Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maladetta

Paxtin - lek antydepresyjny

Polecane posty

Gość Dave_nerwus_90
Hej wszystkim. Zacząłem brać Paxtin od kwietnia b.r. ponieważ wystąpiły u mnie ataki depresyjno-lękowe. Na początku tak jak u wszystkich, tylko skutki uboczne, biegunka, wymioty, dreszcze, drżenie ciała, uczucie przewrócenia itp. Zadzwoniłem pierwszego dnia do lekarza i powiedziałem co jest. On powiedział że jeśli mamy zacząć terapię to muszę to przetrwać i że po 3 dniach powinno być lepiej. No i faktycznie z dnia na dzień było coraz lepiej. Także trzymam za was kciuki i uwierzcie że to wam przejdzie, chociaż całkowicie to gdzieś po ok 2 tyg zanikną skutki uboczne. Od razu jak zacząłem się lepiej czuć postanowiłem że zacznę chodzić na siłownie.Teraz czekam na decyzję psychiatry kiedy mam zacząć psychoteriapię. Wiem że same leki nie pomogą. Mam nadzieję że uda mi się bez leków. Życzę wam zdrówka, mniej nerwów i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co roic ,,biore Paxtin od 1,5 tygodnai ,poczatkowa dawka byla 1/2 tabletki ,a po tygodniu zwiekszone do 1 całej ,do tego zażywam równiez Lexotan i muszepowiedziec ,że z dnia na dzień jest co raz gorzej ,,ze spokojnej ,normalnej,zrównoważonej kobiety stałam sie jednym ,wielkim kłebkiem agresji,złości ,nie kontrolowanych zachowań ,a do tego płaczliwośc i rezygnacja kompletna z zycia...juz teraz p wypowiedziach innych powyzj nie wiem czy przeczekać czy po prostu wyrzucić to wszystko do kosza ...nie jestem ta sama osoba """normalnie diabeł wcielony""Prosze jeżeli ktos może miał podobne obawy aby odpisał co dale robic ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć po jakim czasie zaczyna działać paxtin 20 na Nerwice natrectw i depresję u mnie wszystko powróciło po porodzie czy są świeżo pieczone mamy które też z tym walczą niech ktoś napisze będzie mi łatwiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iga sprawdź tarczycę, wiele kobiet po porodzie ma z nią problemy i stąd nagłe epizody depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam badania na tarczyce w ciąży i wynik wyszedł że jest ok ale trochę mam problemów z partnerem bo on pije i wogóle miałam ielkie dzieciństwo kiedyś też miałam depresję i Nerwice natrectw ale przeszło ciężko jest ponieważ natrętnie myśli nie pozwalają mi się cieszyć własnym dzieckiem i ta straszna depresja ciężko jest co kolejek robić ale ciągle wieżę że to przejdzie nie mam wsparcia może dlatego jest mi trudniej mama nie żyje 14 lat i jest mi ciężko gdyby nie ta choroba to napewno wszystko było by inne to jest straszne ciągle tkwić w swojej głowie i te lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestycyd
Wzialem 1/2 tabletki. Masakra, nie pasuje mi ten lek. Swinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoscos

Ja biorę od kilku tygodni. Na początku tez było mi niedobrze, brak apetytu. Gorzki smak w ustach tak jak mówisz ale po jakimś czasie wszystkie skutki uboczne minęły. Wszystkie lęki i inne stany tez. Polecam ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×