Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pitta

cała prawda o BASENIE

Polecane posty

Gość pitta

czy pływanie pomaga zrzucic kg, ja mam opory bo brzydze sie basenów i tego ze musze gołymi nogami chodzic po drabince, ochyda boje sie grzybicy, i zeby mi sie skóra nie przesuszała miałyscie od basenu jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po kąpieli
w morzu w te wakacje złapałam COŚ co mi do dzis nie daje spokoju:( Więc myśle, że w basenie to jeszcze gorzej:/ Nigdy nie byłam na basenie, bo podobnie jak ty się brzydzę. Mój kolega pracuje jako ratownik na ekskluzywnym basenie hotelowym, to opowiadał o pływających kupach, brudasach itp, a woda zmieniana nie najczęściej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdfsdsf
WODA to siedlisko bakterii. jesli mocza się tam tłumy ludzia kazdy jak wiadomo ma na sobie mnostwo drobnoustrojów.. to pożywka dla bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę (chwilowo nie) od 15 lat - nigdy nie małam problemów skórnych i problemów z drogami moczowymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja po kąpieli..\"-------> proszę napisz co takiego przywiozłaś znad morza? Ja też się czegoś nabawiłam w zasyfionym Bałtyku, więc może to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitta
kurcze obawiam sie ze złape cos nieiadomo co i potem bedzie problem z wyleczniem sie róznie to bywa, wiec postawiłam na diete 1000cal +aerobik 2 tyg....... cholernie sie brzydze i juz skóre mam wrazliwą wiec tez po chlorze nie wiadomo jak zareaguje moze sie łuszczyc swedziec, wole nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zawsze
ja na basenie zlapałam grzybicę, nie mogłam sie jej pozbyc ładnych parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham pływać... woda odpręża, odchudza i pomaga utrzymać dobrą kondycję. Polecam też siłownie, ale najlepiej taką tylko dla pań, bo tam jest duzo sprzętów aerobowych i nie śmierdzi tak potem:). Jeżeli będziesz intensywnie ćwiczyć, to 1000kcal moze być za mało. Każdy organizm jest inny i każdy człowiek powinien znaleźć swój złoty środek. U mnie wszystko działa bez trzymania diety i liczenia kcal. Jak chciałam zrzucić co nieco, to nie jadłam po 18, prowadziłam aktywny tryb życia, piłam duzo wody i jadłam duzo błonnika:) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plywajace
Trenowałam płóywanie 10 lat i NIGDY nie miałam żadnych problemów związanych ze skóra(żadnych grzybów,wysypeki itp) jedyne co mnie czesto spotykało to przeziębienie gdyz treningi mialam z rana i wieczora.Pływanie to najlepszy sport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
a gdziez w Polsce sa jeszcze baseny z chlorowana woda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za duzo waży ta zuzia
grzywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna dziewczynka, za duzo wazy? chyba zartujesz....:O ja sie ucze plywac, chodze na basen co tydzien, raz w tygodniu. i bardzo sie ciesze mimo ze srednio narazie mi to wychodzi. :) kupy w ekskluzywnym basenie? wiesz, zalezy co dla kogo znaczy "ekskluzywny".... kazdy myje sie przed i po basenie wiec nie wiem jak ktos brudny moze wejsc do wody, nie bardzo jarze.... poza tym wode sie wymienia co jakis czas, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdolina
a poza tym co wyzej napisal ktos woda jest chlowowana i w jakis sposob niczszy bakterie. nie wypisujcie farmazonow glupie pancie co sie boja przesuszenia skory pfffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdolina
kurde chlorowana mialo byc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizdolina ---> zgadzam sie tyle osob chodzi na basen i jakos nie zanotowano zgonow z tego powodu a porownywac baltyk z basenem to troszke dziwne..... baltyk gdzie wchodzi kto chce i w czym chce i wrzuca do niego co chce... no wybacz.... ale to jednak nie to samo:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za duzo waży ta zuzia
10,5 kg na 1 rok i 4 miesiące to nie jest za dużo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
ponawiam pytanie - GDZIE w Polsce sa jeszcze baseny z woda chlorowana?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdolina
wszystkie aqua parki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
aqua parki od wielu lat sa ozonowane. Zatem - gdzie te chlorowane relikty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
Dark - ozonowane sa. Chloru juz dawno sie nei uzywa (nota bene - tez jestem z Krakowa). Pozdrwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asde 🖐️ a to prosze;) nie wiedzialam, ale w kazdym razie jest w nich czysto;) ja natomiast chodze do basenu na nullo i tam woda jest czysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
wetne sie z OT - bylas moze na basenei w Skawinie? Podobno jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdolina
gowno prawda w tarnoswkich gorach jest chlor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie, ale pewnie kiedys tam zawitam. a nie bylam jeszcze na wielu basenah, bo jak napisalam wyzej jestem dopiero na etapie nauki;) heh.... i srednio mi narazie to idzie;) ale za to frajdaq ogromna:D zaluje ze wczesniej nie zaczelam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
ja chodze na aqua aerobik teraz 0 jest fajnie. Na nUllo tez bylo ok ale ja plywac tez sie ucze i tez cos najwyrazniej nei mam talentu. Powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×