Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość SoldeLunA
anik 31: nie martw się, bo nerwy to najgorsze o może sie Nam i dzieciom przydażyć. Nawet jesli ufasz temu lekarzowi to idż do innego na USG tylko nie mów, że coś Cię niepokoi. Zrób USG jeszcze raz. W razie czego po prostu zmień lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki:) anik - nie czekaj na kolejne usg u tego lekarza tlyko idź szybciutko gdzieś na dobry sprzęt:) na pewno wszystko jest dobrze, jak sama widzisz w przypadku innych kobietek lekarze często się mylili, więc nie ma co stresować się:) główka do góry, maleństwo na pewno jest zdrowe i nic złego się nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na usg w szpitalu--wiec sprzet maja chyba dobry a ten gin. ktory ma u nas jako jedyny usg trojwymiarowe jest wlasnie tym z ktorego zrezygnowalam po wczesniejszym poronieniu no nic---czekam na czwartek boje sie po przestaly mnie tez bolec piersi dobrze ze nikomu jeszcze nie mowilam--tylko jednej kolezance ,ktora ma podobne problemy jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik musisz myśleć pozytywnie i wierzyć, że wszystko będzie dobrze, bo na pewno będzie:) dziewczyny mają rację, kontroluj poziom beta Hcg może chociaż to Cię uspokoi;) trzymaj się pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka76
Anik31...ja tez w lipcu przeszłam przez to co ty...mnie wtdy wogole nic nie bolało oprócz brzucha...ja mysle zebys poczekała spokojnie na czwatrek...no chyba ze jeszcze pojdziesz do jakiegos specjalisty prywatnie ...co ma byc to bedzie nic nie zmienisz a nerwami tylko sobie zaszkodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja nie wiem co jest alee czuję się fatalnie. W nocy jest mi w każdej pozycji niewygodnie. Piersi mnie bolą, że nawet nie mogę ich dotknąć. Czuję się taka napompowana. Najgorsze są te korzonki czy kość ogonowa. Boli cały czas. Pytałam gin a on kazał mi masować maścią rozgrzewającą. JUż nie wiem co mam robić. Wyniki badań mam idealne, usg jeszcze nie robiłam, bo mam pecha do sprzetu. Przez to wszystko mi psyche siadła i mam straszliwego doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyku, chyba musisz to po prostu przejść i liczyć, że z czasem te dolegliwości przejdą:( kazda z nas ma lepsze i gorsze dni, ale nie ma co się dołować:) W koncu męczymy się tak dla naszych maleństw, które wynagrodzą nam niedługo wszystkie te bóle, stresy i cierpienia:) najważniejsze, że masz dobre wyniki badań, resztę jakoś przetrzymasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam się troszkę w tabelce;) NICK..........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.9.......02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........10.......03.08.07 ....0 moonisia......Monika....21.....Poznań..............10.... .ok4.08.07.....+0,5 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......4.08.07......0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........9.... ....05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................6?....ok10.08.0 7....0 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........7... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 jokas...Kasia............27.......Niemcy............8... ......11.08.07 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........7.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLunA...Marta....29.......Warszawa............8.Z OM. 11.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.9.......02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........10.......03.08.07 ....0 moonisia......Monika....21.....Poznań..............10... . .ok4.08.07.....+0,5 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......4.08.07......0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........9.... ....05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................9......10.08.07....-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........7... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 jokas...Kasia............27.......Niemcy............8... ......11.08.07 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........7.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLunA...Marta....29.......Warszawa............8.Z OM. 11.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SloldeLunA
Witajcie:) -dziki storczyku- jak pamiętasz i ja cierpię tak jakTy na bóle kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Ostatnio ogromną ulgę przynosi mi noc i sen na wznak. zakupiliśmy bowiem z mężem na prawdę porządny materac do naszgo rodzinnego łoża (śpimy razem z dzieckiem). Czasami warto przemyśleć taki wydatek, bo to inwestycja we własne zdrowie i to w dodatku inwestycja na bardzo długie lata (co zależy niestety od kosztów materaca) ja rano wstaje prawie jak młody Bóg. a poza tym ograniczyłam dźwiganie Oliwki. raczej przebywam z Nią na podłodze, lub mała się na mnie wspina i przyznam, że pomogło. Wieczorem krzyż boli mnie znacznie mniej. Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim miłego weekendu:) http://b2.lilypie.com/Ghhep1.png http://bd.lilypie.com/GhMop1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika30
czesc dzieki Pluszko za wpis do tabeli Teraz jestem troche zajeta bo chodze na prawko narazie mi sie podoba mysle ze naucze sie jezdzic samochodem .Dopiero mam na usg 22 stycznia wczesniej mi nie zrobi bo za wczesnie ,a pozniej bedzie lepiej widzc .Nie raz boli mnie brzuch ale duzo wypoczywam .Lekarz mowila ze brzuch musi bolec tak kluc , bo jesli boli tak jak na okres to wtedy jest zle.Mam zrobic wyniki glukoze i morfologie , chyba zrobie wtym tygodniu .Kupilam sobie fajne spodnie cazowe spodnice i bluzke .Juz niedlugo bede chodzic w tych ciuchach bo powoli sie nie mieszcze w swoje ciuszki w pasie sa ciasnawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SloldeLunA ja tez pisalam ze cierpie na te bole kręgoslupa,i chyba tez sprawie sobie materac A ci do anik 31 ja bym nie czekala tylko poszla jeszcze do innego lekarza dlatego ze sie zamęczysz psychicznie, więc nawet nie czekaj tylko zasięgnij rady innego lekarza,ja wiem kazdy chce Cię tu pocieszyc ale ja osobiscie uwazam ze najbardziej ucieszylabys sie jakbys wiedziala na czym stoisz ja tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki SoludeLuna Właśnie jadę do Ikei po materac, bo zrobiiśmy sobie nową sypialnię. Mi lekarz kazał spać na brzuchu, bo mam tyłozgięcie i jeszcze macica nie wskoczyła. Ale ze spaniem też mam problemy bo jak spie na brzuchu to piersi a jak na plecach to kręgosłup. Mojej córci nie noszę, czasem ją podsadzam np na krzesło, ale nie daje rady, bo ten mój maluch to już jakieś 20 kg. żywej wagi:) Dzięki babeczki, ze jesteśvie bo przynajmniej wiem, że to normalne obiawy i że nie tylko ja je mam i świruję tylko w granicach normy :) Odkąd jestem w ciąży nie poznaje mojego męża który jest wcieleniem cierpliwości. Chociaż ostatnio wygadał mi się, że czasami to juz mu liczenie do 10 nie wystarcza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny musze sie z wami pozegnac. Dzisij bylam w szpitalu bo znalazlam uplawy z krwia i okazalo sie ze ciaza stanela na 6 tygodniu i nie widac akcji serca. Czuje sie okropnie, ale jakos bedzie. Mam zabieg w poniedzialek w szpitalu. Moje koljne starania moge dopiero w kwietniu lub maju rozpoczac. Zycze wam wszystkiego dobrego i zdrowych maluchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas trzymaj sie mocno---ja przez to przeszlam 01.sierpnia bylam w 10tc a rozwoj stanal na 6tc tez mialam zabieg---zaczelam starania po 2 okresie a po 5 udalo sie teraz znowu nie wiem na czym stoje--wszystko wyjasni sie w czwartek Agnieszko ja i tak chodze do gin. podobno najlepszego u nas w miescie-nie chce juz zmieniac bo to juz by byl czwarty z kolei pierwszy--z przychodni (tylko cytologia co rok) drugii--poprzednie poronienie ten jest juz trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro jokas wiem ze trudno jest teraz Cię pocieszyc ale mysle ze czasami poprostu tak sie zdaza z tego co mi mowi mama a jest pielegniarką dosc czesto tylko ludzie o tym nie mowią.Napewno sobie poradzisz ...Te pierwsze 100 dni ciązy to jest jedna wielka niewiadoma.I to ze jestesmy w ciązy to juz nie oznacza sukcesu. anik31 a ty jak się czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jesli pozwolicie to się przyłącze. Ja mam termin na 01.08.07. To moja pierwsza ciąża. Znoszę ją nawet dobrze. Nie wymiotuje co jest najważniejsze. Nie mam tylko apetytu i strasznie meczy mnie zgaga. Wszystko co jem nie ma dla mnie smaku. Odrzuciło mnie od kawy i herbaty, pozostało mi mleko i soki (nie wszystkie):) Zmieniam ginekologa (trafiłam na konowała), w poniedziałek idę pierwszy raz do nowej ginekolog, więc Wam opisze co i jak. A jak tam z Waszą tuszą? Przytyłyście już coś? Bo ja ani grama :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,śpioszki kochane:)ja już wstałam o 8 i jakoś mam mega powera:)JakWasze samopoczucie???U mnie jest oki,jutro idę robić badania podstawowe:)Czy 6 tydzień ciąży jest przełomowy??Dlaczego w 6-7 tyg ciąży jest tyle poronień??????????Miłej niedzielki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko u mnie ok juz sie pogodzilam ,ze co ma byc to bedzie smutno troche bo maz wyjechal tydzien temu szczesliwy do Anglii( ze jak wroci bedzie juz cos widac) zostalam sama z corcia -9 lat dalej mam rano nudnosci, temp.37,7 tylko wymiary pecherzyka duzo za male gin.dwa razy pytal sie czy mam krwawienia (ale nie mam) i jeszcze jak wychodzilam powiedzial ,ze jak wystapia mam sie zglosic wczesniej nie w czwartek ale ja przy poprzednim poronieniu tez nie mialam krwawien --dopiero mi jej wywolywali wiec dalej ma cicha nadzieje, ze bedzie jeszcze dobrze( poprzednim razem nie mialam ani boli piersi ,ani nudnosci wogole nie czulam ,ze jestem w ciazy) wiec czekam do czwartku moze jutro ,pojutrze podejde na beta? czy ona pokaze ewentualny tydzien ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ga2---gdzie jestes??????Co słychać??A na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik---będzie dobrze,zobaczysz,ja tez mam mnóstwo obaw,czytając posty doszukję się u siebie tysiąca najgorszych rzeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ......WIEK..MIEJSCOWOŚĆ......TC....TE RMIN ....KG.. suri.........Żaneta......24......woj. kuj-pom.......7........01.08.07...0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.10.....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.......8.......03.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........10.......03.08.07 ....0 moonisia......Monika....21.....Poznań..............10... . .ok4.08.07.....+0,5 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 6......4.08.07......0 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........9.... ....05.08.07..+2 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk.................9......10.08.07 ....-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........7... ... 12.08.07...0 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 jokas...Kasia............27.......Niemcy............8... ......11.08.07 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........7..... ..12.08.07..+1 doti....Dorota...........28......opolskie.............6 ......15.08.07....+2 betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto..........7.. .....15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 Nicolla......Ania.........26......Warszawa..........6? z OM..24.08.07?.0 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. ......14.08.2007 mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ...........5? z OM 29.08.2007 SoldeLunA...Marta....29.......Warszawa............8.Z OM. 11.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Macro, ja mam tc na 2 sierpnia ale wiadomo jak to jest, moze sie sporo przesunac :) i moze beda podwojne urodzinki jokas-->bardzo mi przykro, ale w kwietniu jak zaczniesz starania na pewno wszystko sie uda. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Hej Dziewczyny! Jikas strasznie mi przykro...... Anik31to musi być okropne takie oczekiwanie-ja raczej bym sie nie katowała myslami itp. tylko poszla na konsultacje do innego lekarza. Trzymam kciuki i jestem dobrej mysli. Ja wczoraj czułam sie jak Młody Bóg więc wziełam sie za porzadki, niedawno sie wprowadziliśmy do nowego domu i konca porzadków nie widać. Niestety dzisiaj to odchorowuję. Podobnie jak niektóre z Was nie mogę sobie znaleźć miejsca w łózku. Ach te piersi z małaego A zrobiły sie duże C. Wyglądaja fajnie gdyby tylko tak nie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ga2 ===hehehe fajnie by było gdybysmy urodziły w tym samym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elzbieta
Jak to jest dziewczyny na USG wyszedł mi pojedynczy pęcherzyk ciązowy czy tzn. ,że bedzie jedno dziecko.? Jestem w 7 tygodniu c. W rodzinie jest kilka przypadków blizniaków ,dlatego moge mieć do ciazy mnogiej sklonność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik 31 idz skonsultuj się z innym ginekologiem. Moja koleżanka miała podobnie, lekarz powiedział jej termin porodu i tydzień ciąży na podstawie z głowy wziętej. Nie zastanawiaj się, przecież zawsze możesz iść tylko po konsultacje, cyrorafu nie podpisujesz. Każda ciąża jest inna i nie ma co się zamartwiać. Ja nie miałam jeszcze usg, mam dobre wyniki, wsystkie objawy i wiem że wszystko jest dobrze. Ty też wsłuchaj się w siebie. Zastanawiam sie i chyba na usg pójdę w 12 tygodniu, zastanawiam sie czy jest sens iść teraz i 25 stycznia. Ciekawa jestem tylko czy będzie jeden dzidzius czy dwa bo moja babcia miała bliźniaki i cały czas nie daje mi to spokoju. Zwłaszcza, że objawy mam zwielokrotnione :) Wczoraj na czworaka wracałam do ubikacji tak mnie te plecy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoldeLunA
Jokas - przykro mi okropnie. Nie poddawaj się. A w kwietniu dajcie z Siebie wszystko. -dziki storczyk- ja mówiłam o porządnym materacu a nie materacu z ikei.... jeśli jesteś z Warszawy to proponuje Ci przjechać się do centrum handlowego jupiter na towarowej. masz tam mnóstwo różnych sklepów z meblami, łóżkami i nie tylko. Anik31: idź do innego lekarza!! nie ma sensu się zadręczać. Dziewczyny czy wy musicie często chodzić do łazoenki? często wstajecie w nocy? My skończyliśmy 9 tygodni i jak na razie spokojnie mogę leżeć na brzuch i wcale często nie sikam. wydaje mi się, że poprzednim razem na brzuchu już się nie kładłam a w nocy wstawałam do łazieniki po 3-4 razy. Trochę zaczynam sie niepokoić. beta-elżbieta - generalnie właśnie tak jest, że jeden pęcherzyk to jedno dziecko. Tto co z tymi waszymi brzuchami? Proszę tylko szczerze? http://b2.lilypie.com/UKjBp1.png http://bd.lilypie.com/GhMop1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×