Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

myszka24 jak chcesz to idź nic nie stracisz ewentualnie kasę tylko :) i powiesz też jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis ma badaniach - wszystko jest w porządku :) W ostatnim miesiącu przytyłam jakieś 300 gram (chociaż poprzednioo ważyli mnie w traperkach a teraz nie , więc wychodzi, że przez ostatnie 2 miesiące przytyłam w sumie jakieś 2,6 kg. Wielkość Ciąży tak jak powinna być w 20 tygodniu i szyjka trzyma :) Mam tylko teraz zrobić badanie na pełne obciążenie glukozą a to dlatego, że w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę ciężarnych. I to badanie mam zrobić już teraz a nie przed nastepną wizytą :) Poczekamy zobaczymy:) Znikam, bo mam marny nastrój i nie chciałabymj nikomu popsuć humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie dzidzius nie rusza na tyle zebym byla pewna ze to to macam sobie brzuch ale nie czuje jakis wypuklosci,czuje tylko czasami jakies falowanie w brzuchu i tyle jak siedze czuje bardziej ja leze nic nie czuje.ja jutro dowiem sie jak moje badania ciekawe czy mi spadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko to normalne a ja zauważyłam ze maluch sie bardziej wierci jak zjem słodkie lub mleko wypije i sie połóże to za 20-30min aż mi brzuszek sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie jeszcze brzuch nie rusza jeszcze nie zauwazylam az tak intensywnych ruchow u mnie jeszcze chyba za wczesnie ale mysle ze to kwestia dni niz tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 ty masz termin wcześniej ode mnie o 6 dni i już takie rzeczy czujesz???? Ale masz fajnie :) A to jest twoja pierwsza ciąża??? Ja niestety nie piję mleka bleeeee wogóle, jedynie czasami jogurta jakiegoś zjem ale musi być owocowy, nadrabiam to owocami i serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie wiem jak to jest z tymi ruchami ale wydaje mi sie ze przed 20 tyg to raczej nie mozna czuc ich intensywnie a napewno nie ruszającego sie brzucha,ale niewiem do konca .ja pierwsze dziecko mialam naprawde ogromne bo 4150 ale powiem Wam ze naprawde tak z ręką na sercu ruchy intensywne czulam napewno po 20 tygodniu nie wczesniej i to zaczynaly sie pierw sporadyczne nie zauwazalne dla otoczenia teraz sie troche nakręcialm przez to ze inne czują 18 tyg tak intensywne ruchy i zaczęlam sie denerwowac czy oby u mnie wszystko gra ale chyba nie potrzebnie ale wyobraznia pracuje wiadomo.Ale jeszcze spokojnie poczekam u mnie dopiero zacząl sie 17 tydzien wiec mam jeszcze czas pomimo ze to druga ciąza nie chce sie dodatkowo stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka31 ja też już mam zhizo na punkcie ruchów i ciągle mi się wydaje, że ja jestem inna, że wszystkie dziewczyny już czuja a ja nie :( Nawet moja siostra już czuje a ma termin na wrzesień :( Ja też coś tam czuję od czasu do czasu ale nie wiem czy to jest To, czy się tylko sama nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam coś w domu porobić będę później :) Acha dzisiaj fajna gazetka w kiosku M jak mama - polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w 20 tc i czuje juz wyraźne ruchy - dzidzius robi niezłe fikołki :) Myszka24 ja jestem zapisana na usg 4 d na 30 marca - bede wtedy pod koniec 21 tc. Jak rozmawiałam z lekarka to mówiła ze najlepiej jest zrobic takie usg pomiedzy 20 a 24 tc. Juz nie moge sie odczekac... akualizuje Suri......Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.........16....... ..01 .08.07....+1 Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.15....02.08.07....+2 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......20....02.08.07....+3 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ........16......03.08.07..+3 enais......................24...małopolskie..........16. ......03.08.07..+3 amanda81...............26....mazowieckie................ ...03,08,2007 moonisia....Monika....21....Poznań................20.... ..4.08.07...+4, córeczka sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........20... ...05.08.07..+4 Magduśka................29.......Kraków.............16. .....06.08.07.. mama-i-ja.........27............podlaskie..........15... ......07.08.07..+3 Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 Kasiaka..........28...........wielkopolskie.........18. ....09.08.07..-2 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................20.....10.08. 07 ...0 SoldeLuna...Marta....28.5......Warszawa..........19..... . 11.08.07..+3 oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 14tc - 12.08.07(+2kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........14... ..12.08.07..+2 Agunia81 .......26... małopolska......19....12.08.07..+1,5kg…synek dominika-80.......27...........małopolska.........15.... .....13.08.07..+0,5 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............15 .....15.08.07...+5 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola.....30......Trójmiasto.....20. ...15.08.07..+3..synek nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............14.......18.08.07.+4 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............17.. . .....20.08.07.. mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........12....21.08.07..+1kg julianna29......29.............warszawa..........17.. .....21.0807...0 dz dragonka73........33......Wroclaw/usa............17..... ..22.08.07..-1 KATRINA31..Kasia................Śrem............ 17........25.08.07..+4 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........17.... ...26.08 07...+1,5 Halinamalina .....31..........dolnośląskie...........10.........26.08.07. .. Anuśka2007.......24...........zach-pom.............17.. ..29.08.07...5kg smiglo7......Asia....28.....Wrocław......... 18.........26.08.07...+9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokratynka -moja ciąza jest mlodsza od twojej 21 dni a to sporo ty rodzisz na początku ja na koncu miesiąca wiec wiadomo ze intensywnie czujesz ruchy to jest zupelnie naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mi lekarka mówiła ze przy pierwszej ciązy moge czuć ruchy dopiero ok. 20 tyg. i w zasadzie zaczełam coś czuć 2 tyg. temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, co tam u was???? u mnie pogoda się popsuła i ciągle tylko pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska 201
u nas tez pogoda do kitu cały dzien pada mam nadzieja ze jutro będzie fajnie bo jade w gosci powiedzccie dziewczyny czy dostałyscie jakies plany lub wysypki na buzi bo ja znuw mam myslałam ze mi wymioty ustały ale nadal je mam i wydaje mi sie ze to od tego wysiłku jaj ja mam wymioty bo jak pare dni nie miałam to plamy tae ustały a tak ogulnie w miare tylko zeby juz pogoda była fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam żadnych plam ani wysypki, tylko na cyckach czasami mam wysypkę, pokazałam ją lekarzowi i stwierdził, że to są potówki :) Na twarzy to mi często syfy wyskakują ale to burza hormonów :) Ale słyszałam, że jak się ma wysypki na dodatek , które swędzą to trzeba to zgłosić lekarzowi Mdłości też nie miałam w ogóle jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze ruchy poczułam tydzień temu w czwartek czyli dwa dni przez 18 tygodniem i moja dzidzia strasznie bryka. Czytając wypowiedzi innych mamusiek byłam przygotowana na ruchy raz na kilka dni zwłaszcza, że to moja pierwsza ciąża a ja czuję klika razy dziennie. Ale to jest cudowne :-) . Najlepiej jest rano około 5 oczywiście. Kopniaki są tak mocne, że często brzuch mi podstakuje. Nawet tatusiek dostał dwa razy w oko jak przyłożył go do brzusia. Ale z drugiej strony będę miała chłopa !!!! Zaskoczyło mnie też to, że wszędzie piszą, że w 19 tc dziecko powinno ważyć około 200g a w środę jak robiłam usg to lekarz powiedział, że dzidzia waży 350 g. To co będzie w sierpniu !!! Pozdrawiam wszystkie mamuśki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia to ja tobie zazdroszczę!! Ja dzisiaj coś tam poczułam z prawej strony :) A tym, że dziecko jest duże to się nie przejmuj jak ja byłam u lekarza w 17 tygodniu to moja dzidzia ważyła 200gram a powinna 130 najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie bylo mnie dzis bo bylam na uczelni .Smiglo wyniki mam w miare dobre hemoglobina 11,9 wiec to prawie norma na razie troche HCT za niskie bo 34,0% ale tez niby moze byc w zasadzie wyniki bardzo mi sie nie zmienily no ale witaminki bede brala regularnie ja zazywam Prenatal mowią ze dobre, w poniedzialek ide do lekarza zobaczymy co mi powie.Aha wiem ze niektore z Was mialy problemy z bakteriami w moczu ja tez mialam bardzo liczne a teraz znacznie mi sie poprawily wlasnie przez te tabletki Urinal ktore mozna brac w ciązy .Pozatym czulam dzis w koncu ruchy dziecka dalej nie intensywne ale coraz wyrazniejsze wlasnie teraz czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę pójść sobie sama na wyniki w poniedziałek. Wystarczy jak zrobię sobie mo9rfologię i mocz, czy muszę coś jeszcze??? Mimo, że lekarz mi nie kazał to wolę pójść i sprawdzić sama, tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 wystarczy ze zrobisz sobie mocz i morfologie i tyle to jest najwazniejsze .tylko porządnie wypaż sloik w ktorym zaniesiesz mocz i sie podmyj rano zanim nasikasz.ja tez czasami robie badania na wlasną ręke uwazam e w ciązy jednak od 5 miesiąca powinno robic sie badania co miesiąc -Ja tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak właśnie sobie pomyślałam :) Badania mi nie zaszkodzą a w razie czego mogą pomóc:) Boże dzisiaj mecz w tv :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 31 czy z rana , przed nasiusianiem mam się podmyć samą wodą??? I czy ten pojemnik plastikowy zakupiony w aptece jak poleję go gorącą wodą to nic mu się nie stanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam normalny sloik taki po jakis przetworach znalazlam jakis mały umylam go,potem wyparzylam wodą z czajnika,podmylam sie wodą z plynem do higieny intymnej i dobrze spolukalam.ja nikogo absolutnie nie chce straszyc zeby robic wyniki co miesiąc to jest poprostu moje zdanie i nie jest to duzy koszt a wiadomo ze w przychodniach oszczędzają i dlatego nie kazą robic wynikow co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka31 ja też uważam, że wyniki można robić co miesiąc we własnym zakresie, bo dużo nie kosztują a człowiek śpi spokojniej :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maceo
Hejcik.No nareszcie mam chwilkę.Dawno mnie nie było,ale czytam Was regularnie:).Ile cm mają już Wasze maluszki?Mój po czwartkowym badaniu 11.5 a termin mam na koniec sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×