Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darianka

Zajady -

Polecane posty

Najlepszym preparatem na zajady jest LIPS maść, jest także sztyft, wszystko na bazie szalwii i ryboflawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimbla 22
Najlepszy sposób na uporczywe zajady to maść Tormentiol. Do kupienia w aptece (ok. 14 zł). Efekty widać już po 2 dniach, zajady też długo nie powracają. Ja miałam z nimi problem, mój narzeczony też - pomogła mi i jemu. jest fantastyczna, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elal
mialam ten sam problem stosowalam B2,maść z witaminą A, nić nie pomagalo dopiero kupilam w aptece maść hlorchinaldin H ktora mi naprawde pomogła i w tej chwili jak zaczyna sie cos dziać lekko posmaruję przechodzi prawie natychmiast,masc jest na recepte ale czsami uda sie kupić bez kosz ok 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi w takim wypadku kazali
brać b12 i inne b , miałam zajady będąc na diecie wegetariańskiej a jak zaczęłam jeść wszystko to przeszło od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminka1911
A mi zajad zrobil się od kombinacji wysuszone usta + agresywny dentysta i stopniowo coraz bardziej od usmiechu moze postępowal mi ten zajadzik.Teraz jest w nim żółtawo-zielony płyn.Czy na tym etapie powinnam go czymkolwiek przemywac ? Na początku smarowałam wazeliną,teraz troche się boje,że to sie zababrze, P.s. Witamin mam w bród i regularnie jem owoce,nie tylko cytrusy ;) pozdrawiam i proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaraka
Ja używałam maści tormentiol (gdy było pęknięcie), a potem smarowałam alantanem, gdy było już tylko zaczerwienienie. I jak tylko widziałam, ze coś tam jest podrażnione, to jedną z tych dwóch maści używałam. Dopiero po tym mi przeszło, bo wcześniej stosowałam jakąś maść z apteki (poleconą przez farmaceutkę na zajady) i było tylko gorzej, a witaminę B brałam i w sumie nie wiem, czy coś mi ona dała;). Już od października nie mam tego problemu. Jak Tobie nic nie pomaga, a zajady są rzeczywiście okropne (masz je w obu kącikach i się 'paskudzą'), to warto przejść się do lekarza. Ja przypuszczam, że byłam lekko osłabiona, dużo się stresowałam i wtedy się te zajady do mnie przypałętały. Poza tym, słyszałam, że tabletki antykoncepcyjne zwiększają prawdopodobieństwo pojawienia się tego badziewia.. ale mi się w zasadzie one bardziej 'otworzyły' gdy odstawiłam tabletki, gdy je jeszcze brałam miałam tylko zaczerwienienie w kąciku, osłabioną skórę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiolek1989
Ja polecam maść Curiosin. Zawsze pomaga i bardzo szybko działa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×