Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Anuuulka24
ja sikam co 2 godziny, nie mam plamień, w ogóle biorę odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży duphaston,te bóle nie są mocne, i nie częste, np. teraz mi tak lekko dokuczają, i w dni kiedy miałam mieć miesiączkę bardzo mnie bolał brzuch, ale no-spe brałam, i przechodziło.Zobaczymy co dzisiaj lekarz mi powie, nie mogę się doczekać, mam pytanie macie lekko powiększoną macicę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wszystko będzie dobrze, nie stresuj się tak kobieto, bo to dla dzidziusia wcale dobre nie jest:) ja mam macicę już lekko powiększoną, ale to na pewno nie jest powód do nerwów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja za waszą radą wcinam kiwi na potęgę. No i faktycznie jest lepiej a kiwi ma więcej witaminy c niż cytryna to dodatkowy plus. Dzisiaj idę do lekarza na pierwsze usg i strasznie się boję. Właaściwie nie wiem czego , ale mam nadzieje że wszytko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyku, na pewno będzie ok:) nie stresuj się, bo nie ma sensu:) i napisz co tam lekarz powiedział, jak wyglada maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu to wide ze my razem, bo ja mialam ostatnią miesiaczke 27X a termin na 3VIII;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuulka24
Agnieszka 31, ja miałam 22.11.2006, tez podobnie jak Ty, mnie dalej kłuje w brzuszku, to normalne?? ja już panikuje, dzisiaj do lekarza pierwszy raz idę , ale się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ostatni @ miałam 15.10.2006 a rodze 5.08.2007 tak wynika z usg (licząc od dnia ostatniego @ powinnam urodzic pod koniec lipca), ale mój gin powiedział ze ze u mnie ciaża wygląda na 2 tyg mniejsza i sie zgadza bo wiem kiedy było dokładne poczęcie - 4.11 tak wiec w mojej karcie ciazy liczymy od dnia poczęcia a nie ostatniego @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Dziewczyny czy was tez swędzi skóra? Zupełnie nie wiem o co chodzi wszystko mnie swędzi, nie pomagaja żadne balsamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna ja tez w pierwszej ciązy nie mialam takich boli rwy kulszowej dopoki sie nie zaokrąglilam.Tez mialam znieczulenie zewnątrzoponowe,a potem ogole bo na mnie nie zadzialalo to pierwsze.Wracając do tematu mysle ze pierwsza ciąza nieodwracalnie zrobila nam zmiany w kręgoslupie i dlatego mamy teraz problemy.Moje dziecko wazylo 4150 wiec sporo a ja jestem drobna i nie za wysoka. Aha czy macie nieraz tak ze jak np sobie kichniecie to zaboli was w pachwinach niewiem czy dobrze to okreslilam niech mnie ktos poprawi jak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuuula24 mnie kulo bardzo delikatnie i tylko chyba z dwa razy,ale juz mowilam ze kada ciąza jest inna bo przy pierwszej bolal mnie brzuch a rozwijala sie bardzo dobrze,tera mnie nie boli i nie wiem czy to dobrze znaczy czy zle.ja bylam ponad tydzien temu na usg to ciąza byla jeszcze malo widoczna lekarz powiedzal ze wygląda mu to na 4-5 tydzien wiec teraz jestem 5-6,ale wielkosc ciązy chyba nie zalezy od terminu ostatniej miesiączki ale tez od cykli a ja mam 31dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka słyszałam ze swędzenie skóry to normalne, ponieważ skóra sie rozciąga. Dobrze jest smarować brzuszek oliwką, słyszałam ze to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko31 masz racje z ta dlugoscia cykli , standardowo choc i tu bywaja odchylenia wiek z usg i z OM powinien sie zgadzac przy 28dniowych cyklach. im dluzsze lub krotsze cykle tym wieksza rozbieznosc. Sokratynko mi wiek z usg zgadza sie z wiekiem z OM. Oliwko mnie to piersi swedza czasami i podbrzusze, wiec to chyba rzeczywisci od rozciagania sie skory;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słonka,a odkiedy na usg jest widoczne serduszko?Od 7tygodnia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mam pytanko czy trzeba mieć zachcianki jedzeniowe?Mi jakoś wszystko smakuje tak jak zawsze ,czuje sie zwyczajnie dobrze:)a co u Was/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientuska
Witajcie dziewczyny, mam taki problem: otóż, zastanawiamy się z moim partnerem kiedy lepiej się pobrać : w lutym na wariata, czy w kweitniu na Wielkanoc, a może w ogóle po prodzie? Ja osobiście wolałabym już po proodzie, bo to tyle stresów nas czeka z mega szybkim załatwianiem dokumentów, a ja tak słabo sie czuję. Ale z drugiej strony rodzice na nas naciskają, zeby jak najszybciej. wiem wie, to nasz ślub i my sami powinniśmy decydować ...od tego wzytskiego to ciągle boli mi brzuch z newrów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bierzemy slub na Wielkanoc, bo po porodzie przy maleńkim dziecku jest tyle pracy i obowiązków, że byłoby jeszcze trudniej wszystko pozałatwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoldeLunA
Oliwka - nie chce Cię martwić i myślę,że nawet nie powinnaś sie martwić jesli swędzi Cię tylko brzuch. jeżeli nie to przeanalizowałabym dwie sprawy - po pierwsze zależy od tego jak bardzo suchą masz skóre i jak ją pielęgnujesz ( nie używajcie na ciało samej oliwki, bo stopniowo bardzo wysuszy skóre, tylko najpier smarujcie balsamem a potem oliwką- nawilżanie będzie skuteczniejsze. Druga sprawa to sprawdż czy nie jesz za tłusto lub za ciężkostrawnie - po prostu watroba i trzuska mogą troszeczkę nawalać jak są bardzo obciążone metabolizmem hormonu i ewenualnych leków podtrzynujących ciąże. Jeśli swędzi Cię tylko brzuch to kup Sobie krem przeciw rozstępom - bez kofeiny i smaruj:))) jokas - bardzo się cieszę, że i dzieci mamy w tym samym wieku i TP mamy wyznaczony na ten sam dzień. Ty masz Synka Oliwiera a córkę Olwię. Może drugie dzieci będziemy miały odwrotnie?:)) Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamuśki :)) A co do terminu ślubu - osobiście preferuje slub przed zajściem w ciąże a jak się nie da. to proponuje po porodzie:) Większa motywacja, żeby schudnąć a do tego Wasze Dziecko, będzie miało niepowtarzalną okazję bycia na waszy Ślubie a wasze wspomnienia i zdjęcia już z potomkiem jeszcze więcej radości Wam dadzą po latach no i dziecku oczywiście też:)) A i tak sami musicie przemyśleć kwestie i rozważyć wszystkie za i przeciw. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej odpowie mi ktoś na pytanko kiedy zaczyna bić serduszko u maluszka?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubasik
To miło że jest jeszcze ktoś kto raczy się jak ja tylko kwasem foliowym i herbatką Hipp, sokratynka :) Pluszka, ja tę herbatkę kupiłam w skielpie Piotr i Paweł ale podejrzewam że bez problemu mozna ją kupić w aptece. Firma Hipp produkuje też dania w słoiczkach dla niemowalczków więc myślę że można jej zaufać. A herbatka jest rozpuszczalna i mało słodka więc powinna Ci smakować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro z tego co czytam mozna zobaczyc bicie serduszka w 7 tygodniu ale od poczęcia ,a nie od ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro TYDZIEŃ 4 (2. tydzień po poczęciu) Zagnieżdżenie W czwartym tygodniu ciąży (ok. 5 dni po poczęciu) następuje zagnieżdżenie W tym okresie niektóre kobiety - szczególnie wrażliwe na zmiany hormonalne - mają złe samopoczucie, mogą także obserwować niewielkie krwawienie. Twoje dziecko Witamy... zarodek W wieku dwóch tygodni od zapłodnienia Twoje dziecko zyskuje oficjalne miano zarodka. Zaczyna tworzyć się łożysko, dzięki któremu dziecko będzie się odżywiać. 21 dnia po poczęciu rozpocznie pracę malutkie serduszko, które będzie rytmicznie pompować krew. Ale na usg róznie to widac zalezy od sprzetu, pisalam juz kilkakrotnie ze u mnie osobiscie w 5 tygodniu od OM serduszka nie bylo widac a w 7 juz bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego pisze ze liepiej poczekac tydzien dluzej i miec pewnosc albo znac dokladny dzien poczęcia bo okres w tak wczesnej ciązy wiele nie mowi przez nieregularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka ja mialam robione pierwsze usg w 5tc i jeszcze malo co bylo widac, nastepnie 2 tygodnie pozniej zobaczylam malenkie serdunio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no tak ale nie zawsze tak jest bo ja mam dlugie cykle wiec moze warto jeszcze poczekac jak sądzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_ga2 w 5tym ale od OM czy od poczecia? Agnieszko myslez ze masz racje i ze nie trzeba sie spieszyc z tymi usg, ja mialam robione bo mialam troche problemow z zajsciem w ciaze i penie dla tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem teraz miedzy 7a 8 tygodniem od okresu ale miedzy 5 a 6 od podejzewanego poczęcia bo nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×