Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

W jakich sklepach są najfajniejsze ubrania ???

Polecane posty

Gość Lindia
ja np. ciuszki od mlodych polskich projektantow kupuje na zlotewyprzedaze.pl ostatnio byla kampania z magda Hasiak. swietne rzeczy i to polowe taniej kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanieduza
Lindia, a co to za sklep? Warto tam kupować? Ile trzeba czekać na przesyłkę? Słyszałam jedynie tyle, że jego twarzą jest ślotała, ale nigdy tam nie zamawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeraldinia
Jednego konkretnego ulubionego sklepu to nie mam, bo przecież wiele jest miejsc z pięknymi rzeczami... Raz http://allani.pl/wyszukaj/calzedonia, raz Nike, raz Mohito... kurde jakbym zaczęła wymieniać, to naprawdę by to długo trwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze kupowałam w internecie - mogłam te fajne i wysokiej jakości ciuchy kupić taniej.a teraz gdy w Modlnicy otwarto Nico to jestem tam stałym gościem. Wielka powierzchnia, wiele towaru pozwalającego się ubrac od stóp do głów to chyba to co my kobiety kochamy najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze jestem zadowolona z zakupów w Nico - galerii, która posiada bogaty wybór markowych ciuchów w niższych cenach. Fajne miejsce choć szkoda, ze narazie mają tylko siedzibę w okolicach krakowa i poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippka
no niestety, szcześciarzami są mieszkańcy tych miast. ale ja ma rodzinę w Krk wiec jak jestem u nich to czasem do Nico się wybiorę na mały szoping...a teraz do 14 listop. mają promo na wszystko 20% wiec jest okazja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio jestem bardzo zadowolona z zakupów w galerii wielkopowierzchniowej Nico w Poznaniu - teraz nawet z okazji 22 urodzin dają 20% rabatu na wszystkie ubrania więc tym bardziej warto ich odwiedzić! A ceny i ciuchy mają świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśkaaa66
Ja robię często zakupy w sklepie www.lejdi-sklep.pl Mają duży wybór fajnych sukienek polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i stylowe ubrania maja w pretty one. Ten sklep poleciła mi znajoma i jestem zadowolona. www.prettyone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ciuchy dla facetów można znaleźć w tym sklepie http://www.sabak.pl/. Mój facet kupuje tam modne kurtki w całkiem dobrych cenach io bardzo ładnie leżą, a bywały z tym problemy bo jest nie za wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ff
Mi się sklep nico bardzo podoba i lubię tam robić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię chodzić przed świętami na zakupy bo straszny tłok, chaos. Jeżeli muszę to mohito. Lubię kupować w necie tam nie ma tłoku. A szczególnie lubię odzieżowy sklep internetowy http://modana.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie na co dzień-cross, natomiast sukienki sugarfree.pl Właśnie czeka na mnie paczka w domu :) a inne ciuchy to już kupuję, gdzie mi się coś spodoba;) Często można coś fajnego kupić w white house. Niby eleganckie ale wygodne i sportowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×