Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margot.m

camaieu

Polecane posty

Gość margot.m

Co sądzicie o tym sklepie? Trochę drogie wydają się w nim rzeczy, ale ostatnio kupiłam w nim bardzo ładny płaszczyk a nie spodziewałam się, że uda mi się jakiś fajny znaleźć gdziekolwiek. nie wiem czemu zawsze omijałam ten skep poniewaz wystrój był nieceikawy, ale teraz się to zmieni ... jaka jest wasza opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszantii
kupilam tam kiedyś wiertarkę. Niestety nie była zbyt dobra,miala za krótkie wirtło które sie slabo trzymało. Polecam za to Bosha,tam maja dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszantii -> w Camaeieu są ubrania O_O A nie wiertarki.. Ja mam stamtąd ładną, satynową spódnicę. I też nie była droga.. chociaż wcześniej także wydawało mi się, że ten sklep jest drogi i są w nim wyłącznie \'wystrzałowe\' ubrania na imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CORALIE
MOIM ZADANIEM CIUCHY SA ZLE USZYTE I SA BEZNADZIEJNEJ JAKOSCI. CAMAIEU TO FRANCUSKA FIRMA KTORA CIESZY SIE WZGLEDNA POPULARNOSCIA W TYM KRAJU, BO TANIEJ JEST KUPIC W ZAZE COS NAPRAWDE MODNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrutando
beznadziejne ubrania, i maja jakies dziwne rozmiary wszystko wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhenmmm
ok czyli nie macie pojecia na temat tego sklepu. wsze typy to orsay i terranova pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię,mam ładną spódnicę,dwie bluzki kopertowe i top od nich.Jakościowo to dobry towar,ładnie wykonany,materiał porządne i rozmiarówka uczciwa,jeśli wiecie o co mi chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Lubię ten sklep - warto poczekać na wyprzedaże lub powtarzające się co jakis czas "10 dni Camaieu" -ceny są wtedy bardzo atrakcjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafeteria
kupiłam tam ostatnio 3 golfy - jakościowo jako tako mogą być, bez rewelacji ale źle też nie jest. Ceny są rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×