Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniaczka zakupów

DO czego macie największą słabość?

Polecane posty

Gość maniaczka zakupów

Jesli chodzi o zakupy oczywiscie:). Ja nie moge sie oprzec malym kolczykom(takim drobniutkim,po pare zlotych za pare,kwatkom,kuleczkom itp). Mam spora kolekcje,wszystkich kolorów i wzorów. No po prostu nie moge sie oprzec :P A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka zakupów
ostatnio nabyłam malutkie biedroneczki :-P (kosztowaly 6zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka zakupów
a najgorsze jest to,ze zaczelam je namietnie kupowac gdy bylam jeszcze nastolatką. Teraz mam 25 lat i wciaz je nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam manie
na punkcie torebek:-0 i bez bizuterii nowej ze sklepu tez nie wyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka zakupów
najgorsze jest to,ze ja wcale nie nosze bizuterii. Tylko czasem wlasnie te kolczyki. Ale nie moge sie oprzec jak tak mnie kusza,blyszcza :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Koralikom, półszlachetnym kamykom, kryształkom. :) :D Ehhhhhhhhh godzinami mogę buszować po sklepach typu artfan, qnszt, światkoralików i na allegro. To jest coś co cieszy moje oczy. Marzenie to wszystko mieć: http://www.artfan.pl/ http://www.qnszt.pl/catalog.html http://mkart.abc24.pl/ http://www.coolki.pl/ Do tego kawałek drutu ze srebra, szczypce w łapki i ... uwielbiam to potem przerabiać na biżuterię :D Nigdy nie wiadomo, co powstanie. Jedno jest pewne. To jest nałóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
biżuteria(byleby nie srebrna;) ) bielizna swterki, ostantio golfy :o nie wspominając o kosmetykach- i tak tego mam chyba najwiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka zakupów
co do swetrów to tez :-o mam niewyobrażalną kolekcję :-o. ale ostatnio dalam spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Maniaczki
Masz rację dziewczyno daj sobie już spokój ze sweterkami i kup słownik ortograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka zakupów
spokój* :-o zwykła literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Niebieskoookaa22, czemu nie srebrna? Uważasz, że zbyt oklepany kruszec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
nie o to chodzi :) wolę delikantą biżuterię ze złota- żółte|+białe a jeżeli srebrną biżuterię, to przewieszkę i jakis dodatek srebrny ale koniecznie z jakąś ozdobą kolorową, np. masa perłową czy jakies koraliki :) czy cuś innego;) ale ogólnie mam słabośc do korali, i takich właśnie kolczyków kolorowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z kolei mam wielką słabość do kosmetyków ... tydzień bez nowego balsamu, kremu, czy czegoś jest po prostu tygodniem straconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ale Cie zrobila ta osoba
błyszczyki :-o. Od tych najtańszych po te w ktorych cena az parzy. Nic nie poradze,uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją słabością jest biżuteria: mam już sporą kolekcję sreberek :) kolczyki, pierścioneczki, bransoletki, wisorki..Zawsze staram się aby wszystko ładnie się komponowało, nie lubię przepychu..Nie o to przecież chodzi, aby wyglądać jak choinka :p Jak tylko zobaczę coś ładnegos kupuje sobie:) ,ale przecież pieniądze szczęścia nie dają dopiero zakupy..Kolejną moją słabością są torebki, ale sporo ich już sprzedałam ,bo znudziły mi się i zajmowały tylko miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkiego co sprawia, ze czuję się piekna i zadbana kobietą - a wiec kosmetyki, gustowne ubrania, dodatki (bizuteria itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladkaaaaaa
Zawsze jak jestem na zakupach nie mogę wytrzymac i wlaże do h&m. Mają tam takie śliczne kolczyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bielizny. Zawsze gdy idę jakimś centrum handlowym muszę wstąpić do Calzedonii, La Senzy - i zawsze, ale to zawsze wychodzę z czyms w ręku. Najczęściej z jakąś śliczną,kłującą, minimalistyczną stringową majteczkową obsesją, której nigdy nie założę. A poza tym lubię wchodzić do różnych sklepów po różne pierdółki -> na przykład w Colloseum zaopatrzam się w różnego rodzaju sztuczne dekoracje w stylu perełek, albo drobnych bransoletek. Większe kupuję tylko u jubilera, a i tam zaglądam prawie zawsze idąc pasażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martoszka323
kolczyki dluuugie i wiszace obowiazkowo! a poza tym to torebki paski i sexi topy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Osoby, które maja slabość do biżuterii namawiam do samodzielnego tworzenia ;) (Najpierw trzeba poćwiczyć na drucie posrebrzanym, a potem już można srebro "męczyć" ;) ). Ja "dłubię" już chyba z półtora roku, więc chętnie mogę coś podpowiedzieć :) To jest temat, o którym moge gadać godzinami :) Pochwalę się moimi pracami: www.bearte.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty
i torebki,biżuteria wcale mnie nie rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leki na pierdzenie
poważnie :( próbowalem juz wszystkiego i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Największą chyba do słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×