Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

JAK LEPSZY SZAMPON NA WYPADAJĄCE WŁOSY RADICAL CZY DERMENA?

Polecane posty

Ja zaczęłam uzywac Radical, juz mi sie kończy i zastanawiam sie czy nie spróbowac teraz Dermena? Który uważacie za skuteczniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Dermena, mojej cioci pomógł sama mam zamiar jutro kupic go sobie. Nie słyszałam o nim negatywnych opinii, podobnie jak o ampułkach Radical-stosuję je i jestem zadowolona + tabletki Dromin i od kilku tygodni włos mi z głowy nie spada. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o szamponie Radical niesłyszałam, jakie masz po nim efekty, bo jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję Dermenę, dopiero od kilku tygodni, więc nie mogę stwierdzić czy naprawdę działa. Mam wrażenie, że włosów wypada mniej, ale mimo to wypadają nadal. Myję włosy tylko 2-3 razy w tygodniu- tak mi poleciła zaufana farmaceutka, ale radzę myć włosy Dermeną częściej, wtedy efekt będzie szybszy. Dermena niestety ma podstawową wadę: nie chce się pienić:( Dopiero kiedy wleję 3 solidne porcje płynu uzyskuję efekt pożądanej piany. Przez co szampon jest mało wydajny i już zauważam, że zużyłam ponad połowę opakowania. Radicalu niestety nie polecam: miałam suche włosy, istne siano na głowie, włosów nie dało się rozczesać, włosy były nieciekawe, tworzyły się kołtuny, traciłam mnóstwo włosów, a rozczesanie tego siana zajmowało mi 10 minut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opakla
Ja wybrałam radical bo trafiłam na dobrą promocję i za taką cenę żal było nie wziąć na spróbowanie. Ale generalnie jestem zadowolona, stosowałam już kiedyś lepsze preparaty ale to w ogóle nie ta półka cenowa była. Generalnie jeśli idzie o cena/jakość to są jak najbardziej OKI. Ja korzystam z odżywki z nagietkiem (w knurowskiej "za grosze" na witosa dałam ok 6zł) i mam też szampon wzmacniający (był chyba po ok 7zł) tak 1 raz na tydzień stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrr
ja polecam szampon Ha-Pantoten + tabletki tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×