Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Lubicie czytać?

Polecane posty

Ogólnie. Pytam o samą czynność. Sprawia wam to przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję, mnie to męczy i straznie się dłuzy. Nie wiem dlaczego. Aż mi wstyd. I co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj cos o czym chcialbys sie cos dowiedziec, wtedy nie nudzi, a pozniej to juz tylko moze sie poglebic twoja chec pochlaniania ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubimy
szczególnie wpisy w tym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_...
ja tez kocham czytac zwlaszcza coelha i browna ale moi rodzice sadza ze to za trudne ksiazki dla mnie ale czytalam je juz pare razy zwlaszcza podobalo mi sie 11 minut coelha polecam bardzo bardzo a znacie jakies fajne ytuly?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ale nie umiem
:D:D:D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale tylko fajne książki. Od Dana Browna po 30 stronach rozbolał mnie brzuch :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też baaardzo lubie czytać:) i zawsze sie dziwię jak ludzie mówią, że nie lubią, a w swoim życiu przeczytali tylko jedną książkę a to i tak tylko dlatego że była lektura szkolną... spróbowali by chociaż coś innego wziąć do ręki, a nie z góry zakładać, że to nudne zajęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-ja tez uwielbiam czytac i robie to nalogowo-kilka ksiazek w msc.polecam ksiazki Janusza Wisniewskiego.i wszystkie Browna.z fajnych polecam Nad rzekami Babilonu,Ptak slonca,Aniol Ciemnosci,a dla tych ktorzy lubia sobie poplakac-Serce w ogniu.pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uwielbiam:D w szkole sredniej prawie wszystkie lektury przeczytalam(oprocz trylogi:P) na studiach gorzej:( ale czytac uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_...
rycheza lotaryńska a jakie ksiazki proponujesz??? mnie tez nudza lektury sa beznadziejne i tylko jakis debil mogl je dac do spisu:) a Brown jest zarabisty czylalam juz Anioly i demnony , cyfrowa twierdze a teraz czytam kod ..... wiem ze nie pokolei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_...
asiulka 13 racja jescze zwodniczy punkt ale nei moge tego nigdzie dostac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja nie twierdzę że wszystkie lektury sa nudne! Oczywiście Werter i jego problemy były porażką, ale \"Ogniem i mieczem\", \"Quo Vadis\", \"Annę Kareninę\" itp pochłaniałam w zastraszającym tempie:D polecam \"100 lat samotnosci\" Marqueza, choc dawno ją czytałam była wyjątkowa, nie potrafię wyjaśnić dlaczego;) \"gwiezdny pył\" jeśli ktoś lubi fantasy wczesną Chmielewską za poczucie humoru całą Jeżycjade z która jestem związana silnie emocjonalnie z resztą tak się nie da ich wypisać, bo co zaczynam pisać to przychodzą mi do głowy kolejne ksiązki i nigdy nie skończę tego posta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_...
hah ja ci polecam coelha zwlaszcza 11 minut zahir piata gora i weronika postanawai umrzec sa zae..... a ja z lektur lubie tylko rzyzakow ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzaczek
uwielbiam czytać i robię to kiedy tylko mam chwilę. nie zgadzam się z tym, że lektury są nudne, a ,,cierpienia..." mnie zachwyciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie czytac najbardziej lubie: W.WHARTON KOONTZ KELLERMAN KING i wielu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cierpień nie mogłam przecierpieć, moze dlatego, że nie rozumiem jak można tak pozwolić zawładnąc sobą uczuciami. Z resztą ten Werter był nie do końca zrównoważony, już Lotta wydawała się bardziej realna. A zdanie co do lektur, jak zaznaczyłam wyżej, mam podobne do twojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_...
rycheza lotaryńska no ba czytal;am nad rzeka 2 razy i jest zarabista normalnie ale zhir jest fajniejszy a jedenascie minut oprzeczytaj dla niektorych moze nei jest to dobra lektura jesli nei lubi gdy ktos opowiada o sieksie ale mi to nie przeszkadza:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×