Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uświadomiona za późno

Nie uwierzycie .................

Polecane posty

Gość do teorii
wyobraź sobie teorio, że na tym forum nie bywają wyłącznie panienki w Twoim wieku, które napieprzają w klawiaturę w tempie karabinu maszynowego, ale również kobiety trochę starsze i w różnym stanie zdrowia - również nie w pełni sprawne ruchowo. Zatem rusz tym pustym łbem czasami i zawrzyj paszczę, bo zaczynasz być w.kurwiająca. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta odcieta nozka to co, odrosla ci? Bo nic na ten temat nie piszesz... Jesli ci nie odrosla, to pogadaj z GGGGGGGG, ona ma genialna klinike, gdzie moga ci dla symetrii odciac druga nozke i bedziesz przynajmniej rowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozesz podac maila
uswiadomiona? chce cie o cos zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uswiadomionej
Nie wiem ale ta cala Twoja opowiesc jest jakas dziwna....albo Ty jests dziwna bo kto sie zgadza zeby operacja piersi byla nie wiadomo gdzie, przychodzisz do kliniki a oni Ci mowia nie tutaj, potem jedziesz pod hotel zeby laskawie zabrac skacowanego lekarza ktory ma Cie upiekaszac..., sorry jak bym zobaczyla skacowanego zarosnietego faceta ktory by mi mial robic operacje to kopnelabym ich wszystkich w dupska, bo to juz nie chodzi o moje nowe cycki ale o moje zycie,... potem pod jakis wiezowiec gdzie ani to szpital ani sala operacyjna i Ty sie na to zgadzasz???, jak mozna byc takim glupim? skad Ty spadalas? z ksiezyca? Zadnych papierow z operacji....o boy szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek///lol
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../...
a ta nawet tutaj musi wpierd... swoje 3 grosze: "A ta odcieta nozka to co, odrosla ci? Bo nic na ten temat nie piszesz... Jesli ci nie odrosla, to pogadaj z GGGGGGGG, ona ma genialna klinike, gdzie moga ci dla symetrii odciac druga nozke i bedziesz przynajmniej rowna." anna6, jakbyś była spostrzegawcza to zauważyłabyś, że post o amutacji nogi pochodzi od innej osoby ( u uświadomionej w nicku jest "późno", a u tego żartownisia: "poźno" ). Żadna nie zarejestrowała nicka, więc dopisać mógł tu każdy, kto chciał i co chciał. Ktoś się wciął i dla jaj dopisał to o nodze, a ty juz dopierd... autorce wątku, na dodatek mieszasz do tego gggggg, chociaż powodu do tego nie masz żadnego, bo nigdzie ona tobie nie dopierd... ani nawet nie krytykuje. Ale z ciebie już taka sucz, że przy okazji i bez okazji, spluniesz na każdego, kto nie mówi tego, co chciałabyś usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggggg >>> moglabys podac jakiś link do topiku z osobą ktora miala 20 poprawek nosa :( przerazilam się jak to przeczytalam :(:O kto to robil? a jak nie znajdziesz linku to napisz proszę czy za tym 20 razem juz się jej udalo i nos wygląda normalnie? oczywiscie czemu miala te poprawki? nieraz ktos przy byle zgrubieniu chce poprawiac więc może to na wlasne zyczenie...ale az nie chce się wierzyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../...
Sweet Dreams. Nici z linku, bo to na Beauty było, więc póki Cie tam nie ma, to sobie nie poczytasz ( trzeba sie zareje4strować ). Ta dziewczyna, o której pisała gggggg miała 20 operacji u Dmytrzaka w Szczecinie ( tak, tak, tego, któego klinika jest na topie rankingów ). Każda kolejna operacja była poprawką po poprzedniej, i w rezultacie jest tak tragicznie, ze bez implantów czy przesczepów się nie obędzie. Dmytrzak zrobił jej z nosa harmonijkę. Po tych 20 operacjach dziewczyna będzie miała operację już nie poprawkową, ale rekonstrukcyjną u innego lekarza. W końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknac sie
proponuje doczytac LEKTURE !!!!! nie mialam 20 operacji u Dmytrzaka ale w sumie tyle ich około mialam wliczając poprawki u Bieleckiego !!!! i nos wcale nie jest ROBIONY NA WIDZI MI SIE z byle jakiej nierownosci!!!! w koncu lekarz tez decyduje czy zabieg bedzie pzeprowadzony !!!! a nie sam pacjent!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknac sie
"nie mialam 20 operacji u Dmytrzaka ale w sumie tyle ich około mialam wliczając poprawki u Bieleckiego !!!!" przepraszam, ale juz późno i mi sie wkradły błędy nie pisze tu jako ta osoba, 2 razy napisalam "mialam" a ma byc "miala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../...
Piszesz tak niezrozumiale, ze nie idzie się zorientować o co ci chodzi. A kto ci tam cos o jakimś widzi mi się napisał? Bo ja o niczym takim nie wspominałam. Decyzje o kolejnych op. podejmował Dmytrzak, a nie Marta. Miała ileś tam nieudanych przeszczepów, wiec Dmytrzak proponował jej kolejne. I wszystkie 20 operacji przeprowadzał Dmytrzak! Obiecywał, że skończy sie na 2, a zrobił 20. Bielecki zrobił jak na razie jedną rekonstrukcyjną, i miał robic drugą, bo za pierwszym razem wszystkiego sie naprawic nie dało. Dmytrzak wyciął jej cały słupek i do jego rekonstrukcji potrzeba powtórnego przeszczepu z biodra, który wykona, bądź już wykonał Bielecki. Teraz proponuję się puknąć., najlepiej 20 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO .../..., czyli BOLCA POMIĘDZY KROPKAMI: BOLCU, Gdybyś TY była spostrzegawcza, to zrozumiałabyś, że cały ten dialog ułożony jest "dla jaj". Pomimo twych rynsztokowych epitetów nie jesteś w stanie mnie obrazić - nie ten poziom. Podobnie, jak nie była w stanie ggggggg, o której piszesz, że nigdy się mnie nie czepiała. No cóż, weź sobie, Bolcu, lekcje czytania w ojczystym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden normalny chirurg nie zrobilby tylu operacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×