Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Ja też w ferworze zajęć i też tak jak Smitty ostatni dzisiaj dzień w pracy....:) nareszcie... Od jutra juz tylko mysl o świetach...ubieranie choinki...ostatnie zakupy itd itp...;) Zapch pasty...to było to , ale fakt nie do odtworzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego ten nasz Miś się boi ? Upiekłam \"wstęp\" do placka ;) I jeszcze jeden stroik- zrobiłam- nie upiekłam ;) A potem oddałam się rozrywce - ukochana krzyżówka :) A tu jak widzę wszyscy zagonieni... Każdy wpada jak po ogień. A niektórzy wcale :( boniu, wygląda na to, że jutro obie \"walczymy\" w kuchni, skoro mamy wolne :) Dyrektor zwraca się do pracownika: - Panie, pan wszystko robi powoli: powoli pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się porusza! Czy jest coś, co robi pan szybko? - Tak, szybko się męcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzcie,patrzcie :) Niedźwiedź, a kobitki się boi :D Misiu- Strachliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żonka jak sprzata w moim pokoju,to oświadcza o tym długo wcześnie ,tak żebym się do tego psychicznie przygotował ! :D Sama czynność przegonienia mnie z fotela następuje w sposób dalece delikatny i poprzedzony długotrwałymi zabiegami kulinarno-erotycznymi ,nad którymi z oczywistych powodów nię będę się rozwodził !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu...Twoja żona ma do Ciebie anielską cierpliwość....Ale też z tego opisu wnioskuję,że chętny do pomocy ( W sprzątaniu), to Pan Miś nie jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą rzeczą jaką mogę zrobić to wynieść się daleko !!! :D I to nie że nie chcę pomóc,tylko że jestem zbyt przy sprzataniu pedantyczny i sprzatanie przeze mnie może trwać i miesiąc !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani.. Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parodyjka, dzieki za zyczenia...jak to dobrze mieć juz wolne.... Co z tego ze jeszcze mase roboty, ale sama przyjemność bycia w domu...:) Smitty wiesz jak to jest...dzisiaj. Ni e straszcie Misia...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę...zobaczyć co u Was?...Gdy dziś wracałam do domu po ostatnich zakupach, szukałam czegoś co\" namacalnie\" pozwoli wyczuć atosferę świąt. JEDYNE CO WIDZIAŁAM Y to :masa samochodów, zabiegani ludzie i gigantyczne kolejki... I wtedy dotarło do mnie ,że faktycznie tak wyglądają ostatnio nasze świąteczne, polskie klimaty.....w sklepach, na zakupach.Coraz więcej musimy mieć(i tak później zostaje)....No i tak nastawiona trochę pesymistycznie maszerowałam do domu , gdy nagle......... zapach pieczonego ciasta....rozmarzył mnie, i zaprowadził do domu gdzie zapach gotujących się grzybów potwierdził, że Swięta tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodyjko dziękujemy za życzenia :) boniu Wiem, wiem... ;) Też dziś po domowemu. Chociaż u nas w pracy pewnie szef puścił kobitki wcześniej, jak co roku :) Żeby mogły tej płci brzydszej naszykować smakołyki.. grazza Masz rację.. Te tłumy są przeraźliwe :( Dobrze, że już wszystko mam - wyskoczyłam tylko po mleko i lakier do włosów ;) Jutro tylko odbiorę chlebek - mam zamówiony :) A w domku pachnie wszystko po trochu: grzyby, kapusta, mięsko... Ukończyłam też ten placek, do którego wczoraj uczyniłam \"wstęp\". Teraz musi się \"przegryźć\" :) Przybiegłam do Was pomiędzy jednym garem a drugim ;) I pewnie jeszcze przybiegnę później. Swoją drogą to Miś ma kapitalne wytłumaczenie dla \"leniuchowania\" :). Jest zbyt pedantyczny :D i miesiąc zajęłoby mu sprzątanie :) Misiu ! A kto Ci broni zacząć sprzątać juz w listopadzie ;) Zdążyłbyś do Świąt jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie...widzę światełko w tunelu...;) Najgorsze już mam za sobą...jeszcze tylko jutrzejsze przedpołudnie i .....wyglądam pierwszej gwiazdki. No i mam nadzieję ,że jeszcze tu zajrzycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza :) Jestem na podobnym etapie.. Jutro jeszcze jedno ciasto, racuchy, barszczyk, odkurzanie i... leżę do góry brzuchem ;) A dziś to już mnie nogi bolą od tego kręcenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D Widzę że dziewczyny zagonione...;) a panowie się obijają ;) U mnie porządki skończone ,zakupy zrobione...jeszcze tylko w sobotę podstawowe produkty i finito...zakupów ;) jutro ostatnie przygotowania w kuchniolandii ;) pewnie zejdzie cały dzień...a potem oddaję się słodkiemu lenistwu...:D a gdybym nie miała już siły jutro tu wejść... W te piękne Święta niech każdy pamięta z głębi serca płynące życzenia: zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo miłości Wam życzę 👄 Wesołych Świąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|: Dzisiaj w Betlejem :| wesoła nowina, |: że Panna czysta :| porodziła Syna. Chrystus się rodzi, nas oswobodzi, Anieli grają, Króle witają, pasterze śpiewają, bydlęta klękają, cuda, cuda ogłaszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziś ostatni dzień przed \"godziną zero\" ;) Zerwałam się i juz nastawiłam ciasto. Chcę się jak najszybciej ze wszystkim uporać, bo po południu przyjeżdża dziecina :) Ponieważ nie wiem, czy uda mi się jeszcze zajrzeć, to na wszelki wypadek.. Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczy w Święta Was wszystkich. 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witam w chłodny ranek cieplutko :D Właśnie przyniosłam ostatnie zakupy a teraz kierunek ...kuchnia;) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis pol zartem pol serio:P Osiem Życzeń Świątecznych. Nie chorować ! Opłatki łamać! Jadło testować! wg łaskawości Episkopatu (bo Episkopat lubi wypić pod kabanosa i golonkę) Kościół nawiedzać! Kolędy śpiewać! Gości tolerować! Pały nie zalać! Jednym słowem - dwa słowa - relaksować się! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam podpisać listę.Życzenia będę składać ,jutro na spokojnie .Misiu ---gratulacje! A całej reszcie.... spokojnej soboty---pamiętajcie----jutro też jest dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam cieplutko w ten pochmurny i zimny dzień, chociaż w kuchni gorąco że hej !!!!!!!!!;) Wszystkie i wszyscy zagonieni ostatnimi przygotowaniami, także trudno nam będzie się zejść razem, ale mam nadzieję, że dla chwili relaksu pojawicie się ...:) Pod choinką dużo prezentów, a w życiu mało zakrętów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam jeszcze Kochani :) W kuchni pyrkocze się juz ostatni akord - barszczyk :) Racuchy wyszły wyśmienite- jeśli ktoś ma ochotę po męczącym dniu- zapraszam :) Dziecię wpadło :) i wypadło :) Jedyna okazja, żeby się spotkać ze znajomymi , którzy na co dzień są rozrzuceni po świecie. Misiu :) dobrze, dobrze... miej jakiś wkład w te Święta :) a tu coś dla wszystkich http://cards.animatedfun.com/xmas/santas_sleigh.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale świątecznie!. Sprawdzam pocztę to i Was odwiedziłam ,ale wszyscy przy stołach. NO to Wam nie przeszkadzam ...ale pamietajcie o spacerku...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystuję wolniejszą chwilkę żeby zajrzeć.. Bo troszkę mi tęskno za Wami :) A tu pustki.... Mam więc nadzieję, że się dobrze bawicie. Ja chwilowo zostałam sama, bo dziecię wyskoczyło do znajomych, tata już poszedł, a kocur śpi w najlepsze :) Błogi spokój... Lubię taką ciszę... Wcinam kolejny kawałek ciasta i myślę sobie, kiedy zacząć dietę po tym obżarstwie ;) Pewnie jak się ciasta skończą :) Tymczasem pozdrawiam wszystkich serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×