Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobra duszka

Straciłam już cały zapał, nadzieję ... Nawet na promocje się nie dostanę poniewa

Polecane posty

..Ponieważ chcą tylko uczniów i studentów :( Co ja mam robić?! Dziennie spędzam kilka godzin szukając pracy. Owszem oferty są ale mam tak małe doświadczenie. Co ja źle robię, że nigdzie mnie nie chcą ?? Miałam nadzieję, że jak zrobię ksiażeczkę sanepidowską to chociaż na promocje pójdę, przecież przed świętami ich pełno; tymczasem chcą tylko uczniów :( Mam big doła. W ciagu 4 lat byłam tylko na stażu i dorywczo w marketach ale co to za praca :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
ja mam to samo a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
ja mieszkam w Poznaniu i prace szukam rok juz stracilam nadzieje mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś tygryś
nie trać nadziei, bo to Twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka1981
ja tez mam tak samo mam 24 lata w czercu skobczyłam studia jestem mgr inz. i co? nie mam pracy nawet stazu bo mnie wychujali ze tak powiem. siedze w domu juz pol roku i co dalej? a skonczyłam fizyke z informatyka a teraz koncze wf i teraz moge powiedziec ze na nic mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasiu dziękuję Ci - Ja mam 23 lata, jestem ze ślaska z niewielkiej miejscowości. Natalko - przynajmniej masz studia a tereaz to podstawa - idź na staż ale lepiej do prywatnej firmy nie do państwówki tak jak ja :/ Wtedy będziesz miała większe szanse, że sie sprawdzisz i może cię zatrudnią. Ja mam średnie policealne biurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1981
ale ja z zawodu jestem nauczycielka fizyki i informatyki:P wiec niewiem co z tym stazem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
ja mam dwa zawody - sprzedawca -tech obslugi ruchu turystycznego praktyki prawie zadnej -bylam uczennica przez 3 lata w sklepie odziezowym -3 miesiacy bylam praktykantka w biurze podrozy -11 miesiecy pracowalam w sklepie ale nie mialam umowy a teraz siedze w domu juz stracilam nadzieje na prace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra duszko dostaniesz sie na promocje tylko trzeba mieć znajomosci. jak chcesz to ja Ci to załatwie. nie ma problemu :) jak masz ksiazeczke to świetnie bo teraz dziewczyn potrzebujmy na gwałt. a nie musisz pracoac na siebie. mozesz mieć umowe na kogoś. wiele dziewcyn tak robi. jakby co to pisz maila :) napisz tylko dokładnie skąd jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze tylko ze obstawiamy w Zabrzu, Gliwicach, Chorzowie, Bytomiu, Piekarach Śl. i Rudzie. To akurat z mojej agencji. ale Jak juz Ci by bardziej odpowiadały okolice Dąbrow, Sosnowca, Katowic to też sie postaram Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiak kochana jdesteś 🌼 dziękuje Ci :) Już się ucieszyłam ale jak przeczytałam - wszystkie miejscowości są za daleko najbliżej miałabym do Katowic ale i tak daleko (30km i ok 2 godziny dojazdów autobusami) Kurcze. A może mogłabyś mi kogoś polecić np. w Tychach albo nawet w Oświęcimiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezrobotnych
zakładajcie własne firmy!!!!!!!!! nie macie pomysłów na swój interes???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, owszem z wielką chęcią założyłabym coś i zawsze o tym marzyłam ale mieszkam w małej miejscowości wszyscy jadą na zakupy do innych miast tu wszystko plajtuje góra po roku :o nie chcę powtórzyś takiego losu. A w innym mieście? Trzeba więcej kasy wynajem, pomysł itp. A co tu wymyślić w takich np. Katowicach przecież wszystko jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×