Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysiek zalamka

ta laska mnie rzucila, nadal ja kocham

Polecane posty

Gość mmmmmmmm
bo się wstydzi swojego bajzlu ,jaki ma w pokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki los moja droga
hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia_kandinia
brzydka i w dodatku ma kiczowate ciuchy znajdziesz sobie lepsza. zamien ja na lepszy model!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia_kandinia
no faktycznie prawie jak ja u rak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam palce u nog
i balagan ! Dziewczyna jest ciasna jak cholera a i smarowidla nigdy jej nie brakuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez od razu
rzucily sie w oczy te paluchy, jakies takie dziwne. Krzysiek, przeczekaj troche - zapomnisz i znajdziesz lepsza, skoro ona Cie rzucila to musisz zapomniec. Baby nie szanuja facetow, ktorzy wracaja na kolanach!! Nie plaszcz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kontra moja intuicja
bleh, nieciekawa... :O a te palce :O daj sobie siana :classic_cool: (chociaż sam pewnie też nie wyglądasz) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się podoba
ma fajne nogi. wyruchalbym ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna jest...
Chciałbym, żeby zdjęła te rajstopy i majtki, i żeby na mnie usiadła w tej miniówce i zaczęła ujeżdżać :classic_cool: Masz kontakt do niej? Skąd jest? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies ostro najebane sa te panny i chyba nieletnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
ja sie tylko chciałam dowiedziec czy nie jest to chamskie i perfidne umieszczać zdjęcie tej dziewczyny tu na forum? bo wątpie ze masz od niej pozwolenie... i mam straszne przeczucie, ze nie chodzi ci o to, ze zamieściłes jej zdjecie po to by pokazac jaką to dziewczyne ty kochasz, tylko po to by ja osmieszyc!!!! świnia jesteś i cham!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z glupias prowokacja
nie wiem czyje to foto, ale osoba na zdjeciu jest nieciekawa i brzydka. Reczywiscie ubiera sie bez gustu. Poszukaj sobie prawdziwej kobiety z klasa, a nie jakies glupiej siksy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież ta dziewczyna jest...
...bardzo ładna. Ona nie ma się czego wstydzić (poza tym, że chodziła z tym cieciem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho pojawiają się pierwsze ...
... zazdrośnice 🖐️ To w sumie podobnie, jak w temacie o francuskiej prezenterce, która podoba się WSZYSTKIM facetom bez wyjątku, ale dziewczyny i tak są w stanie znaleźć u niej "wady"... Biedactwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
olać zazdrosnice..i tak koleś jest chamem, ze wystawił jej zdjęcie na forum..idiota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie go rzuciła ...
... to musi się jakoś zemścić, co nie!? Chłop ma swój honor! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdro600 a widziałaś to ...--> widzialam, toz nawet bralam udzial w dyskusji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfre
honor? pfff...prymityw jeden... jak to jest męski honor to zaraz nawzajem sie bedziecie wystawiac na forum na zdjęciach...pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mod nic więcej :( Na dodatek te same problemy z serwerami - te same z nabijaniem statystyk - jak nie latający czołg to ślizgający robot - własciwe wszytko po staremu tyle że inny klimat, walka czołgami poduszkowymi ... tryb Tytanów ciekawy. Czemu pytasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem sobie, póki co ze względu na single player ;) ..a dalej zobaczymy. Wynajmuje chate i nie chce sia ładować w umowy z TPSA - wku...a mnie brak konkretnej opcji dla netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łączę 128 wystarczy ale STABILNE bo inaczej lagi murowane - zrsztą przygotuj się na masę dodtakowych problemów - Punkbaster - wywalania do pulpitu - łączenia z serwerami - błąd komunikacji przez mikrofon itp. EA normalnie sobie w kulki leci jeśli chodzi i grę przezsieć - wiadomo że takie gry jeśli chodzi i singla nie będą miały klimatu ale granie przez sieć posoatwia wiele do życzenia. Proponuje od razu zainstalować jeszcze raz system - sciągnąć Catalysta najnowszego - Atispya itp. Jedyne co mnie przekonało do tej gry to przyzwoite wymagania 1,8 GHZ i w miarę wydajna karta. No ale jak się przez to rzpebrnie to jest i torchę przyjemności z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuu
Wygląda jak blać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×