Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SHALIMAR GUERLAIN

CZY SHALIMAR TO ZAPACH DLA STARYCH?

Polecane posty

Gość lea88
a mnie sie wydaje, ze jednak niektore zapachy bardziej pasuja do starszych kobiet, a inne do mlodszych. Oczywiscie, jesli komus sie podoba, to moze uzywac go niezaleznie od wieku. Ja lubie dosc "ciezkie" zapachy, ale akurat Shalimar mi nie podchodzi. Osobiscie wlasnie kojarzy mi sie ze starszymi kobietami, szczegolnie, ze uzywa go od lat moja babcia. Mysle, ze mimo wszytsko nie jest to zapach dla mlodej kobiety na codzien, jesli juz to na jakies specjalne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co dzień
Na co dzień powinno się używać lekkich wód toaletowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do posidaczki shalimarów
Słuchaj, skoro masz te wodę, która m,nie sie bardzo podoba, a u Ciebie bez sensu zalega, bo Tobie śmierdzą, może chciałabyś sie ich pozbyc za jakieś sensowne pieniądze. Ja będę miała swój ulubiony zapach, Ty na zakup czegoś dla siebie. Napisz, jakiej wielkosci jest buteleczka, i czy duzo jest zuzyta. Jestem otwarta na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w domu
mam dokladnie wode kolońska (oczywiscie damska), a nie perfumy, wiec zapach tez rozni sie nieco od perfum (wedlug mnie jest gorszy). Ubytek trudno okreslic, poziom wody konczy sie na zalamaniu buteleczki. Niestety Shalimar stoi w moim domu otwarte juz kolo 5 lat i nie oszukujmy sie, ze mogl stracic na wartosci. Pojemnosc to 30 ml. Kartonowego opakowanie juz nie mam. Nie wiem za ile moglyby ja ktos ode mnie kupic.. pewnie nawet nie bedzie sie tego oplacalo sprzedac, bo koszty wysylki bedzie niewiele mniejsze niz sama jej cena. Raczej myslalam, ze oddam to komus bliskiemu, komu sie spodoba ten zapach. Gdyby oplacalo sie ja sprzedac pewnie, dawno bym to uczynila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do posidaczki shalimarów
wiesz o perfumach to raczej nikt tu nie mowił, większośc używa wód toaletowych. To, ze są stare, to niestety jest argument przeciw nim, bo rzeczywiście, wtedy zapach sie zmienia. Czy sa w sprayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiem
Shalimar ma w sprzedazy tylko wode toaletowa i kolońska, nie ma perfumowanej. Tylko o ile woda toaletowa i perfumowana najczesciej nie roznia sie zapachem, ale sama trwaloscia, to woda kolonska rozni sie znacznie zapachem od wody perfumowanej/toaletowej . Z doswiadczenia wiem, ze ludzie raczej wola wode toaletowa i perfumowana, a nie kolonska ( troche tego doswiadczenia z perfumamia mam). Poza tym kolonska raczej nie ma testerow, wiec trudno nawet sprawdzic ta roznice zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orphee
Nie uwierzycie ale 30 lat temu mój brat kupił mi za sprzedany obraz [jest plastykiem]perfum.Cyt"eau de parfum orphee Jean Mane Pascal paris " ".Ten perfum pachnie do dzisiaj .Zostało trochę na dnie i chyba już nie nadaje się do używania.Natomiast jak zdejmę wieczko to pachnie tak jak 30 lat temu.Już nigdy nie trafiłam na ten zapach.Jest w pięknej żółtej butelce.I to jest to właśnie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowi sie
perfumy a nie perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orphee
mówi się przez ó a nie o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezyk internetowy
pozwala na omijanie polskich liter, ale nie ma olewanie gramatycznych odmian. Mowi przez O sugeruje ze powinno tam byc Ó a nie U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do posidaczki shalimarów
zapomianlam dodac- tak Shalimary sa w spray'u (to niby zmniejsza prawdopodobieństwo utraty wartosci, ale zawsze jakas na pewno jest:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monky Fillej
a ja zawsze myślałam, że wody kolońskie to dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak was czytam
i zastanawiam się - "złośliwi czy drobiazgowi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia345
mysle, ze przydalby sie ne tym forum jakis moderator, bo wiekszosc postow jest zasmiecana, zlosliwymi kometarzami, czesto kompletnie nie na temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam Shalimara, wg mnie jest nie tylko dla starszych osób, wręcz przeciwnie, starszym osobom nie zawsze pasują tak mocne, intensywne zapachy. raczej coś stonowanego ;) Shalimara trzeba polubić, na początku albo się go kocha, albo nienawidzi. mnie za pierwszym razem odrzucił, ale później go doceniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam shalimar a do starej baby mi daleko ;) fakt, ze nie na codzien, uzywam ich raczej na specjalne okazje, bo buteleczka mala, nieproporocjonalna do ceny :P a pozatym wiadomo, ze zbyt mocne perfumy np do pracy to nie najlepszy pomysl. jesli sie komus podobaja, to czemu nie? na opakowaniu nie pisze \"tylko dla starych bab\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×