! Summaries - dosc oryginalne masz podejscie :O P.S. Ja to tylko w teorii tak madra jestem;) 23 lata, dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
no tak towar deficytowy;) a Ty prawiczka szukasz??? ze akurat tu trafilas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zostały prawiczki, nawet 3 grupy: 1) z powodów ideowych 2) nieszczęśliwego zbiegu okoliczności 3) nie atrakcyjni na tyle, że nawet zdesperowana nimfomanka by ich kijem nie ruszyła :classic_cool: ja jestem z gr. 3 :D Nie wiem jak reszta :P i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
2) nieszczęśliwego zbiegu okoliczności ja jestem z 2 powodu.MAm fobie społeczną.DAwałem kosza nawet laskom ktore mi sie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
a ja mysle ze oni po pro stu sa leniwi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
nie czuje sie jakos atrakcyjny ,ale skoro kilka lasek mnie w zyciu podrywało wiec chyba nie jest zle jesli chodzi o wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
ja jestem prawiczkiem z powodu psychiki ,a nie wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what to do
Jakos nie wydaje mi sie, zeby bylo ci z tym dobrze. Wszedzie piszesz, jaki to jestes beznadziejny. Czemu? Chcesz sie wyzalic? moze czekac, az jakas kobieta napisze, ze sobie kogos znajdziesz, ze bedzie lepiej? moze jeszcze cos innego. Ale prawda jest taka, ze gdyby bylo ci z tym dobrze, to zaakceptowalbys swoja beznadziejnosc i nie "chwalilbys" sie calemu swiatu. A wiekszosc prawiczkow powie pewnie, ze nalezy do grupy 1, chociaz tak naprawde, zruchaloby jakas laske, gdyby tylko im nastawila tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
ghgfgh >>>a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what to do
"nie czuje sie jakos atrakcyjny ,ale skoro kilka lasek mnie w zyciu podrywało wiec chyba nie jest zle jesli chodzi o wygląd" w jakich to bylo miejscach? bo jak w klubach, po pijaku to nie ma sie czym cieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
było tego troche wiec nie bede opisywał wszystkich tylko jedną sytuacje podam Miejsce pierwsze -Przystanek autobusowy .Mialem wtedy 17 lat. Podchodzi do mnie jakas dziewczyna i pyta czy nie chciałbym z nią chodzić. NA dyskotece nigdy nie byłem bo jestem niesmialy no i to nie dla mnie miejsce .Nie umiem tanczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
w tej chwili mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what to do
"Podchodzi do mnie jakas dziewczyna i pyta czy nie chciałbym z nią chodzić." to sie nie dziwie ze odmowiles :o chyba kazdy by odmowil, bo to jakas desperatka musiala byc, chociaz ladna byla? swoja droga, ja w wieku 17 lat nie wiedzialem nawet jak dziewczyna wyglada (oczywiscie nie doslownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
``to sie nie dziwie ze odmowiles chyba kazdy by odmowil, bo to jakas desperatka musiala byc, chociaz ladna byla?`` oczywiscie ,ze tak.TO nie jedyna taka sytuacja.Wymieniłem tylko jedną ,a było kilka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiałość to ja też mam 🖐️ pewnie przez kiepski wygląd :P też bym dał kosza :classic_cool: sympatyczny :O tak jasne... tak się mówi o nieudacznikach i wariatach... o taki sympatyczny typek, tylko jakiś nie teges :D.... Nikogo nie szukam... nie potrzebuję, nie miał bym co z tą nieszczęsną dziewczyną robić... za beznadziejny typ ze mnie... szybko by się poznała i odpuściła sobie dalszą znajomość. Nie dziwię się :D Sam nie chciał bym, mieć takich znajomych ja ja 🖐️ skąd wiesz dlaczego się \"chwalę\"? - Może jestem na tyle beznadziejny, że jest to dla mnie jedyna okazja do powiedzenia/napisania czegoś do drugiego człowieka. - Może piszę dla zabawy o sobie, z założeniem, że wyniosę z tego jakieś wnioski czy przemyślenia. - Może ten cały profil jest jedną wielką beką i siedzę śmiejąc się teraz w kułak :D \"projekt Przegrane Życie\" - Może uwielbiam się wywnętrzniać emocjonalnie i odczuwam perwersyjną przyjemność wypisując się na kafeterii. - Może uprawiam tu podryw na bidula... \"what to do\" zostawię cię z tą zagadką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
ghgfgh>>> jak sobie radzisz z fobia?? i na jakiej podstawie wiesz ze ja masz bo cos mi sie nie chce wierzyc ze wszyscy maja fobie spol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
gdyby to zdarzyło sie raz mozna stwierdzic ,ze ona była desperatką,ale byłem podrywany kilka razy w tak beposredni sposob przez rozne kobiety oraz kilkanascie w sposob posredni. KObiety chyba z reguły nie mają odwagi podrywać dlatego wybieraja inne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
``ghgfgh>>> jak sobie radzisz z fobia?? i na jakiej podstawie wiesz ze ja masz bo cos mi sie nie chce wierzyc ze wszyscy maja fobie spol.`` praktycznie nie wychodze z domu .Tylko na uczelnie i spowrotem.Nie mam odwagi pojsc do sklepu nawet.Robie to l,,ale sporo mnie to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
to musi Ci byc z tym ciezko:( a nie myslales o leczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
nie spotykam ostatnio kobiet zbyt czesto ,bo jestem cały czas w domu.Jedynie na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturrrroooooooo gatttiiiiii
na ładną zasługujesz????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynalat20 skłonności mesjanistyczne? Chcesz takich zbawiać? Głupi by było się męczyć a potem przekonać, że wszystko było bez sensu... i udało się znaleźć jedno wielki, trudno dostępne nic 🖐️ wiara nie ma z takimi rzeczami nic wspólnego :D to raczej kwestia czysto techniczna + trochę szczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
``to musi Ci byc z tym ciezko a nie myslales o leczeniu?`` raczej nie .Bede musial to rozpatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfgh
obia społeczna wiąże się z nadmiernym lękiem przed ośmieszeniem, kompromitacją czy upokorzeniem, gdy człowiek ma wrażenie, że jest krytycznie oceniany lub obserwowany przez innych. Towarzyszy ona wielu okolicznościom, takim jak publiczne wypowiadanie swoich poglądów, przemawianie, pisanie w obecności innych osób, uprawianie sportu, uczestniczenie w spotkaniach towarzyskich i wykładach. Lęk pojawia się w trakcie rozmowy przez telefon, w restauracji czy w publicznej toalecie. Przeżywanym emocjom towarzyszą objawy somatyczne, takie jak kołatanie serca, pocenie, drżenie rąk lub całego ciała i nudności, a także - najbardziej w danej sytuacji niepożądane - trudności z wysławianiem się, rumienienie się, parcie na mocz czy stolec. Jeżeli fobia społeczna występuje w dzieciństwie lub adolescencji (wiek młodzieńczy), co często ma miejsce, przejawia się również brakiem albo znacznym ograniczeniem kontaktu słownego, lękiem przed szkołą i unikaniem kontaktów rówieśniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×