Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Franiu, kot z reguły imię ma oficjalnie :) A woła się nań różniście. W zależności od sytuacji i nastroju. Przynajmniej u mnie i zaprzyjaźnionych \"kociarzy\" tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bio-active--Aromatyzowana herbata biała z pędami bambusa------lub w herbaciarni(jak słyszałam kiedyś)\"na luz\". A parzy sie tak.... zalewamy lekko przesudzoną wodą....chwilke poczekać i pić...wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza przychodzi kobieta. W poczekalni zastaje mężczyznę. - Czy pan jest ostatni? - Zagaduje. - Nie proszę pani, taki ostatni to ja nie jestem! Widziałem gorszych! - Ale czeka pan w kolejce? - Nie, proszę pani, w poczekalni.... - Pytam, czy stoi pan na końcu. - Skąd pani to przyszło do głowy? Stoję na nogach! - Cham! - Woła zdenerwowana kobieta. - Niech mnie pan w d... pocałuje! - Proszę pani... - Wzdycha mężczyzna. Ja tu przyszedłem po receptę dla żony, a nie żeby się z panią pieścić... e tam..jestem jestem ale zawsze lubilam czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, podsłuchujesz sobie ;) No to widzisz, że nasz Franio ma zwierza i jest cały przejęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato! Tato! - wołają dzieci - Możemy sprzedać trochę twoich butelek i kupić chleb? - Jasne... Ech... - rozrzewnił się ojciec. - Co wy byście, dzieci, jadły gdyby nie ja...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypracowanie Jasia pt. \" Zima\" fr. : zima najpiekniejsza jest w lesie. z drzew zwisaja biale czapy sniegu a na srodku lasu jest zamarzniety staw. a na nim dwa wilczki sie kochaja. oj ! niedobrze ! niedobrze! Jasiu - przerywa nauczycielka. a pewnie , że niedobrze , pewnie bo im sie na lodzie lapki ślizgaly- odparl Jasio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, coś tu dziś dowcipnie :) To i ja: Trzech turystów: Polak, Szkot i Niemiec wybrało się w Alpy na wycieczkę. Niestety z powodu złej pogody wszyscy zaginęli, ratownicy po kilku tygodniach przerwali poszukiwania i w gazetach pojawiły się nekrologi. Wkrótce w jednej z redakcji dzwoni telefon i z Hawajów odzywa się Niemiec z prośbą o anulowanie jego nekrologu! Redaktor gazety krzyczy: - Ty żyjesz!! Jakim cudem?? Niemiec opowiada: - Zamarzliśmy i powędrowaliśmy wszyscy do Św. Piotra, który zatrzymał nas u wejścia do Bramy Niebieskiej i powiedział że jeszcze jesteśmy za młodzi żeby umrzeć, więc jeżeli Ubezpieczenie pokryje koszt 500 euro, może nas wysłać z powrotem na ziemię. Złapałem za telefon, porozmawiałem z moim agentem, zapłacił, a ja zażyczyłem sobie żeby wylądować na Hawajach. No i mam wakacje! - Ale co ze Szkotem i Polakiem??? - Jak ich ostatnio widziałem, Szkot targował się o cenę, a Polak wysyłał papiery do ZUS-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze widze..ja aktulanie nie mam kotka.na wiosne gdzies sie zapodzial i niestety nie wrocil do domu, o nowego wprawdzie nie trudno ale chyba nie chce znow sie przyzwyczajac , ale syn bardzo chce psa..moze na wiosne sie złamie:) moj kot nazywal sie Skłi:) umiecie to wymowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodyjka :D imię na medal :) A każ to wypowiedzieć np.Niemcowi ;) Upluty po kolana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze, tak mnie strasznie wątroba boli! Na to lekarz: - A pije Pan? - Piję, ale nie pomaga! ------------------------------------------a może też lampeczkę albo szkklaneczkę A może kieliszeczek.....hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wyborami zajączek zastanawia się na którą partię ma głosować. Postanowił zorientować się co na kogo będą głosować inne zwierzątka. Pyta myszkę: - Myszko, na jaką partię zagłosujasz? - Na Prawo i Sprawiedliwość. Moja babka żyła z kościoła, moja matka żyła z kościoła i ja też będę z niego żyła. To partia w sam raz dla mnie. Zajączek pokicał dalej i zobaczył ślimaka. - Ślimaku, na jaka partię zagłosujesz? - Na Platformę Obywatelską. Mój dziadek miał własny dom, mój ojciec miał własny dom i ja mam własny dom. Po chwili zajączek zobaczył hipopotama. - Hipciu, na jaka partię będziesz głosował? - Na Samoobronę. - A dlaczego? - Mój dziad miał wielką gębę, mój ojciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie! Daj mi siłę - do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić, - odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować, - i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wqrwili. Spraw, abym uważał, czy palce, które przydeptuję dziś, nie są połączone z dupami, w które może będę musiał włazić jutro. Pomóż mi zawsze dawać z siebie w pracy 100%.... - 12% w poniedziałek - 23% we wtorek - 40% w środę - 20% w czwartek - 5% w piątek I pomóż mi pamiętać..... Kiedy mam naprawdę zły dzień i zdaje mi się, że wszyscy dookoła chcą mnie wqrwić, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też trwa akcja pies ....ale ja sie dzielnie przed tym bronię.....narazie?! Ale juz jestem bliska poddania się. chociaż wiem jak to się skończy....Tak samo było jak kupiliśmy rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie Dziewczynki program : Niewidzialna Ręka\" ? otóż skończyl on sie po tym gdy do programu napisala pewna 81 letnia emerytka z Konina: do wczoraj bylam cnotliwa! dziękuje Wam Niewidzialni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwu urodziło się dziecko. Przyjaciółka przyszła je obejrzeć i zachwyca się: - Och jakie słodkie maleństwo! Jak je nazywacie? - W dzień, czy w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D I tym roześmianym akcentem zakończę moje dzisiejsze spotkanie z Wami. Fajna granda się tu zebrała :) Wszystkim kolorowych snów Do juterka, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genek jak pamietam , nawet kiedys pomalowalismy drzewka sasiadowi ale wcale nie byl zachwycony:) tylko ja mieszkam w malej wsi to pewnie nie ogladal tego programu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że się wesolutko zrobiło, kawałów się sypnęło jak z rękawa, wystarczy że Franio zajrzał a już weselej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zomowcy \"{rozwiązują\" krzyżowkę: jeden mowi haslo: narzad plciowy żenski? drugi pyta poziomo czy pionowo ? poziomo pada odpowiedz . po chwili namyslu zomowiec wpisuje : usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turyści spotykają jadącego wozem bacę... - Baco, daleko jeszcze do Zakopanego? - No, jakieś 7 km. - Możemy się z tobą zabrać? - Możecie. Po trzech godzinach jazdy zniecierpliwieni turyści pytają: - Baco, daleko jeszcze do tego Zakopanego? – Tera to ze 30 km Gdzie jesteście? Czyżby ---zakupy? A ja za chwilę piekę pierniki. A ten dowcip na dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×