Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ejka

KOZACZKI EMU ?!

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Nadchodzi zima, niby mam skorzane, porządne szpilki, ale cocoś mnie tknęło na te buty. Wydaje mi, że są bardzo wygodne i cieplutkie. Ponoć w wielkim świecie są bardzo modne. Czy któraś z Was je ma? Czy są warte swojej ceny? Kilka dni temu widziałam takie na nogach jakiejś dziewczyny [ beżowe] i zrobiły na mnie naprawde pozytywne wrażenie. POZDRAWIAM pa http://allegro.pl/item146085669_emu_australia_kozaki_bronte_hi_roz_36.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były modne jakiś czas temu. Chyba z rok temu. O ile się nie mylę ;) Niezaleznie od mody w życiu bym ich nie kupiła - strasznie mi się nie podobają ;) Ale ponoć ładne to co się komu podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ale troche zgrabniejszy
model moze bardzo piekne to one nie sa ale sa niesamowicie wygodne i cieple a czy sa modne czy nie to mi wisi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze naprawde spoczko się w nich wygląda. W wąskich jeansach i duużej bluzie wygląda się fajnie, oryginalnie i na luzaku. Przynajmniej ciepło w nogi i nie trzeba trzymać się poręczy, zeby nie upaść na schodach. Według mnie sa ładniejsze od tych całych oficerek bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×