Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzych26

Kolejna nowo poznana dziewczyna z dumą mi mówi że już nie jest dziewica

Polecane posty

Czy ja wyglądam na takiego co używanej szmaty szuka. Jak miałem 16 to może i szukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o taaaaaaaaaak
albo poznaje dziewczyne, ona opowiada o sobie, o tym ze miala faceta ale go 2 razy zdradzila, ze dziewica nie jest od 16 roku zycia a potem zdziwiona ze ja juz nie chce wiecej spotkan. Mam ochote powiedziec ze sie ze szmatami nie zadaje no ale kulturalnie mowie "nie paujemy do siebie" kurwa ani jednej normalnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wycieruchu ilke miales
kiedy sie skurwiles ? myslisz ze jakas dziewica takigo szmatlawca bedzie chciala ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadny zioooooom
juz mysle ze nie chodzi o to kto ile czy ilu mial wczesniej, ale tez zauwazyłem, ze nowo poznana dziewczyna tak opowiada o tym ilu miala, ilu zdradzila itd jakby myslala ze to dziala na jej korzysc a naprawde nie ma sie czym chwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloresita
A ty Krzychu_26 to oczywiscie zyjesz w czystosci bo takiego h***a co dyma wszystko co sie da to tez bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy bo to wkurwia, facet nie jest kobietą i nie może się skurwić chyba że zrobi to z innym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku 26 lat szukasz dziwic
W jakim ty świecie żyjesz, mogłeś szukać jak miałeś 16 lat, a teraz...szukanie igły w stogu siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przy takiej kobiecie czuję się jak ofiara losu która po innych musi tylko poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ofiara losu?? Ofiara losu, to ktoś kto sobie nie radzi w życiu... boisz się że możesz być gorszy od poprzedniego partnera?? A czy Ty miałeś już kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można i tak powiedzieć nie radzę sobie ze znalezieniem takiej kobiety jaką zawsze chciałem mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia.wawa
Dziwi mnie ze gościu rozmawia z nowopoznanymi dziewczynami o ich cnocie. To raczej nie jest normalne że jak kogoś poznajemy to na poczatku pytamy czy jest dziewicą. Marna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli potrzebujesz dziewicy, i nie ważne jaka jest... ważne żeby była dziewicą, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facet napisze że szuka dziewicy to zaraz odpisują wycieruchy że to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty autorze
jesteś używany? ile przeleciałeś dziewczyn? trafia podobny na podobną i to jest sprawiedliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloresita
A dlaczgeo facet nie moze sie skurwic? Czyli kobieta nic nie moze a ty sobie pouzywaj! Moze jeszcze po to zeby w przyszlosci miec satysfakcje ze ty taki doswiadczony bedziesz "edukowal" swoja panienke! A jak w koncu taka sobie znajdziesz to chyba uszanujesz jej wybor i cnote? Czy po prostu szukasz sobietakiej z ktora bedziesz mogl pouzywac i ktora nie ebdzie miala porownania zeby ocenic twoje marne umiejetnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do tego? męskie prawictwo nie ma dla kobietek znaczenia. Nie można porównywać dziewictwa do prawictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełno teraz głupich lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego uważasz że dziwica to ktoś inny prawiczek? Czyli kochałeś się z kobietą, już z nią nie jesteś, rozstaliście więc ona jest już ten gorszy model, tak o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloresita
Tak bo dziewictwo latwo sprawdzisz? Zastanaiwma sie tylko czy jak sie okaze ze znajdziesz taka (czyli dzewice) a nie bedzie odpowiadal Ci jej charakter to co zrobisz? Albo jak sie zakochasz a ona bedzie z tym czekac do slubu i powie Ci dopiero po zalozeniu obraczek to co? Wezmiesz rozwod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia.wawa
No i co może jeszcze powiesz że to nie prowokacja baranie? Sam chcesz ruchać ale innym nie dajesz Żałosny jesteś. A jak już spotkasz tę dziewczynę dziewicę i ją rozdziewiczysz to co potem z nią się stanie jeśli się z nią nie ożenisz? Już nie będzie dziewicą a szmatą według twojego rozumowania. O to ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wcześniejsze dziewczyny też nie były dziewicami ale wtedy takich nie szukałem, a gdyby mnie okłamywała do ślubu z taką to napewno wziąłbym rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale to normalne ze facet za młodu chce się wukurwić a później szuka dziewicy na żonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×