Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marijke

Dobry fryzjer w Warszawie

Polecane posty

Cześć, wybieram się jutro do fryzjera i szukam kogoś dobrego. Chodzi mi o ścięcie włosów, lubię mieć krótką (włosy tuż za uszy) gładką fryzurę, zależy mi na tym, zeby włosy były dobrze obcięte i kształt fryzury utrzymywał się, nawet jak włosy trochę odrosną. Miałam kiedyś świetnego fryzjera, ale wyjechał :( Macie moze sprawdzone, godne polecenia miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniathebest
ile chcesz zaplcic za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniathebest
moja fryzjerka brała w tym roku 50zł za ostrzyzenie krótkich wlosów i przyjmuje w centrum. Fryzura się utrzymuje, ale musisz dobrze jej wytlumaczyc jak chcesz byc obcięta. Przyjmuje w Centrum. Chcesz namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniathebest
ja bylam z niej zadowolona, bo ona nie psuje wlosów (nie obciapie Cię na krótko, tylko ładnie obetnie i wymodeluje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniathebest
o fryzjerach to ja mogę dlugo... nie bylam u niej juz z 6mies.bo zapuszczam fryz po tym, jak poszlam się ostrzyc w Ząbkach :o gdy pani Joli nie było akurat w Wawie :o.....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak mnie dobrze obetnie, to mogę zapłacić i 80-90zł za samo strzyżenie i ułozenie włosów (lubię je "prasować"), tyle brał mój fryzjer. Poproszę namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×