Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

W jakich sklepach są najfajniejsze ubrania ???

Polecane posty

[02.12] 18:17 ROZOWAMERY Bo wybieram sie niedlugo na zakupy i tez ciekawi mnie w jakcih sklepach lubicie kupowac ciuchybo sa fajowe.ja np lubie croop chociaz juz mniej,orsay ..........a wy??? Aha a istnieje jeszcze taki sklep ja PIMKIE ???Bo tam fajne ciuchy byly a juz chyba go nie ma >>>>??? [02.12] 18:19 sdfgdfsh albo croop albo orsay???????????????? czy jakoś tak - przecież to jest niebo i ziemia!!!!!!!!!!!! [02.12] 18:20 Aniulka11115 (aneczka11115@o2.pl) ffdff [02.12] 18:22 mi aktualnie podobają się ciuszki z orsaya i camaieu. dziś byłam tam na zakupach i jestem baaardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vero moda i hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Viola
Orsay,Pimkie (ale jush chyba nie ma ...:((( ) New Yorker,Colloseum,Butik,Metro itp itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_wisnia
Zdecydowanie H&M :] lubie tez Mango i Zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Sklepu Pimkie już nie ma. Croopa nie lubię, odrzuca mnie od razu przy wejściu puszczana tam muzyka. Orsay moim zdaniem z roku na rok jest coraz gorszy, najbardziej denerwuje mnie ilość wieszaków, nic nie można wyciągnąć, taki gąszcz. Lubię różne sklepy, zależy czego szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
I jak ludzie mają Ci powiedzieć, gdzie są fajne ubrania to lepiej od razu określ czego szukasz i w jakim stylu się ubierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
RIVER ISLAND uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsay \"dzidzaieje\". Gąszcz wieszaków jak już ktoś powiedział, natłok ludzi buszujących w ciasnych sklepikach między wieszakami, brr. A jeszcze gorzej jest w Croppie, House\'u - o Boże... straszne po prostu, muzyka która jest tam puszczana celem chyba umilenia zakupu odrzuca mnie już przy wejściu i automatycznie chcę wyjść. Poza tym nie ma tam dla mnie ładnych ubrań, chyba, że jakieś luzackie ciuchy na sobotę. Poza tym nie lubię ich, ubrania np. z House\'a nie odbiegają bynajmniej jakością od tych z chińskich bazarków. Kupuję najczęściej w Sisley, Zara, Solar, lubię kupić sobie parę rzeczy w H&M, ale to raczej bielizna, akcesoria. Bluzka \"wykosmaciła\" się pod pachami, nie nadaje się w sumie do chodzenia. A \"Dres Madonny\" wygląda jak wykonany z tandetnego bistoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o sukienki to Polecam sklep Danvera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekłamzpsychiatryka
HM <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się :) bardzo duży wybór sukienek w większych rozmiarach i szybka dostawa to ich zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opinią na temat sklepu Danvera rewelacyjne sukienki w świetnych cenach:)Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele sklepów, gdzie można się fajnie ubrać. Sporo ciuchów kupuję na allegro, ale tutaj nigdy nie wiadomo, czy ciuch jest oryginalny czy nie... Ostatnio najczęściej zakupy robię tutaj: http://superstar-originals.pl/ Mam pewność, że ciuchy są oryginalne, no i nie płacę za przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sporo ulubionych sklepów H&M, Zara, C&A, Tk Maxx, Jackpot :) lubię kupować taniej, więc zawsze szukam okazji i właśnie w piątek 27 września idę na noc zakupów do blue city, mają być duże rabaty i jakieś prezenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka805
Ja nie mam ulubionego sklepu, natomiast mam ulubione marki, np. Wedge welly, Mango, melissa, j&j. W zeszłym roku kupiłam fantastyczne kaloszki na koturnie, bardzo zgrabne i wygodne firmy wedge welly. teraz znów są dostepne na zlotewyprzedaze.pl polecam, bo warto. ja zamówilam kolejny model w tej kampani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasek90
O, ze złotych?? są tam teraz dostępne? Ktoś już stamtąd zamawiał? Warto? Jak wygląda kwestia przesyłki i dostawy, długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybil12
Jeśli chodzi o bieliznę to najfajniejsza jest w sklepie 4lejdi.pl. Mają tam tak duży wybór, że w każdy gust trafi. Ceny też są przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka904
Faktycznie warto zapisać się na Wasz newsletter, nie przegapiłam tym razem mr gugu & miss go, które znowu pojawiło się u was w ofercie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowapaniii
Dla mnie numer jeden to River Island, Zara, H&M, bershka, a ostatnio też New Yorker się BARDZO POPRAWIŁ! no i też cubus i stradivarious jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam h&m, kupiłam sobie ostatnio tam idealną czarną sukienkę, elegancką z koronką :) chodzę do tego w nova park :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROMOD, tam zawsze kupuje. Już mi wstyd tam wchodzić, bo kobietki pomyślą że nienormalna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam hopla na punkcie Zary niestety, bo dosyć tam drogo. Zwykły t-shirt potrafi kosztować 100zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze zamawiam przez internet, najpierw patrze sklepie jakims markowym, na zlotych wyprzedazach zawsze maja taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito, Pretty Girl, Orsey. Jakos Zary jest porownywalna do szamtowtego H&M a ceny sa z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×