Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swierzo zareczona

A my sie dzis zareczylismy.

Polecane posty

Gość swiezo zareczona
Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuw
a nam co do tego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka...
zanim zajrzalam na to forum to pomyslalam sobie..ale fajnie,ze sie zareczyla:)jest szczesliwa i chce sie podzielic tym z calym swiatem...a co widze?debilizm a zarazem zazdrosc.Czy Wy sie dobrze czujecie?czy az tak bardzo zazdroscicie komus szczescia?zenada to jest malo powiedziane...gratuluje Ci z calego serca...ludzie ktorzy pisza tu takie glupoty sa raczej niedowartosciowani i malo inteligetni.glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fuw
Tobie pewnie gowno melepeto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje zareczyn :D. Wyobrazam sobie jaka jestes szczesliwa, moze i ja niedlugo taka bede. Normalnie ciesze sie Twoim szczesciem, super nowina, jeszcze raz gratuluje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
porazka... wlasnie tez zdziwila mnie ta fala emocji. A te epitety to juz wogole mnie zaskoczyly. Skad w tych dziewczynach tyle jadu? Moze to swiadczy o kompleksach? Np.tekst niejakiej pasadenki "że też ktoś kocha takie oślice, no chyba ze to ten sam poziom" -no coz czy to wymaga komentarza? mizumi66 dziekuje :) A wogole abstrachujac od wszystkiego nie uwazacie ze to dziwne ze sie gratuluje zareczyn? Tak jakby to jakies osiagniecie bylo. Tak czy siak gratulacje przyjmuje jako cieple slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje sie, bo czlowiek sie cieszy ze szczescia innej osoby, to normalna reakcja, a jak ktos sie nie cieszy to moze jest mu zle w zyciu i zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziom niektorych osob na tym forum swiadczy jedynie o ograniczeniu :(takze nie bierz sobie tego do serca...a pozatym sa wyszczekane tylko przy kompie,pewnie w zyciu realnym sa zakompleksionymi brzydulami,ktore nikt nigdy nie poprosi o reke...Wam skaladam najszczersze kondolencje!!!!!!a Tobie jedynie moge pogratulowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
ewell dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego
tu zazdrościć? tego ze zaraz po zareczynach siadasz do kompa? no sorry ale to chyba nie jest normalne, a moze narzeczony poszedl na impre i nie miałas co ze sobą zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
No tak moj facet poszedl na impreze a ja zostalam w domu i piore mu skarpety. Jak wroci moze mnie nie pobije. Wez sie puknij w ten durny lep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego
tak sie chwalisz tym że tyle kobiet ci zazdrosci więc wychodzi na to ze chyba tylko po to zalozyłas ten topic - by sie dowartosciowac, bo przeciez nie napisalas niczego o swoim super zwiazku i planach na przyszlosc, nie dziwi mnie ze ktos nazwal cie oślicą skoro nie mozesz pojąc swoja pusta czaszką że niektore kobiety (i nie jest ich mało) dowartosciowuja sie tym co robia w zyciu a nie samym faktem posiadania faceta, przeciez to żadne osiagniecie w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
a czego wez badz dziewczyno obiektywna. W moim poscie napislaam jedno czy dwa zdania ze dzis sie zareczylam a pociekl na mnie wasz jad nienawisci. Co wiecej jakbys przeczytala moje posty widziala bys ze areczyny to dla mnie nie powod do dumy i nawet napisalam ze dziwie sie czemu sie tego gratuluje jakby to jakies osiagniecie bylo. A ty jak i inne panieny wyzywacie mnie non stop wiec jak mam to odbierac? Zawisc zawisc zawisc. Choc przyznam ze przed tym topickiem nie pomyslalabym ze zareczyny sa czyms czego mozna komus zazdroscic. A jednak. Sama jestem zaskoczona emocjami jakie wzbudzil ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje.. dodam tylko do dziewczyn tych mniej milszych: to nie zazdrosc przez was przemawia to juz czysta depresja skoro maz Wam sie az tak źle kojarzy widac po waszych wypowiedziach kto był podnóżkiem, kto prał i sprzatam..zycze wam szybkiego znalezienia chlopa, moze wtedy uszanujecie szczescie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Swiete slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Z tym ze ja nize zycze nikomu znalezienia chlopa bo to nie wszystkim daje szczescie w zyciu.Wazne zeby nie byc samotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Dobra jesli wam to w czyms pomoze to powiem ze kolacja byla przed 16 (a moze obiad jak kto chce) a kolo 19 narzeczony wyszedl na chwile do mojej mamy bo ona nieswiadoma zareczyn poprosila go o pomoc. A poniewaz juz wszystko uczcilismy obgadalismy itd. to poszedl na chwile. A poniewaz nie chcemy mowic o zareczynach nikomu przez tel. i czekamy az moj tata z delegacji wroci to nikt oprcz nas o tym nie wiedzial. I ja w tym czasie chac sie z kims podzielic radoscia napisalam to wam-obcym ludziom. Ot i cala historia. Reszte znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
Gratulacje!!!! Poza tym nie przejmuj się wpisami wielu zazdrośnic. Łapią za słówka żeby się doczepić do byle czego i mieć pretekst na zbesztanie kogoś. Robi się to już stare i niemodne:-P Tylko po co tyle zazdrośnic akurat na FORUM ŚLUBY I WESELA? Idźcie sobie w cholerę na jakieś forum pod tytułem JA GO PODERWAĆ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Dzieki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Napisze jeszcze cos z nadzieja zenie rzuci sie na mnie stado dzikusow. Wiec planujemy slub w sylwestra 2007. Co myslicie o slubie w sylwka? Chcialbyscie isc na wesele w sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
biala lilia wodna plus ten klimat w kosciele gdzie jeszcze stoja choinki i spiewa sie kolendy:)ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz byłam na weselu tydzien po sylwestrze i masz racje koscół wyglądał z choinkami przystrojonymi pieknie.... dodam ze był to wielki kosciół i wielgachne śliczne choinki...tak przytulnie nawet w nim było bo nie czułam tej ogromnej przestrzeni w nim:) na pewno bedzie inaczej....;) bo wiekszość par wybiera miesiące letnie na tą uroczystość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezo zareczona
Dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!JA BEDE JUŻ W STYCZNIU ROK PO ZARĘCZYNACH WIEM ZE SIE CIESZYSZ BO TO SUPER WYDZRZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×