Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martynka1

Jakie najmodniejsze są swetry tego sezonu ?

Polecane posty

Jakie najmodniejsze są swetry tego sezonu ? Mam zamiar sobie kupić jakiś ale sama nie wiem jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze kup taki
w ktorym bedzie ci dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewaa
typu K Kononowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmodniejsze są sweterki typu \'long\' ale nie patrzy się na to co modne, a na to co pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupouj w paski xD Połowa Polek na chwilę obecną ma już jakiś, choćby najbardziej badziewny sweterek w paski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojo bardzo mi sie podobaja te sweterki az załuje,ze mnie nie ma w Polsce:)Szkotki maja badziwny gust no i numeracja zaczyna sie od 14:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Wybierz taki jaki Ci pasuje. Po co się oglądać na innych? Swetry z wklejonego przez Ciebie linka sa całkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghj
Teraz są modne sweterki w paski, golfy i w serek, ja tam akurat nie znoszę pasków, chociaż niektóre są fajne. Ale kieruj się tym w czym ci ładnie a nie tym co akurat jest modne i co będzie nosiła co 2 dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te z allegro niebrzydkie, ale to, jak piszą, 100% lycra - straszna guma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksturka
raz na ulicy widziałam na przystanku dwie laski w takich samych tunikach, a co smieszne często na przystanku widze kilka kobiet czy to stara czy młoda i tą samą torebke mają z gazety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają wzorki, sweter wełniany i rozcięcie v pod szyją. dobry wzorek to jest super sweter. ale rzadko kto umie robić fajne kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zupelnie wspaniale cieeszyc sie kazdym momentem 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrena
Teraz najmodniejsze są podobno wzorzyste swetry. Nawet gwiazdy je sobie ukochały i w coraz większej ilości sklepów się takie pojawiają. Mnie się najbardziej podoba ten z sarenką , który na ma sobie Lewandowska http://kimkim.pl/article/682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena40
Paski są modne i wzory przeróżne wg mnie. Ja np lubię kardigany - zawsze można założyć. Mi się ostatnio spodobał jeden z quiosque, ale sama nie wiem czy nie jestem za stara na takie kombinacje wzorzyste.. mam 40 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do sklepu internetowego LEJDI, ostatnio od nich kupiłam. Duży wybór, niskie ceny i błyskawiczna wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modne, modne.. najważniejsze, żeby swetry były ciepłe ;) A modne to przy okazji :D I ciepłe, i modne mają na www.brotex.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×