Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

parodyjko, nie ręczę za własnego ojca, za własne dziecko, za brata i siostrę... a za to właśnie tak. On zresztą zawsze twierdził, że jestem najlepszym kumplem, a ja , że on jest moją koleżanką. Acha, i kompletnie nie jesteśmy w swoich typach kobieco-męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow pozwole sie przekornie powiedziec..ze jesli chodzi o uczucia , to oczekiwania czasem sie z nimi mijaja i potrafia nas bardzo zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wysiadam wrócę do tematu jutro ...jak jeszcze będzie....coś za długo dziś ppzy kompie.......Ale to już można leczyć...;);););) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam jeszcze.... po śmierci mojej przyjaciółki, o czym pisałam wcześniej, często zwracam się do niego jej imieniem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecę w ślad za grazzą :) ślepia mnie już bolą, cały dzień przed monitorem.... Dobranocki Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja oddale sie do sali puchowej a na temat przyjazni internetowych chetnie kiedys jeszcze pogadam bo temat mi znany dosc dobrze:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Z I E Ń D O B R Y🌼 witam w ten miły ,ciepły i pogodny poranek.Dzisiaj ja pierwsza ,na liście. Zaczynam od podniesienia ciśnienia....kawą( ?!)....Będę później....gotowa do dyskusji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza Wszyscy, którzy zajrzą później Jestem w pracy , ale już niedługo- wychodzę za jakieś pół godzinki :) A tak sobie pobumeluję ;) Zrobię resztę zakupów, polecę do domku, może coś \"ubiorę\" ;) - np girlandę... A po południu pójdę do koleżanki na ploteczki :) Fajny dzionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza, smitty Myśle że zajrzycie tu później to i ja się postaram....;) Z duszkiem muszę dzisiaj do Kościola, bo mi mały komunista rośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooo! takie pustki? Hop....hop.... no to wpadnę później.................. .Kowalska spotyka Nowakową. - Jak się chcecie kochać z tym swoim chłopem, to kupcie sobie żaluzje. - A wy sobie kupcie okulary, bo to nie był mój chłop, tylko wasz...............Buziory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z wesołych przysłówek : Co za dużo to zabierze urząd skarbowy Kto rano wstaje, ten ma wory pod oczami Gdzie dwóch się bije tam korzysta dentysta Aby nalac wodę do szklanki trzeba ciecz wyprowadzić z równowagi Pończochy same w sobie są frywolne, puszczją oczka... Kłmastwo jak panna, wyda się wcześniej czy później... Franio - buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi zakonnica do baru i mówi: - Setkę czystej poproszę. Barman się zdziwił, ale nic, nalał. Po chwili zakonnica: - Jeszcze jedą Barman zdziwiony, co to, druga? Ale nic, leje. Pochwili zakonnica: - I jeszcze jedną. Na to barman nie wytrzymał: - Ależ siostro, czy to wypada? Na co zakonnica: - Ja to wszystko z miłosierdzia ludzkiego, bo nasza matka przełożona klasztoru ma od dwóch tygodni zatwardzenie, a jak mnie w takim stanie zobaczy, to się chyba zesra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam , zaglądam, puściutko.... Ha, to w takim razie zamknę listę obecności i dla wszystkich dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, wczoraj zamknęłam listę obecności, to dzisiaj otwieram :D I wszystkich witam cieplutko i słonecznie :) Aura jakaś wiosenna ;) Może to Wielkanoc a nie Boże Narodzenie się zbliża..? Może trzeba pisanki robić zamiast bombki wieszać ;) A może pisanki na choinkę ;) Tak, czy inaczej dziś też wcześniej zmykam z pracki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smitty---i całej reszcie wielkich nieobecnych. Wczoraj wywoływałam słoneczko ... no i jest! Ja też mam dzień luzacki.....ale w ruchu....dość ostrym... Jedzie cała rodzinka samochodem i nagle wybiega na ulice dziecko. Kierowca doskonale prowadzi samochód omijając chłopca. Podbiega do niego policjant i mówi: - Świetnie pan prowadzi, za ten wyczyn nasza komenda ofiaruje panu w nagrodę - 1000 zł. A czy można wiedzieć na co pan przeznaczy te pieniądze? Kierowca odpowiada: - Wreszcie zrobię sobie prawo jazdy. Żona próbuje ratować sytuację: - Proszę nie zwracać na niego uwagi, on tak zawsze mówi gdy jest pijany. Z tylnego siedzenia odzywa się babcia: - A nie mówiłam, że tym kradzionym samochodem daleko nie zajedziemy.......to na dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Wreszcie odzyskałem komputer-ale musiałem kupić zasilacz ! :o A ten kawał kończył się tak ,że w bagażniku mieli jeszcze trupa !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi --- o tym zakończeniu nie wiedziałam. Ale też fajne...Czy już tak będzie do świąt... :( ,....No, trochę czasu każdy może znaleźć. Ja właśnie wróciłam z wycieczki po sklepach....zrobię obiad.....i wyjeżdżam....ale wieczorkiem będę......I żeby mi wszyscy byli, bo jak nie.........to nie będę miałaz kim gadać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo :) Cóż ja widzę? Zguba nam się znalazła ! Misiu, witaj Dawno Cię nie było, ale dobrze, że się odnalazłeś. Kłopoty techniczne.. są zawsze nieprzyjemne. Korzystając z \"wagarów\" i iście wiosennej pogody umyłam okna ! I właśnie padłam. Na dodatek dzielnie postanowiłam zrobić \"próbne\" racuchy ;) Ciasto właśnie rośnie, a przynajmniej mam taką nadzieję :) Jak usmażę pochwalę się efektami i poczęstuję ochotników. No, chyba że nie będzie się czym chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuchy usmażone :) Chyba dobre, bo już ponad połowy nie ma. Nie,nie.. nie sama je zjadłam- wpadła siostra z mężem i szło im całkiem nieźle;) przy moim współudziale. Obiecałam, że Was poczęstuję, ale jak widzę , nie mam kogo :( parodyjko, bez sprzątania Święta i tak będą :) nie rób nic na siłę.. nie wierzę, że masz aż taki bałagan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×