Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rokitcia

list motywacyjny dohipermarketu-pomózcie

Polecane posty

Gość rokitcia

jestem zmuszona do podjecia pracy w hipermarkecie, jetsem po studiach no ale mniejsza z tym, chodzi mi o to jak mam napisac list motywacyjny bo kogo w hipermarkecie obchodzi ze jestem mgr jak ja bede towar na polkach przekładała gdzie kazdy z zawodówki tocmoze robic wiec nie ma sie czym chwalic. A samo to ze jestem zorganizowaną osobą dyspozycyjną itp umiem word excel itp itd to też ni w pięc ni w 10. Albo zdnaie ze "mam nadzieje ze moje kwalifikacje zawodowe i wykształecenie....." to oc sie pisze na koncu, no kurcze ja tylko ciastka i czekolad ebede po połkach rzucać to jest zbyt ambitny list na takie stanowisko. Wiec co mam napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkagąska
a mogę spytac czemu tak nisko mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej zgłoś się do empiku. kasa trochę wyższa, ale będziesz miała z tego profity i choć trochę będziesz się rozwijała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkagąska
dlaczego chcesz iść do obozu pracy?hallllllo tam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitcia
ojej nie to że chce ale musze rok szukam pracy i juz nie wiedze innego wyjscia jak tylko hipermarket, tutaj gdzie mieszkam naprawde ciezko jest o prace, i bez znajomości to bez szans, chce chociaz troche gdzies pojśc bo zwariuje juz. Do empiku bym poszła ale nie che na kasie stac a słyszałam ze kazdy tam musi i jest strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkagąska
co skonczylas i czy jest jakies wieksze miasto obok Twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkagąska
sluchaj, ja nie mam czasu Ci radzić, ale szukaj lepiej czego innego.Market to jedno wielkie g...i wyzysk🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitcia
własnie mysle o przeprowadzce ale poki co nie mam sznasy wiec chce na te 3 miesiace chociaz cos robić, skonczyłam administracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rokitcia
pozdrawiam...mam ten sam dylemat :) nie wiem czy jerst sens pisac LM na stanowisko ukladacza towaru bo co niby mozna napisac...i kogo obchodza moje studia tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci ktorzy pisza ze to
marnowanie zycia moze maja troche racji ale dzis w Polsce lepsza taka praca niz zadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitcia
no trudno bede pracowac za 350 zl ale nie mam wyboru, lepsze to niz siedziec wdomu i narzekac, a w miedzyczasie szukac cały czas, hipermarket to tylko na przeczekanie i nic wiecej. No ale w takim razie moze powie mi ktos wkoncu co z tym listem? tak jak mówi kolezanka wyżej, ptrzeciez to smiech na sali moje wykształcenie a wykładacz towaru jak tam licealisci pracują w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie sytuacje w zyciu
kiedy dume i ambicje trzeba schowac do kieszeni. Ja jakis czas temu pracowalam jako wozna(szorowanie podług, kibli po 12 h dziennie) w pewnej instytucji za 800zl 7 dni w tygodniu a nawet we swieta . dzieki tej pracy moglam skonczyc studia teraz pracuje w banku. Lepiej siedziec i narzekac ze nie ma pracy? Przeciez przez ten czas moze szukac czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkagąska
zanies samo cv , ludzie tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjoo3
rokitcia masz racje, idz narazie tam do pracy a w miedzyczasie szukaj czegos innego. Każda praca czegos uczy i w tym przypadku wskazuje na to że nie jestes leniem który ciągle narzeka. Może wykładanie towaru nie jest zbyt ambitne ale zawsze w przyszłości bedziesz mogła powiedziec przyszłemy pracodawcy że doskonale sprawdzasz się w pracy zepołowej,zże potrafisz zorganizować sobie czas, że działanie pod presją czasu nie jest dla ciebie problemem , bedziesz miala doswiadczenie w obsłudze klienta (bo przecież klienci beda sie pytac ciebie o towar, co gdzie stoi, beda krzyczeli na ciebie ze czegos nie ma a jest w gazetce sklepu) takie doswiadczenie (choc ambitne a może nie ambitne) ubierajac w odpowiednie słowa można smialo wpisac w cV i przyszlego pracodawce napewno to zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitcia
masz racje i zgadzam sie w 100% przeciez nikt mnie tam nie zamknie na dozywocie, a siedzenie w domu w niczym mi nie pomoże, tak to przynajmniej miedzy ludzmi będe a zawsze zcegos sie można dowiedziec cos usłyszeć , czegoś nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polopity
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×