Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

nie bierzcie skrzypu!!!

Polecane posty

ja myślałam ze mi coś pomoze,jednak skutki mam tylko uboczne,zaczęłam równo brać z moją siostra i koleżanką i objawy takie same. dostałyśmy uczulenie pod oczami,zapalenie spojówek i lekarka powiedziała ze to od skrzypu!!! w dodatku moja siostra karmi dziecko i mały dostał uczulenie na rączkach. Nie bierzcie tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość now alsnie
co za pierdoły. jednemu pomaga, innemu szkodzi. ja brałam i rezultaty super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie,mój urolog powiedział że skrzyp mimo swojego moczopędnego działania to w tabletkach bardzo osłabia serce i nerki i skutki dłuższego stosowania dadzą znać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekareczka
w dodatku skrzyp wypłukuje witaminę B1 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne,bo jest wiele trujących rzeczy i jakoś ich nie wycofują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na imiemagdlaENA
dziewczyna ma racje !!maja kurcze wierze ci wiec sienie martw opiniami innymi!ja wiem na sto procent ze nerki mnie bolą po skrzypie niestety...bo moja siostra tez bierze i tez ją bolą wiec to nie moze byc zbiego okolicznosci:(my bralysmy biogarden:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak coś w tym jest,a opiniami sie nie martwie bo wiem co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfd
dobrze ci powiedziala lekarka skrzyp z jedne jstrony faktycznie wplywa dobrze na nerki ale z drugiej strony zle.\ wiec lepiej nie brac go wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nawewt słuchałam w Tv,ze nadmiar jakich kolwiek ziół w organizmie działa jak trutka!!! a firmy farmaceutyczne będa reklamowały same pozytywy bo na tym polega marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaa
podobno nie warto brac witamin bo to syntetyki a one podobno szkodzą wrecz...po co sie truć?? maja skad wiesz o tej chemi w witaminkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo studiuje na Akademii Medycznej,moja koleżanka skończyła farmacje.a inna znajoma jest przedstawicielem medycznym w firmie farmaceutycznej, a ludziom sie po prostu wciska kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądziłam ze tak bedzie tym skrzypem,ale przekonałam sie na własnej skórze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONI ZARABIAJA NA WASZEJ NAIWNO
NIESTETY JA TEZ SIE PRZEKONALAM:( I TEZ MOWIE JEDNO\;NIE BIERZCIE TYCH SWINSTW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONI ZARABIAJA NA WASZEJ NAIWNO
MAJA A JAKI TY BRALAS SKRZYP???SKRZYPOWITA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdololo
no kuzwa a wlasnei mialm sobie kupic biogarden :( ja codziennie biore vitamine A+E i C do tego magnez i co? tez sie truje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maja
a mogłabys napisać po jakim czasie zarzywania skrzypu wystapiły 1 objawy uczulenia i innych dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nas tak akurat tak zadziałały te witaminy i jednak coś w tym jest skoro nawet lekarze o nich ostrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie objawy wystąpiły po jakiś dwóch dniach stosowania,najpierw zwalałam na nowy krem pod oczy,ale jego odstawiłam a uczulenie pozostało,jak sie dowiedziałam moja siostra i znajoma moją to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colifolii
Straszne pierdoły opowiadasz dziewczyno. to prawda, że nadmiar, niektórych ziół, lub wit amin może szkodzić. tak jest np z witamina D, i co z tego? Trzeba rozsądnie zgodnie z zaleceniami dawkowac i już. dzieki tej CHEMICZNEJ witaminie D, uporano sie z krzywica u dzieci, mówi Tobie to coś? Wiesz, ja jestem uczulona na większośc płynow do kąpieli, co nie oznacza, że wypisuje tu głupoty, ostrzegajace przed ich stosowaniem. Sorry dziewczyno, Ty tak jestes na AM, jak ja po balecie, a tu zachowujesz sie jak prosta baba, ktora za chwile poleci nam odczynianie urokow. Uwielbiam takie Kasandryczne wizje. A co gorsze, juz ktos sie znalazł, kogo udało sie przestraszyć. Bo nie wątpie, ze ty tu sie dwoisz i troisz. Idz na aspacer, i wyluzuj juz dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neostrada Puls
brałam ten skrzyp nawet długo, kilka moich kolezanek również, trudno mi mówić, czy bardzo poprawiły mi si e włosy, ale żadnych objawow alergicznych nie miałam, kłopotów z nerkami również, nie skarżyła sie na takowe żadna z moich znajomych. Ale cóż, uczulonym można być na wszystko, troche dystansu, nie przeżywaj tego jak stonka opryski, i nie traktuj zmowy firm farmaceutycznych, które chca wytruć twoja rodzinę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazulkka
Dawno nie czytałam , tak nawiedzonej wypowiedzi. Może idz porozmawiaj z psychologiem. Bo to wygląda na paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernisha
jak tacy lekarze jak autorka mają nas w przyszłości leczyć, to warto juz teraz oddac się pod opiekę Opatrzności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montek
Maja ty często wpadasz w takie stany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geńka z W
To prawda, a Witamina C zabija! Strzeżmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska ..8
Maja--- A co sadzisz o Merz Spezial witaminy ja bior je juz 3 miesiace ze wzgledu na wypadajace wlosy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarza jedna po drugiej bo przeciez inaczej być nie moze...skoro masz zastrzeżenia do mnie jako lekarza,to wiedz o tym,ze mam prawo ostrzegać!! napewno nie chciałabym spotkać tak nie mołego i nie kulturalnego lekarza jak Ty. Ja tutaj nikogo nie zmuszam do zaprzestania brania tych tabletek tylko ostrzegam a tego mi nikt nie zabroni.Miejcie też pretensje do tych profesorów którzy nas tego uczą. Zreszta te tabletki sie nie tylko na mnie odbiły więc nie wiem dlaczego macie pretensje tylko do mnie,ale to tylko o was świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marisha-> ja mam takie drobne czerwone krostki pod oczami i strasznie wysuszyła mi sie skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×