Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabuska

era czy plus

Polecane posty

Gość gabuska

mam pytanie. w grudniu konczy mi sie umowa z Orange i chcialabym zrezygnowac z ich uslug. chcialabym zachowac dotychczasowy nr tel i przejsc do innego operatora. i tu wlasnie mam problem. zalezy mi na tym by moj nowy abonament wahal sie w granicach 50 zł, chcialabym rowniez otrzymac jakis fajny telefon ( do 100 zł). czy mozecie mi polecic ktoregos z tych operatorow? ktory jest lepszy? ile kosztuje przeniesienie numeru ? z gory serdecznie dziekuje z odpowiedzi! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę
Mam dużo znajomych, którzy zarówno są w Plusie, jak i tych, co są w Erze. Na Plusa nikt mi dotychczas jakoś nie narzekał, za to na erę narzeka mnóstwo ludzi. Sama korzystam z kart pre-paid, ale swego czasu interesowałam się ofertami operatorów i oferta Plusa wydawała mi się ciekawsza, szczególnie dla osób, którzy nie korzystają z ofert biznesowych tylko standardowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuska
dziekuje ci za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selavi
z moich obserwacji wynika ze prepaid TAK TAK jest najtanszy ja nawet zastanawialam sie nad zmiana na abonament ale tak tak zawsze wygrywa, reszta prepaidow moze sie schowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Zdecydowanie ERA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie myślę
W dziedzinie pre-paid moim faworytem jest heyah i nie za bardzo potrafię sobie wyobrazić, co w tym tak taku jest takiego fajnego. Nie wiem, może teraz wprowadzili jakieś innowacje, ale jak dotąd to tak tak zawsze miał jedne z droższych ofert - wystarczy spojrzeć, przez ile czasu smsy do sieci były po 20gr. Porażka. W Heyah nie tylo ceny są przyzwoite, ale i pakiety stanowią dużą oszczędność. No ale nie odbiegajmy od tematu, bo założycielka nie pytała o karty pre-paid, tylko o abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Jakbyś wybrałała taktaka, albo HEYAH, to załapiesz się na podwojenie doładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabuska
dziekuje wam za zainteresowanie:)ale chyba jeszcze nie do konca sie dowiedzialam wszystkiego:) heh, jutro mam zamiar pedzic do ery i plusa i osobiscie zapytac co maja mi do zaoferowania:) jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerrrrryfik
Plus jest spoko- zarówno mix jak i Simplus - w mixie jest duzo promocji - np. połączenia z jednym wybranym numerem za 10 zł - masz 24 h/dobe , poza tym sesy po groszu itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
mam plusa i jestem zadowolona. Ceny OK, są punkty (we Wro 3), gdzie można bez prowizji oplacić rachunek teelfoniczny. Mam abonament za 85 zł, w nim 75 min. Dokupuję to tego za 15 złotych pakiet 10 godizna za darmi na stacjonarne + do Plusa (weekndy + po 18.00). Nigdy nie miałam z nimi żadnych "jazd", które miałam w IDEI (obecnie ORGANGE). Od razu dostałam roaming. Przychodzą mi szczególowe bilingi (za które mój facet w organge musi płacić). Jest fajny progrma 5PLUS - po 2 latach nazbierałam punkty na odtwarzacz CD (w podobnej cenie było wtedy DVD). Nigdy nie naciągnęli mnie też na rachunku. No i zasięg - PLUS ma najlpeszy, gdzikolwiek byś nie była (mialam porównie z innymi znajomymi jak byliśmy w górach). Uważaj tylko ja jedno. Kupiłam u nich kiepski teelfon (Nokia 6110i), pomimo że był 3 razy naprawiany ciągne z nim coś nie tak. Facet z PLUSA powiedizał mi ostatnio, żeby na przyszlość unikać NOKI, że lepsze są motorole i sony-ericsony. Pre Paid w PLUSIE też jest OK - Moi rodizce to mają, ciągle są jakieś promocje, itp. płacą grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ked - jesteś pewna, że kupiłaś w Plusie Nokię 6110i? Zapewne chodzi Ci o egzemplarz, który ma symbol 6610i ... Moja koleżanka też miała go z Plusa, ale było z nim wszystko OK. Niestety takie rzeczy - mówię o wadliwych aparatach - czasem się zdarzają, ale nie są \"zarezerwowane\" tylko dla Plusa. U każdego operatora może trafić się jakiś bubel. Nie znaczy to przecież, że polityka operatora jest nieuczciwa - raz na ileś egzemplarzy zdarza się szrot - egzemplarz z wadą. Trafił się akurat Tobie, ale z całą pewnością był to pojedynczy przypadek. Ogólnie Plus jest bardzo w porządku, oferty naprawdę ciekawe, wg mnie najciekawsze z abonamentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartula
plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×