Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martinella

Moja Kumpela Co ma 18 Lat jest 2 raz w ciązy....

Polecane posty

Gość antek ze wsi
sama sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genia aa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew
czysta głupota z jej strony nierozumiem takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna helena trojańska
kolejna piękna parka, która zaomina o tym, jak zachodzi się łatwo w ciąże w kilka miesiecy po porodzie:( szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat aborcja to już
najgorsze rozwiązanie. To nie jest metoda antykobcepcji. Trzeba na tyle się zabezpieczyć, aby aborcja nie była konieczna. Metod jest bardzo wiele, tylko jak wszyscy piszą, trzeba mysleć przed a nie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
Ktoś napisał, że żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności i, że ryzyko zawsze jest. Jeśli kobieta uda się do ginekologa, ten po dokładnym przebadaniu dobierze dla niej idealne tabletki antykoncepcyjne, to możliwość wpadki jest znikoma. Oczywiście trzeba ściśle trzymać się ulotki i nie robić tego co jest niedopuszczalne, ale jeśli wszystko jest ok, przewertowaliśmy ulotkę 100 razy, to nie powinniśmy się martwić, że wpadniemy. Ja od 6 lat biorę tabletki i nie wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
o matko! Przerywanie ciąży jako antykoncepcja? Człowieku , wiesz co piszesz? Ty masz chyba tyle wiedzy na te tematy co kot napłakał. Zanim coś napiszesz -pomyśl- to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
A ty się nie dziw swojej kumpeli- po pierwszej ciązy bardzo łatwo zajść w kolejną. W obecnej sytuacji to już trzeba tylko współczuć. Może powinien ktoś mądry z nią o tym pogadac. Ja wiem , że jest już po fakcie , ale może na przyszłośc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×