Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swierzo zareczona

A my sie dzis zareczylismy.

Polecane posty

Gość życzenia dla Ciebie
zyczę Ci miłego -prania-sprzatania- gotowania-rodzenia i nadskakiwania chłopu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
to tak z mej strony na szcsecie ty jestes wspaniala madra kobieta ktora wcale nie ocenia ludzi po dwoch zdaniach na kafe. Gratuluje podejscia do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
to się robi naprawdę przykre, więc kim były?te matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviovi
Ależ tu zazdrośnic i zgorzkniałych babonów... :s Gratuluję zaręczyn! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da sie
do -->to tak z mej strony ...widzialas jak wyglada autorka tematu skoro nazywasz ja paszczurem?? czy po prostu nazywasz tak kazdego kto Ci pojechal czyms po "ambicji"?? nie potrafisz po prostu dziewczynie pogratulowac ze zaczyna nowy etap w zyciu...nie mowie czy lepszy czy gorszy ale na pewno nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Dzieki wszyskim ktorzy staja po mojej stronie. Coz chcialam tylko sie z wami tym podzielic a uslyszalam ze jestem pusta kretynka pojebuska itp. Wspaniale to o was swiadczy. Tym bardziej ze ja sama nikomu nie ublizylam. Heh nie pomyslalam nawet ze topic sie az tak rozwinie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
starszne ja wiem że w necie jesteśmy anonimowi ale to już jest przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULUJE
GRATULUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poród podnogów
jestes stuknięta i tyle. Podnóg dla chłopa - kolejny wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
cóż można tylko przypuszczać jak mają kolorowo w swoim "udanym "życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da sie
dokladnie...jad wylewa sie w niemalze w kazdym zdaniu niektorych osob...ale dlaczego???? skad tyle tego jadu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
jaki kurwa podnóg? ktoś cię bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Dzieki dziewczyny. Dla mnie to tak naprawde niewiele w zyciu zmienia. Poprostu teraz wezmiemy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
jaki kurwa podnóg? ktoś cię bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da sie
do -->poród podnogów .. to ze Tobie sie nie powiodlo i stalas sie podnogiem to juz nie jest wina autorki,Tak naprawde nic nie wiesz ani o niej ani o jej Narzeczonym wiec skad niby wiesz odrazu ze jej przyszly mąż nie bedzie jej szanowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
jaki kurwa podnóg? ktoś cię bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da sie
do -->poród podnogów .. to ze Tobie sie nie powiodlo i stalas sie podnogiem to juz nie jest wina autorki,Tak naprawde nic nie wiesz ani o niej ani o jej Narzeczonym wiec skad niby wiesz odrazu ze jej przyszly mąż nie bedzie jej szanowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
jaki kurwa podnóg? ktoś cię bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona43
Nie przejmuj sie tym jadem lejącym sie strumieniami, ja Ci gratuluję i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona43
Nie przejmuj sie tym jadem lejącym sie strumieniami, ja Ci gratuluję i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz sie swoim szczesciem i nie przejmuj sie debilnymi komentarzami zazdrosnikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Dzieki dziewczyny. Heh naprawde mnie bawia te komentarze ze zlapalam naiwniaka i ze czekacie na rozwod. Nic o mnie nie wiecie. A wogole to zastanawiajace ze tak mnie "pojechano" . Najpierw za blad ort. (co jeszcze moge zrozumiec) ale glownie za sam fakt ze sie zareczylismy. Normalnie takie emocje to wzbudzilo jakbym conajmniej byla lesbijka i chciala adoptowac dziecko. Choc wtedy czulbyscie sie lepsze ode mnie i gratulowaly mi odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da sie
masz racje autorko..nie przejmuj sie i ciesz sie Waszym szczesciem ktorego nikt Wam nie odbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam wszystkiego
ale powiem Ci tak.... Zazdrościć mogą Ci tylko te , które nikogo nie mają a chciałyby (nastolatki małoletnie głównie) :) natomiast mężatki mogą Ci tylko współczuć :) wiadomo każda z nas się cieszyła tym momentem itd heh ale gdybym mogła wrócić do tamtego momentu i mieć dzisiejszą mądrość :D Jeszcze ta radość dzisiejsza wyjdzie Ci bokiem :) Ale pomimo wszystko szczęścia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jad cieknie mi po monitorze
zazdrosnice Ja Ci gratuluje,jestem męzatką i uważam,że te które tak po tobie jadą to albo stare panny,albo byłe zony,albo żony których mąz jest teraz z inną. olej je i cisz sie wlasnym szczęściem Zyczę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×