Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

płaszczyk REPORTER!!!

Polecane posty

02.12] 18:00 Wawinka Kupiłam sobie taki! jest świetny! Ale kupiłam troche drożej więc jestem wściekła że nie sprawdziłam wcześniej allegro!! wrrr!! http://allegro.pl/item146516666_plaszczyk_reporter_funky_girl_l_.html [02.12] 18:01 kiziaczkowata nie idzie foto [02.12] 18:02 smileyface ile drozej?? Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. [02.12] 18:02 Wawinka http://allegro.pl/item146516666_plaszczyk_reporter_funky_girl_l_.html [02.12] 18:02 smileyface wykasuj sobie te precenty na koncu linka jak sie juz pokaze Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. [02.12] 18:03 fgjgjgjfg jasne jasne reklamuj swoją aukcje gdzie indziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [02.12] 18:03 Wawinka 120 a na stronce jest za 80! nie umiem wkleic linka [02.12] 18:03 smileyface http://allegro.pl/item146516666_plaszczyk_reporter_funky_girl_l_.html A jak wklejacie linki to dajcie ENTER po linku i po klopocie Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. [02.12] 18:03 kiziaczkowata dzieki teraz widze--nawet ladny [02.12] 18:05 Wawinka hehe dzięki za tego linka no fajny ale ja jestem wściekła! [02.12] 18:06 a nie mozesz oddać jeszcze do sklepu?? [02.12] 18:06 alinka ze stalowej bardzo adny ten płaszczyk, dosyć prosty fason i ponadczasowa czerń. tez szukam czegoś podobnego! [02.12] 18:08 makaroniara no fajny! ale wtopiłas troche! następnym razem wczesniej pobuszuj po sieci bo okazja goni okazje! [02.12] 18:10 no i nie ma tego okrutnego futerka na kołnierzu! tzn fajne to futerko jest ale nie chce wyglądać jak wszyscy! [02.12] 18:11 Wawinka no i co powiem w tym sklepie? oszuści czemu macie tak drogo? a oni mi powiedzą ze na allegro nie muszą płacic czynszu za lokal? [02.12] 18:15 o to jest to czego szukałam bardzo fajny, reporter tez sprzedaje je w necie.. za 109 i 119 zł zależy od kapturka! ale tu widze ktoś ma taniej! allegro jest dobre tylko trzeba długo szukac zeby znalezc okazje! [02.12] 18:25 pogoda ładne to wcięcie w tym płaszczyku pozostaje absolutna wiara w miłość... [02.12] 18:27 Martinella hehe na allegro pisze ze 80 ale maksymalna cena nie została osiągnienta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec bedzie pewnie drożej Pozdrawiam - Martinella [02.12] 18:30 pogoda hmm nic nie pisze o cenie minimalnej.. gdzie to widziałaś? teraz jest cena wyjściowa. ale fakt może być drożej! pozostaje absolutna wiara w miłość... [02.12] 18:32 morskie oko fajny ten płaszczyk! chcialabym taki brązowy. [02.12] 18:36 moze być nawet prosty, sportowy i elegancki, właściwie na każdą okazję ale wolałabym jaśniejszy.. chociaż jeden czarny do wszystkiego tez by sie przydał! [02.12] 18:49 Masłowa a są takie białe? [02.12] 18:49 killer 2008 tak! i białe kozaki gratis! buhahahahaha! [02.12] 19:27 ładny jest ten płaszczyk fajna jest ta regulacja w talii, teraz są modne płaszcze z paskami a tutaj to zastąpiono praktyczniejszym rozwiązaniem.. tylko ja bym wolała khaki jakis kolorek [02.12] 20:19 LEONORA222 Wawinka, a jaką on ma długość? do kolan? chyba tez sobie taki sprawie [02.12] 20:31 Wawinka tak, długość do kolan, bardzo dobrze się nosi, jest cieplutki i milutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawianka
w sumie skoro juz tyle osób napisało na tym topiku to może jest dobra okazja do tego by stworzyć topik o tym co warto a czego nie warto szukac na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra z ostrowa
napewno warto szukać orginalnych spodni typu levisy, czasami trafiają się fajne okazje, bądz jakieś ciuch nike, adidas oraz buty bo niektóre sklepy w czasie likwidacji bądz wyprzedaży złogów magazynowych oferują super promocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra z ostrowa
a tak w ogóle to fajny ten płaszczyk, ale coś mi się wydaje ze cena bedzie dużo wyższa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd to przeniesienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kontowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z Krakowa
bardzo prościutki płaszczyk, ale prostota to matka elegancji, może ktoś da linka do takiego jakiegoś w zielonym kolorku! dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myśle że czarny koleor jest
najlepszy bo pasuje do wszystkiego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mandolina
tak, czarny jest nieśmiertelny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mandolina
a co myślicie o tych futerkach przy kapturkach? namnożyło się tego na ulicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa apaszka
mnie się podobały te futerka, ale juz mi niedobrze od tego nadmiaru! cała ulica jak jeden mąż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaszczyk jest bardzo ładny i w tym momencie brak tego futerka to duży plus, a jeszcze miesiąc temu sama chciałam futrzaka.. :P dobrze że było dosyć ciepło i nie kupiłam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanesska
a ja mam futerko w kołnierzu :O wszyscy w szkole mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwa sprawiedliwa2
hehe ja też mam ale trudno, następnym razem kupie cos takiego jak na zdjęciu, prosty płaszczyk z fajnym kobiecym wcięciem i nikt się nie może przyczepić ze nie modny, że wszyscy takie mają, czern można do0skonale ubarwić więc płaszczyk jak ta lala!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajankaaa
ja kiedyś kupiłam spodnie wranglera na allegro za 30 zł, nówki, po prostu niezniszczalne! ale trzeba długo szukać aby na cos trafić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina oran
ładny płaszczyk! ja juz kupiłam kremowy ale jest strasznie niepraktyczny, bardzo szybko się brudzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawinka
i on faktycznie nie pójdzie za więcej :O ale się zdenerwuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×