Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witajcie:) Mam pytanie o foteliki samochodowe? Kupowałyście już? Jaki był Wasz wybór? Ja myślałam o jakimś większym (oczywiście 0-13), zeby spokojnie mozna było włożyć maluszka w zimie w kombinezonie do niego a nie po 4 miesiącach nowy kupować ale na razie znalazłam tylko DELTIMa GRILLO. Wózek mam Roan Marita i na początku myślałam żeby dokupić do nego fotelik ale tu gdzie mieszkam nie mają tych fotelików a w ciemno nie chcę kupować- ma może z Was któraś ten fotelik? Roany mają duzą gondolę to może i foteliki? Podzielcie się proszę swoimi opiniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Wyszłam już dzisiaj ze szpitala!! Nogi mam popuchniete ale wole leżeć w domu niż w szpitalu. Powiem wam ze nasłuchałam sie tyle krzyków przy porodzie ze aż mi sie odechciało porodu ;( Spojrze na ostatnią strone o odpisze tylko na tyle pytań Molinezja moze to ty bedziesz miała zaszczyt jako pierwsza pochwalic sie skarbikiem🌼🌼 A moze masz już maluszka przy sobie...:) NovemberRain i tak niedługo urodzimy wszystkie bo ciąza chyba nie trwa wiecznie:P zona_mundurowego ja też mam wrażenie ze zaczne rodzić w nocy a bardzo sie tego boje. Angela1985 witaj🌼❤️ ja kupilam nosidełko sam. do wózka ROAN. To tyle ide sie poołożyc i odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten fotelik ROAN i jest naprawde super.Wydaje mi sie ze każdy fotelik jest takiego rozmiaru samego ale jak patrze na ten fotelik to wydaje mi sie ze maluszek bedzie sie w nim\"TOPIŁ\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu--dla mnie zdziwieniem jest to ze wogle puchną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka - do czwartku, bo małżonek wraca w czwartek i nie wyobrażam sobie, żeby go nie było przy mnie... przy nas :) podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - mój najmłodszy brat też się urodził w 36 tc i też oszukany wcześniak był ;) - 3,5 kg 54 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NovemberRain - no jasne to wszystko tłumaczy :) To niech Maluszek siedzi w brzuszku i czeka na tatusia :) Gosiu - na ewno masz termin na 14.07!!?? Dziś jest 22.07!! więc raczej to już po terminie, czy to mi się coś pomyliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek, a czy zauważyłas coś takiego jak twardość, czy tam sztywność tego fotelika w porównaniu do innych? Bo takie opinie słyszałam, a raczej czytałam na necie;) Miałabym do Ciebie prośbę- wiem, że właśnie wróciłas ze szpitala i w ogóle ale jakbyś znalazła chwilkę i mogła zmierzyć ten fotelik- szerokość, wysokość itp. byłabym Ci bardzo wdzięczna;) Niby wszystkie foteliki są takie same a jednak się różnią;) najobszerniejszy( najszerszy) jaki widziałam do tej pory to ten Deltim własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie takiego wewnętrznego trzęsienia... A ręce to już nawet zewnętrznie się trzęsą... Niski poziom cukru we krwi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaszka tylko ze my mamy narazie ten fotelik odłożony w hurtowni.Mąż odbierze go jak ja juz bede w szpitalu.Ale poszukam moze jakiś informacji na ten temat w internecie. Dam ci znac jak znajde.Ale na zywo jest dość duży i na zdjęciach tez tak wyglada a ta wkładka nie jest taka jak inne ze niby wkładka jest ale dziecko i tak prawie tam siedzi.Na tej wkładce dziecko leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Molinezja 🌼 trzymaj się i daj znać koniecznie, czy to fałszywy alarm, czy już masz swoje maleństwo przy sobie szczęściaro ❤️ Sprawdziłam w tabelce masz termin na 01.08 więc może to już czas. Kurcze, ale Ci zazdroszczę. Widzę, że noc ciężka dla większości z nas. Ja to normalnie myślała, że wyjdę z siebie. Chyba wczoraj przesadziłam z tym sprzątaniem. Nie mogłam się wogóle ułożyć wieczorem a w nocy spać. I jeszcze opiłam się wody przed snem i co chwilę siku wstawałam. A piszą, żeby pod koniec spać ok 8-10 godzin. No ciekawe jak. Gosia faktycznie coś chyba zamieszałaś z tymi datami. Chyba chodziło Ci o 08 nie 07. Macro ja kupiłam roana, bo wózek też ten kupujemy. Ja kupiłam na allegro używany z adapterem, ale tą starszą wersję, bo te nowsze mi się nie podobają. Chodzi mi o to, że mają lepszą wkładkę dla niemowlaka. Aniusiek dobrze, że już jesteś w domku. Kurcze, ja nie wiem co to opuchnięte nogi, dłonie to fakt, w nocy jak się budzę, to aż mnie kości bolą. Gosia slyszalas o wypadku polskiego autokaru we Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem co to opuchniete nogi ale za to bol kregosłupa to koszmar a wczoraj sie na sprzątałam i dziś ledwo chodze a pogoda dziś nawet fajna po pochmurno i co jakiś czas burza i lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza nie slyszalam nic o wypadku,dzisiaj jeszcze nawet telewizora nie wlaczaylismy :( A gdzie ten wypadek byl??????? No widocznie pomieszalam z tymi datami :P Ja sie zdrzemnelam troszke,a terazjestem glodna jak nie wiem tylko,ze nie wiem na co mam ochote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazlas to nie pisze. Chcialas się nam przerobić na licówczke co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela 1985
Limetka 82 - ja też już od jakiegoś czasu mam skurcze przepowiadające.... w przyszly czwartek zacznie mi się 38 tydzień, moja dzidzia może przyjść wcześniej na świat - tak mówi lekarz, a jak będzie to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przez te burze hehe,nieważne jakos cosik widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela 1985
Myszka24 - w jakiej cenie jest ten wózek który kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro nie moge zobaczyc fotelika :( Moj brzusio dalej twardy,juz drugi dzien praktycznie caly dzien twardy :( a i ja jakos dziwnie sie czuje wwwrrrrr a jak chodze i twardnieje to nie moge sie wyprostowac ajjj jak boli. Ankakoza no widzisz chcialam sie przerobic na lipcowke :P Nie no cos Ty tutaj mi dobrze z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostatni link działa:) Gosiafrancja===tak mysle o tym misiu-usypiaczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela 1985
Laski czy znacie może jakieś strony internetowe z imionami dla dzieci? bo w zasadzie już mamy z mężem imię do naszego synka....ale zawsze można jeszcze zmienić. Jak co to piszcie...ale mnie boli kręgosłup......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro fajny ten foteik i starczy Ci nadlugo :) A ten misiu nie wiem,ae chyba fajna sprawa :) Ja nie mialam takiego z Mackiem wiec nie wiem.On ma misia takiego zwyklego (tzn dwa) od malenkosci i nadal z nim spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przyjechal moj brat z rodzinka,moim przyszlym chrzesniakiem,musze sie nim nacieszyc,bo za czesto nie przyjezdzaja :( wiecie moja bratowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×