Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sisiii

alergia na sierść kota ,czy jest na to lekarstwo ?

Polecane posty

Gość ....finka
MEDYCYNA NATURALNA ...... się kłania......Przepłukiwać nos ,oczy ok 4x dziennie solą fizjologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ALERGIA ---"wnika " przez wysuszoną sluzówke nosa ,dlatego zakraplać kilka kropli dziennie wit E .Natłuszczać wysuszone suszarka rzęsy(alergia w oczach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Codziennie na noc wnętrze nosa smarować mascią propolisową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie alergik
a płuca czym smarować ??, jeśli ktoś ma kaszel oczywiście (od kota). nie leczona alergia doprowadzić może do astmy a ty tu o oczach i nosie marudzisz. wysmaruj sobie lepiej głowe tym wszystkim, ja już nic nie stosuje tylko zmieniłem pokarm kotu !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jesli alergeny nie wnikną do wewnątrz przez nos ,nie bedzie astmy i zalegania wydzieliny,kaszlu.W uporczywych objawach ,atakach dodatkowo pomoże lek chinski -proszek.Zainteresowanym podam nazwe leku ..Osoby przyjmujące polskie tab przeciwalergiczne będą miały problem z wątrobą...dalej z wysypką, swędzeniem skóry,pokrzywką.A to już nie objawy alergii tylko szkodliwosci tabletek!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Wiem co pisze ....miałam alergika w domu(też na sierść kota).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooo o
Odczulanie naturalne to nic innego jak podawanie allergenu w minimalnych dawkach a pózniej zwiekszajac az w końcu minie.To znaczy ograniczyc kontakt z kotkiem do minim ale nie do konca i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobi
Jest jeszcze jeden sposób na złagodzenie alergii. Mianowicie smarowanie kota preparatem zmniejszającym wydzielanie alergenów. Najbardziej znany to Allerpet/ C. U mnie pomaga. Można dodatkowo oczyścić mieszkanie z alergenów unoszących się w powietrzu stosując specjalne spreje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko jest lekarstwo,bo przecież alergia nie wzieła sie z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także miałem alergię na "kota", lecz znalazłem gabinet Alergikus w Warszawie, gdzie komplekowo zajmują się alergiami, wykonałem u nich testy i odczulenia i aktualnie nie reaguję już na "kota" , od odczulenia minęłą już pół roku a kot mieszka dalej ze mną. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja adoptowałam dwa kotki i niestety u mnie pojawily się problemy z oczami, kontretnie łzawienie. Jestem właśnie po tekstach alerginczych. Mój lekarz z http://www.ultramedic.com.pl/ przepisał mi już leki i mam nadzieję, że za kilka dni będzie poprawa. Nie wyobrażam sobie, aby oddać moje kocurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można odczulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chodziłam z córką do alergologa w Żywcu http://www.larmed.pl/ to wyszło, że ma uczulenie na kota, póki co kot jest u rodziców, ale może dziecko kiedyś się odczuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dww
Godną polecenia ofertę naprawdę bardzo dobrej jakości środków pielęgnacyjnych i preparatów odżywczych przeznaczonych dla naszych czworonożnych pupilów znajdziesz pod adresem over-zoo.pl/pl/produkty/k/pielegnacja.html. Oferta obejmuje nie drażniące skóry szampony przeznaczone dla psów różnych ras i o różnych rodzajach sierści oraz suplementy z kwasami Omega dedykowane zarówno psiakom jak i kotom. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magfdiu
Ten artykuł z alergia.expert bardzo dobrze wszystko opisuje, ja mam alergię na sierść kota, ale radzę sobie.Leczenie opiera się na ograniczaniu kontaktów ze zwierzęciem, odczulaniu i farmakologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka45
dokładnie wszystko co jest opisane na alergia.expert to prawda sama mam uczulenie na kusz i jestem właśnie na leczeniu to znaczy odczulaniu. W sumie to przypadkowo dowiedziałam się o istnieniu takiego czegoś jak odczulanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się zastanawiam nad odczulaniem. Niby nie mm kontaktu z kotami i nie zamierzam ich mieć w swoim domu ale czasami zdarza się, że ktoś ze znajomych ma i gdyby nie alllertec byłoby ze mną marnie. W ciągu paru chwil potrafią zacząć łzawić mi oczy. Za jakiś czas pojawia się katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×