Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Czy ktoś chce ubranka niemowlęce?

Polecane posty

Mam do wydania 2 torby różnych uranek niemowlęcych i dziecięcych. Jakby ktoś znał jakąś biedną rodzinę, która to z chęcią weźmie (przyjedzie po to) i im się to przyda, albo i nie, to dajcie znać. Nie mam co z tym zrobić, ubranka są niektóre przenoszone, albo w złym guście. Myśle że małemy człowieczkowi to nie zrobi różnicy. Poznań Jak nikt nie będzie chciał to wrzuce do kontenera na osiedlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakaaaa
a skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być plus ta twoja obietnica żadnej odpowiedzialności zbiorowej (ja mam dzieci - nie mogę trafić w nipowołane ręce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jaki roz sa bo znam potrze
bujaca rodzine, mieszkaja na wsi w makabrycznych warunkach i maja synka roz. od 80 w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o roz 80 w góre to b ędzie mało i trzeba to przyjechać może ktoś jest w ciąży? a jeśli na wsi to może te małe prześlą dalej oczywiście jak chcą niech biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podaj maila
to wysle ci ich adreas, mieszkaja w kuj- pomorskim i kazdy ciuszek to dla nich duza pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam że po to trzeba przyjechać tego jest dużo i jest ciężkie boje się że wiecej wydam na przesyłkę, niż oni znajdą tych ciuszków pow 80 bo to będzie pewnie z 30zł, jak się mylę niech mnie ktoś poprawi to są 2 duże siatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysylalam rzeczy po
mojej malej i zaplacilam 9 zl za naprawde ciezka paczke, priorytet jest zbedny a kosztuje 1 zl..moze wysortuj te wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×